Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 септ. 2016, 18:06 ч.

МултиСпорт карта?

• 166 435
  • 667
  •   2
Отговори
# 660
А когато човек си смени работното място, нужна ли е нова пластика или може да си я зарежда от новата работа?

# 661
А когато човек си смени работното място, нужна ли е нова пластика или може да си я зарежда от новата работа?

Да, нова пластика, т.е. поне един календарен месец ще сте без Мултиспорт ако си смените работата.
Заявлението за картата се подава един месец по-рано.

# 662
  • София
Здравейте,

При вас горе долу на коя дата новите абонати получават самите пластики?

Срокът за заявяване на нови карти е до 20 число на месеца, пластиките пристигат до 3-4 дни след това, но се активират на 1 число на следващия месец.

# 663
Благодаря.

# 664
Здравейте, бихте ли ми препоръчали фитнес в София с Мултиспорт, където мога да доплатя и на треньор, тъй като ще имам нужда в началото? Гледам, че на доста места е сложно и са външни лица, с които трябва да се разбираш и не ми се струва най- удачният вариант. Около център ми е най- удобно , но в крайна сметка и с кола мога да отида някъде, тъй като за мен е важно някой да ме насочва в началото.

Благодаря!

# 665
  • Там където
bgmamma_4, може да отидете в Хотел Рамада (стария Новотел до централна гара) - там търсете Вили. Доплащате 10 лева за инструктор. Мъжът ми е много доволен от този фитнес и отношението на инструкторите.

# 666
  • София
Мъжът ми ходи в IFS на Инес Субашка в парк хотел Москва. Доколкото знам, имат и друг обект.
Не доплаща, тренира се само с инструктор...кръгови тренировки със собствена тежест или нещо такова 🤣 Не съм много наясно. Много му харесва, ходи вече много време, поне 2-3 пъти в седмицата.

# 667
Много благодаря за препоръките! Flowers Bouquet

Разгледах IFS и изглежда интересно. По принцип планът ми беше да потърся място, където да мога да влизам да тренирам самостоятелно и в началото да доплащам за индивидуална тренировка с треньор, но четейки сайта на IFS, тези кондиционни тренировки изглеждат добре и обещават това, което искам. Обмислям да се обадя или да отида, за да видя дали ще си допаднем. Просто нямам опит по зали, а напоследък не правя толкова интензивни преходи, които до момента ме държаха във форма. Буквално си ме е срам да отида в някой фитнес ( както не разбирам нищо), ако трябва да сме честни, затова искам да се ангажирам с треньр, за да не се откажа. Simple Smile

За Рамада чувам добри отзиви и за спа частта. Ще проуча и фитнеса, удобно ми е като локация също.

Общи условия

Активация на акаунт