Блондинки или брюнетки?

  • 4 214
  • 151
  •   1
Отговори
# 120
  • Добрич
  • Мнения: 193
Брюнетка съм и аз Peace

# 121
  • Мнения: 2 000
Брюнетка  Simple Smile

# 122
  • София
  • Мнения: 2 164
Брюнетка.

# 123
  • Мнения: 258
За момента блонди. Преди няколко години - червенокоска, а за естествения ми цвят се спори дали е тъмно рус или светлокестеняв, но аз лично залагам на второто.

# 124
  • Мнения: 2 255
БРЮНЕТКА ... заклета  Joy
най-много някой ден да се излъжа да стана за кратко червена  hahaha
колкото до грижите - редовно подстригване, балсам, от дъжд на вятър някоя маска .. това е  Rolling Eyes отдавна не я тормозя с разни ролки, маши, преси и др.подобни  newsm78

# 125
  • Мнения: 1 446
Ей ма на кестенява брюнетка със склонност към изрусоляване Crazy


Ей ма на блондинка Embarassed

# 126
  • Русе
  • Мнения: 659
Брюнетка  Rolling Eyes

# 127
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 852

# 128
  • Мнения: 1 416
Естествена блондинка съм... Никога не съм се боядисвала, а и нямам желание да пробвам засега. Грижи за косата си особено не полагам - просто я мия...  Laughing

# 129
  • Мнения: 2 631
брюнетка Peace

# 130
  • Мнения: 3 372
брюнетка Peace

# 131
  • Мнения: 2 529
Естественият ми цвят е тъмнокестеняв с червени отенъци, а в момента съм се боядисала тъмнокафява. Четох някъде, че правилото на французойките било на всеки 10 години един тон по-светла коса за по-младежки вид. Много тъмните коси състарявали.

# 132
  • Мнения: 4 621
Брюнетка Peace

# 133
  • Мнения: 8 917
Simple SmileЗдравейте момичета,темата на Киса с рускините ме впечатли и реших да пусна една тема за нашите си коси-прическа ,форма ,състояние,ЦВЯТ,и кой как се грижи за косата си.Дали блондинките СМЕповече от брюнетките във форума Thinking Simple Smile?Ще ми бъде интересно,а надявам се и на вас. Simple Smile
Блондинка /на кичури в момента/ Peace

# 134
  • Мнения: 2 241
Светла брюнетка Wink, в момента съм почти естествена, но толкова отдавна се боядисвам (започнах да побелявам на 20 години), че вече почти не помня истинския си цвят.

Била съм с черна, с червена, с лилава коса.... но с руса не, никога. Не знам дали и ще бъда някога, май не съм блондинка по душа  Laughing


Общи условия

Активация на акаунт