Забременели след ин витро - тема 30

  • 57 833
  • 738
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 1 187
Мими,честита ти рожба!Да расте жив и здрав и много да ви радва!  bouquet

# 496
  • Мнения: 311
Мими, честит малък мъж и от мен!  Hug bouquet

# 497
  • Мнения: 2 999
Благодаря много Hug Пожелавам лека бременност като моята на всички Hug

Мими, честит ви наследник! Жив и здрав да е, а на теб бързо и леко възстановяване. Hug

# 498
  • Мнения: 273
Мими честита ти рожба!Да расте здрава и много палава!

# 499
  • Мнения: 6 722
Да взема да докладвам - моят малък мъж е порастнал и е цели 340 грама вече Heart Eyes
Плацентата беше ниска, сега е висока - това май беше по-добре, нали?
Другата седмица ни предстои по-сериозна среща на ФМ Simple Smile

# 500
  • Мнения: 1 192
Честита ви радос, мили момичета! Шакира  Hug, Даливали, izi, мама Мими Деми, да са ви живи и здрави, малките големи и така чакани съкровища!

# 501
  • Мнения: 749
Електра, чудесно мила. Бебчо е станал голям мъж Wink. Само така!

# 502
  • Мнения: 796
Браво, Електра. Бебчо напредва. И аз го срещнах из темите, че към 20г.с ниската плацента се вдига. Ти май си последни дни на работа, нали ?! И започва дългата почивка  Crazy
 В отчетната те споменаха, че не пишеш вече, дали всичко е наред,та си позволих да кажа, че си ок, но не следиш темата Blush

# 503
  • Мнения: 6 722
Jeran, до петък съм на работа и после ще почивам. По извънредно стечение на обстоятелствата вече съм на ЖК при друг лекар, в моята си клиника и съм много удовлетворена от първия преглед. И док ми хареса много Simple Smile
Нямам нищо против - щом са питали за мен - че си ги информирала. Даже мило ми стана и ще взема да мина тия дни през отчетната да ги видя как са Simple Smile

# 504
  • София
  • Мнения: 3 280
Електра, пораснал е малкия  Hug Все така да си расте. Много хубаво, че ти се е вдигнала плацентата, ниската плацента е опасна работа.

И аз гледам, че преди мен са останали 2-3 момичета. Кага се записах в темата... кога дойде времето на бебешита  Hug

Снощи ММ докара люлката за бебето. Днес или утре ще я сглобява и ще й сложи колелца  да мога да я местя от нашата спалня в другите стаи. Успокоих се, защото матрака ни за леглото се бави, не бил произведен когато поръчахме леглото и скрина и сега леглото е без матрак и бебето не може да спи там. Обещаха, бе до 7.11 ще дойде. И да дойде бебешитка преди това съм спокойна, че има къде да спи. То това люлче е само до около 6-8 месец, ама пък и матрака е с едни размери... да се чудиш откъде да го намериш такъв - 80/177  Laughing

Вчера от събуждането ми беше лошо - някакво странно гадене целия ден. До вечерта постепенно премина и днес вече съм супер, ама вчера бях като парцал. Това ми напомни да благодаря още веднъж на Бог, че гаденето в началото на бременността ме пропусна, че си представям каква гадост е.

# 505
  • Мнения: 6 722
Магнолия, радвам се, че се чувстваш добре днес Hug Странно, вчера и аз бях като парцал, но днес съм свежарка Simple Smile
Между другото мебелите и роклите много ми харесаха Heart Eyes
Чак се размечтах за момиченце и аз, но по-нататък ще е - сега ще слагам папионки hahaha
И едни лилави колички ми харесват по сайтовете, ужас Laughing

# 506
  • Мнения: 3 066
Електрааааа, браво на вас със малчо  Heart Eyes Hug Само така  Hug Praynig

Моята количка е тюркоаз, ама какво да направя като го обичам тоя цвят  Laughing

# 507
  • Мнения: 311
Електра, браво за хубавите новини! Расте малкият мъж Hug Heart Eyes При кой си сега на ЖК?
И аз нямам търпение за ЖК следващата седмица да видим беба и по-следващата за ФМ Praynig Heart Eyes
Магнолия, всички неща са прекрасни! Като за истинска принцеса! bouquet
Май неразположенията тези дни се дължат и на много променливото време. Дано всички вече се чувстват по-добре Hug

# 508
  • Мнения: 222
Магнолия, радвам се, че се чувстваш добре днес Hug Странно, вчера и аз бях като парцал, но днес съм свежарка Simple Smile
Между другото мебелите и роклите много ми харесаха Heart Eyes
Чак се размечтах за момиченце и аз, но по-нататък ще е - сега ще слагам папионки hahaha
И едни лилави колички ми харесват по сайтовете, ужас Laughing


Електра,ако ти е удобно я хвърли един линк на лилавите колички,ако искаш може и на лични,че още съм в процес на избиране Simple Smile Благодаря Simple Smile

# 509
  • Мнения: 6 722
Магнитче Hug И на мен ми харесва тюркоаз, съвсем подходящо за девойка Simple Smile
Обаче лилавото напоследък много ми привлича погледа Crazy
Момчешките колички са скучни Laughing

Беби, при Кръстев съм, много съм доволна засега Simple Smile
Теб ще те чакаме да се отчетеш другата седмица Hug

Gia, сега ще погледна какво беше. Не съм оглеждала много сериозно, защото всъщност ще получа количка от племенника ми, та не знам дали ще открия каквото съм гледала, но ще се постарая Simple Smile
Тук има доста модели http://moebebe.com/bebeshki-kolichki
Ако попадна на още нещо ще добавя.

Общи условия

Активация на акаунт