Забременели след ин витро - тема 30

  • 55 558
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Elektra, и според мен няма проблем за пътуването Simple Smile особено по магистралата Simple Smile
Иначе пусни витамините, но за да е пълна картинката най-добре да са всички неща:
ПКК, Желязо и ЖСК, Витамин Б12, а Витамин Д3 трябва да е D3 25-OH.
Скрит текст:
Витамин Б12 (Метилкобаламин) участва в преработването на желязо до хемоглобин, най-общо казано. Ако няма вит Б12, желязото стои в резерв и не се усвоява (като при мен). Затова най-добре да се видят нивата и на трите, за да се каже каква точно е анемията, ако има такава.
Успех утре и чакаме отличник!  Praynig
Magnolia, дали мога да заместя билковата кръв с прием на тази мая? Много ми допадна като описание...
Кое е момичето с превода, искам да я прочета и аз Simple Smile, но като автор уважавам труда на хората и не бих искала да е без съгласието на преводача.

# 736
  • Мнения: 969
Електра, и аз мисля, че за пътуване е най-подходящ втори триместър. Мен ме беше страх, заради прокървявания до към почти 5 месец, добре че ММ ме замъкна до Варна да направим кратко моренце. Ние пък ходихме със самолет! Питах доки, тя беше ок.
А аз не се сравнявам с нашите баби, че те са раждали на нивата, носели са тежко до последно. Ние сме си по-изнежени, плюс замърсяване на въздуха, електромагнитни лъчения, нездравословна храна, всичко се отразява негативно на телата ни  Confused

# 737
  • Мнения: 13 929
Аз летях няколко дни след трансфера, казаха ми, че нямало проблеми. Трябваше да се пазя и в деня на трансфера, ама пак пропътувах стотици километри  Wink

# 738

Общи условия

Активация на акаунт