RYANAIR - 4

  • 108 955
  • 753
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 272
Ще пътуваме този път двама, но не сме платили за определени места - има ли поне някакъв шанс системата да ни сложи един до друг? Полетът е кратък и няма да е фатално, затова и не сме се занимавали, но ми е любопитно дали все пак имаме някакъв нищожен шанс да сме на съседни седалки?

# 751
# 752
  • Мнения: 964
Ще пътуваме този път двама, но не сме платили за определени места - има ли поне някакъв шанс системата да ни сложи един до друг? Полетът е кратък и няма да е фатално, затова и не сме се занимавали, но ми е любопитно дали все пак имаме някакъв нищожен шанс да сме на съседни седалки?
Ако сте в една резервация, системата ще ви разпредели един до друг, ако има две налични останали места едно до друго.

# 753
  • Мнения: 964
Не знам дали запитването ми е за тук, но ще се радвам да ми дадете съвет. За пръв път пътувам със самолет и още доста неща не са ми ясни. През сайта на Rayanair поръчах 2 двупосочни билета за трансфер. Изпратиха ми 2 pdf файла, които са еднакви. И 4те билета са абсолютно еднакви, на тях пише дестинация Malpensa airport to Milan и всичките са на мое име. Предполагам няма грешка, а това е нормало?
Няма проблем.

Общи условия

Активация на акаунт