Къванч Татлъту в очакване на "Cesur ve Güzel"/ минали проекти и партньори/- 53

  • 84 494
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 18 594
Привет на всички Hug

бързам, да сложа това, май е нова Peace



значи се е подстригал Wink

Фенче Heart Eyes, Снеже Hug Гости Hug Иве Hug

Последна редакция: чт, 06 окт 2016, 22:49 от Airra

# 46
  • Мнения: 8 382
Айрре,  bouquet Ако е нова - припадам,  Mr. Green много е красив.  Crazy Heart Eyes Heart Eyes

Малкият сладур е имал рожден ден! Wink Hug Heart Eyes

Последна редакция: чт, 06 окт 2016, 11:05 от ·٠•Snejka•٠·

# 47
  • Мнения: 18 594
Айрреbouquet Ако е нова - припадам,  Mr. Green много е красив.  Crazy Heart Eyes Heart Eyes

Снежи Hug, ами би трябвало да е нова newsm78, и на мен много ми харесва! Heart Eyes
значи дългата коса не е била пазена за сериала Wink

и плювалника се размърда Mr. Green
жената била Туба ooooh! ooooh! ooooh!

# 48
  • Мнения: 1 072
Привет Hug

Айра Heart Eyes Hug, в инстаграм под тази снимка има хаштаг, че е от рекламата за Мави от 2011г. И на мен не ми прилича на нова, а и Киво изглежда по-млад. За мен няма логика да ходи с дълга коса, ако не е за роля Peace
http://ink361.com/app/users/ig-248595587/benderlioglu/photos/ig- … 4080278_248595587
На снимките, на които харесваш Киво  и аз го харесвам Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
А Нуртен е все едно гледам Мелиса на стари години Wink

Фенче Heart Eyes Hug, Снежка Hug, Орс wavey, Дива wavey, Гости wavey, Ивве welcome

Хубав ден Hug




# 49
  • Мнения: 18 594
Миси Heart Eyes, мда, май си права Peace
ако беше нова, щеше доста да се споделя в ТТ !!
а само Амели я постна тая снимка и ме заблуди Rolling Eyes
извинявайте Praynig

а Нуртен изглежда много добре на снимката Peace
може да се е успокоила и да се е примирила с Башак Mr. Green Laughing

# 50
  • Мнения: 8 382
Айрре,  Hug не се притеснявай.  Hug Не сме я виждали тази снимка, а и каква е тази жена в рекламата на "Мави"? newsm78 А и е по-възрастна от Туба, ама карай. Mr. Green

# 51
  • Мнения: 18 594
Айрре,  Hug не се притеснявай.  Hug Не сме я виждали тази снимка, а и каква е тази жена в рекламата на "Мави"? newsm78 А и е по-възрастна от Туба, ама карай. Mr. Green

ами някаква жена от екипа предполагам newsm78
със сигурност не е Туба Mr. Green
според мен до понеделник, докато не излезе тийзъра, няма да видим как изглеждат Киво и Туба в сериала Peace

оххх сори, че споделям, ама ми стана смешно Mr. Green
опасяват се Ичерде и нашия сериал, да не са в един ден...... Whistling
да не е луд КЧ да  слага два от сериалите си в един ден smile3537

а Хазал, бокс ли тренира? Simple Smile


Последна редакция: чт, 06 окт 2016, 12:45 от Airra

# 52
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 448
 Heart EyesЗдравейте милички!
Днес е денят на навлизането
победно на Турската армия в
Истанбул и края на английската
окупация.Пресъздаден и в последната
серия на КСШ,гледах и стари снимки,
пак е било така тържествено.
Значи почнаха вече снимките,а?
Е ади бакалъм, хаирлия да е!
Развълнувах се като видях,че
Касабълови имат детенце,не знаех
и много се зарадвах,много.
Сега на 12-ти е Ашуре гюню,Башачет
дали го приготвя за Киво,дали раздава
или наемат фирма да им го прави...
Тийзър нещо като трейлър ли е?
Хубав ден на всички!

# 53
  • Мнения: 18 530
Привет, дружки!  Hug Hug Hug Няма ви изброявам, че ме мързи  Mr. Green
Как ли пък ще отреже Киво косата си точно преди началото на снимките - за това ли я пуска толкова дълго ? Не съм я виждала тази снимка Айре  Heart Eyes ама веднага се усъмних, че е нова. И ся кво ? Фрагман в понеделник, а тийзър в петък ли  newsm78 Щото не е едно и също Редемче  Hug Поне така мисля де - тийзър е за целия сериал някакво представяне, а фрага е за конкретната серия. Поправете ме, ако греша.
Благодаря на всички ви за споделеното  bouquet Толкова съм уморена днес, че нямам сила даже да пиша в любимата тема  ooooh! Обаче, и аз ще постна снимки, които не съм виждала  Laughing
И с тази прическа беше страхотен!


Една страхотна усмивка

Едно страхотно селфи

И поза, която смятам да заема след малко  Laughing

Сега чета по другите теми, че в понеделник от 20. 00 ще пуснат тийзъра  newsm78 За какъв фрагман говорите, че ме заблудихте  Joy Joy Joy

Последна редакция: чт, 06 окт 2016, 17:20 от queen_fenka

# 54
  • Мнения: 8 382
ФенчеHug тийзър било, ама аз фраг съм написала.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Тъй, де... Wink


Фраг в понеделник... да видим! Wink

# 55
  • Мнения: 18 594
Heart EyesЗдравейте милички!
Днес е денят на навлизането
победно на Турската армия в
Истанбул и края на английската
окупация.Пресъздаден и в последната
серия на КСШ,гледах и стари снимки,
пак е било така тържествено.
Значи почнаха вече снимките,а?
Е ади бакалъм, хаирлия да е!
Развълнувах се като видях,че
Касабълови имат детенце,не знаех
и много се зарадвах,много.
Сега на 12-ти е Ашуре гюню,Башачет
дали го приготвя за Киво,дали раздава
или наемат фирма да им го прави...

Тийзър нещо като трейлър ли е?
Хубав ден на всички!
Hug
мила, тоя въпрос не можах да го схвана? Laughing
а вярно ли не знаеш, че Седеф и КК си имат момченце, то сигурно на 4 е станало сега?

Фенче Heart Eyes, кой па та заблуждава Laughing
то си пише в съобщението-тийзър Peace


иначе добре си го обяснила за разликата с фрагмана Peace
днес голяма суша от към новини Whistling
с изключение на снимката на Киво от сета на ДГ hahaha hahaha
а ти що реши пък, че не може да се подстриже, може за кеф да си е пускал дълга коса Wink
м/у другото снощи си мислех , че днес ще има негова снимка от сета и като я видях тая сутринта и лекинко се обърках Mr. Green Mr. Green

# 56
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 448
 Heart EyesАйре,не знаех,наистина.
А много ми харесват като двойка,и
днес като видях снимката се развъл
нувах.А празника е ден на Ашурето,според религиозните им традиции
колко дни след байряма.Не знам опитвали ли сте такова ашуре,слагат боб,нахут,мляко,нишесте,ядки,сушени плодове.Аз бях на такъв ден в Истанбул и в Йениджами раздаваха.И е като кулинарно предизвикателство за всяка
жена.Та се замислих дали Башачето ще
направи за Киво и раздаде на близки,а
може и да не спазват традиции,знам ли?

# 57
  • Мнения: 18 594
Heart EyesАйре,не знаех,наистина.
А много ми харесват като двойка,и
днес като видях снимката се развъл
нувах.А празника е ден на Ашурето,според религиозните им традиции
колко дни след байряма.Не знам опитвали ли сте такова ашуре,слагат боб,нахут,мляко,нишесте,ядки,сушени плодове.Аз бях на такъв ден в Истанбул и в Йениджами раздаваха.И е като кулинарно предизвикателство за всяка
жена.Та се замислих дали Башачето ще
направи за Киво и раздаде на близки,а
може и да не спазват традиции,знам ли?

ето ти още снимки на сем. Касабалъ да им се радваш Peace Simple Smile

https://www.instagram.com/sedefavci_/

оххх уби ма с това Ашуре Laughing
не ми се вярва Башак да се занимава с такива неща, ама знае ли човек Wink

лека вечер Hug

# 58
  • Мнения: 18 530
Снеже  Hug проблем йок, ама наистина си помислих, че утре ще има тийзър, а в понеделник фраг  Laughing
Айре  Heart Eyes като го знам как се подстригва редовно Киво, как ли не пък за кеф си е отгледал косицата  Joy Joy Joy Joy Кога след ЗП си го виждала с такава дълга коса ? Ей така, за кеф  Laughing
Редемче  Heart Eyes много се съмнявам, че СТ спазват дословно традициите ... А като прочетох какво има в това Ашуре ... това няма да го хапна точно никога  hahaha
Скрит текст:
Мислех, че само съм уморена, ама явно и аз съм лепнала вируса, който върлува в нашата градина, спах цял следобед, имам и температура. Разполагаме с две лели само, всичко е болно ... та вършим и тяхната работа ... Не зная утре как ще е, нямам сила за нищо. Дано до обяд се пооправя, че няма как и аз да легна болна. Моята колежка го изкара на крак и аз ще съм така ...
Миси  Heart Eyes Hug
Скрит текст:
Изгледах и 3 серия на Вътре. Все по-интересен става, но отново ми харесва играта на ГГ само - т.е братята. И Ръза. С Мелек засега изобщо не усещам химия, не са ми интересни. Само се чудя едно - този Умут не беше чак толкова малък - те го изкарват на 2 години, ама си беше дете на 3, дори близо 4 годишен, когато го отвлякоха. Хич пък нищо да не помни  newsm78 И като се видя на снимката, която изпусна Сарп в гората, дали разбра, че му е брат ? Не е възможно да не се е познал, нали ?  hahaha  Май все още не  newsm78 Ще видим в 4 серия ... Мислех да гледам КС, ама май няма да мога и тази вечер .../spoiler]
Хубава вечер на всички!  Hug

Последна редакция: чт, 06 окт 2016, 21:45 от queen_fenka

# 59
  • Мнения: 18 594
Снеже  Hug проблем йок, ама наистина си помислих, че утре ще има тийзър, а в понеделник фраг  Laughing
Айре  Heart Eyes като го знам как се подстригва редовно Киво, как ли не пък за кеф си е отгледал косицата  Joy Joy Joy Joy Кога след ЗП си го виждала с такава дълга коса ? Ей така, за кеф  Laughing
Редемче  Heart Eyes много се съмнявам, че СТ спазват дословно традициите ... А като прочетох какво има в това Ашуре ... това няма да го хапна точно никога  hahaha
Скрит текст:
Мислех, че само съм уморена, ама явно и аз съм лепнала вируса, който върлува в нашата градина, спах цял следобед, имам и температура. Разполагаме с две лели само, всичко е болно ... та вършим и тяхната работа ... Не зная утре как ще е, нямам сила за нищо. Дано до обяд се пооправя, че няма как и аз да легна болна. Моята колежка го изкара на крак и аз ще съм така ...
Миси  Heart Eyes Hug
Скрит текст:
Изгледах и 3 серия на Вътре. Все по-интересен става, но отново ми харесва играта на ГГ само - т.е братята. И Ръза. С Мелек засега изобщо не усещам химия, не са ми интересни. Само се чудя едно - този Умут не беше чак толкова малък - те го изкарват на 2 години, ама си беше дете на 3, дори близо 4 годишен, когато го отвлякоха. Хич пък нищо да не помни  newsm78 И като се видя на снимката, която изпусна Сарп в гората, дали разбра, че му е брат ? Не е възможно да не се е познал, нали ?  hahaha  Май все още не  newsm78 Ще видим в 4 серия ... Мислех да гледам КС, ама май няма да мога и тази вечер .../spoiler]
Хубава вечер на всички!  Hug
да бе знам, че не си е пуснал косата, защото така му харесва Wink

Скрит текст:
ооо дано да минава бързо и леко  Peace Hug
пий много джинджифил!

лека!

Общи условия

Активация на акаунт