Бижута и бижутерски къщи

  • 69 251
  • 741
  •   1
Отговори
# 660
  • Някъде там
  • Мнения: 4 900
Като споменавате детелинки, харесала съм си една много сладка, но лично на мен не ми прилича много на детелинка.

както и това мини сърчице, което ще ми стои чудесно Simple Smile

Най-вероятно ще си взема сърчицето, по нежно е според мен.

# 661
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 638
Искрица, от къде е сърчицето? И колкото монета от 1 ст ли е голямо?

# 662
  • Някъде там
  • Мнения: 4 900
Искрица, от къде е сърчицето? И колкото монета от 1 ст ли е голямо?
Oт асто голд, Размер: 7 мм х 6 мм, т.е е по малко от 1 ст. Детелинката е горе-долу колкото стотинка.

# 663
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 638
Мерси:) Аз бих взела обаче друга верижка, например обла и предполагам, че ще се получи много хубаво и нежно колие за ежедневно носене и не само.

# 664
  • Някъде там
  • Мнения: 4 900
angeles, да,   може и на обла верижка, но основно ще нося това кръстче, харесва ми как стои на това синджирче
Ето как стои верижката със това кръстче, само, че на снимката е с жълто злато.
Снимките са ми изпратени от Асто Голд, винаги са отзивчиви, показват и отговарят.

Последна редакция: чт, 08 фев 2024, 09:54 от Искрица

# 665
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 638
Много е хубаво и това, честито!
Жалко, че на сайтовете не се виждат по същия начин изделията на професионалната снимка, както е на реалната. Това ме затруднява, да разбера как изглеждат нещата в действителност. Хубаво е че от Асто Голд правят и такива реални, така се добива по-добра представа. Ето аз сърцето го харесах повече на тукашната:)

# 666
  • Някъде там
  • Мнения: 4 900
Много е хубаво и това, честито!
Жалко, че на сайтовете не се виждат по същия начин изделията на професионалната снимка, както е на реалната. Това ме затруднява, да разбера как изглеждат нещата в действителност. Хубаво е че от Асто Голд правят и такива реални, така се добива по-добра представа. Ето аз сърцето го харесах повече на тукашната:)
Аз също харесах повече сърцето на реалната снимка, която ми изпратиха. Остана само да реша, сърце или детелинка да си закупя:)

Последна редакция: чт, 08 фев 2024, 10:47 от Искрица

# 667
  • София
  • Мнения: 17 941
Сърчицето. А верижката е възможно най- универсалната, трудно няма да си пасне нещо с нея.

# 668
  • Мнения: 9 710
Здравейте! Ще ми препоръчате ли сайт за сребърни пръстени, НО! искам нестандартни, изчанчени модели. Колкото по-нестандартно, толкова по-добре. Не искам традиционни халкички с камъчета.
Благодаря.

# 669
  • София
  • Мнения: 453
Ice Queen екстравагантни и запомнящи се сребърни пръстени има тук

https://hypnoticabg.com/13-srebrni-prsteni

В магазина продават както масова (предимно италианска), така и авторска бижутерия, каквато мисля че търсиш.

# 670
  • Down south
  • Мнения: 7 885
Какво мислите?
Разпознаваеми ли са камъните?
Аз не бих могла

2 карата в 14К със зъбци бяло злато



и това 1,5 карата в бяло злато



Първия е 2 карата мойсанит ( синтетичен диамант)
Втория е 1,5 карата лабораторен диамант

С това искахд а да кажа/покажа, че и бижута различни  от тези. с изкопаеми диаманти, също могат да изглеждат стилно и красиво

Последна редакция: чт, 08 фев 2024, 15:37 от Daylily

# 671
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
Извинете за глупавия въпрос, но лабораторен и синтетичен не са ли синоними?
Лабораторните по нищо не се отличават от кървавите, освен че не са кървави разбира се и цената им е по- достъпна. Иначе качествата им са същите.

# 672
  • София
  • Мнения: 6 003
Здравейте! Ще ми препоръчате ли сайт за сребърни пръстени, НО! искам нестандартни, изчанчени модели. Колкото по-нестандартно, толкова по-добре. Не искам традиционни халкички с камъчета.
Благодаря.

thecrafthouse

# 673
  • Мнения: 782
Веднъж от чисто любопитство сложих за проба едни обици с диаманти в Алтънбаш. Не ги купих понеже цената беше много над психологическата ми граница. Много време се чудих дали да се върна и да ги купя. Прецених тогава, че са ми прекалено скъпи и може би още не бях дорасла за тях. Наистина диамантът е изключително магнетичен камък и очите ми останаха в него. Нищо общо с циркония. Обаче същите обици с цирконии щяха да ми струват 18 пъти по-малко. В крайна сметка все още нямам този модел, но при добро стечение на обстоятелствата, ако някой ден достигна финансов статус, адекватен за носене на диамантени бижута с радост бих си купила.

# 674
  • София
  • Мнения: 17 941
На мен горните 2 пръстена изобщо не ми харесват, но предполагам, че не е заради диаманта.

Общи условия

Активация на акаунт