"Oткраднат Живот"сезон 2 -ТЕМА 11

  • 70 107
  • 776
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 23 130
Тази сутрин в сутрешния блок ни показаха сцени от снимачната площадка на финала на Втори сезон. Но....както винаги, нищо конкретно не казаха, освен, че нещата ще дойдат по местата си.

E казаха,че Биляна ще забременее,че ще има тревоги за здравето на плода,че всички ще разберат истината - не очаквах даже да издадат толкова неща.  Grinning

# 676
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
Този сезон актьорската игра не само куца, направо е осакатяла с всички крайници  Joy Както много други, не знам защо гледам. Единствено Димо Алексиев ми харесва как играе, но то и ролята му е такава - многопластова. Не зная защо на Радина Думанян и на Александър Алексиев не им се получават сцените, изглеждат като далечни познати, а не младоженци. Всички останали, включително и Буковска, рецитират, преиграват или гледат в една точка.

# 677
  • София
  • Мнения: 8 165
Снощи в новините даваха репортаж с Димо Алексиев, не знам дали го гледахте. Подстригал се е, малко по-различна му е прическата. Хареса ми, добре изглеждаше.

# 678
  • Мнения: 13 217
Не смея да питам какво разбирате под нормален ежедневен полов акт между съпрузи. tooth
Пък и не ми е работа. tooth
При тях не трябва да е нормален- нали са младоженци все пак!
Мен ме издразни ужасно как след въпросната сцена той я подканя нежно да му сподели всичко и секунда след това вряска, че не му била казала. Тя, дето се вика, не беше си поела дъх още...
Какво му харесва- грозен, мекотело, агресивен, нелогичен и напълно безинтересен тип.

# 679
  • Мнения: 6 604
Не смея да питам какво разбирате под нормален ежедневен полов акт между съпрузи. tooth
Пък и не ми е работа. tooth
При тях не трябва да е нормален- нали са младоженци все пак!
Мен ме издразни ужасно как след въпросната сцена той я подканя нежно да му сподели всичко и секунда след това вряска, че не му била казала. Тя, дето се вика, не беше си поела дъх още...
Какво му харесва- грозен, мекотело, агресивен, нелогичен и напълно безинтересен тип.
Какъв дъх да поеме?  newsm78 Тя за малко да заспи направо. Whistling

# 680
  • Мнения: 13 217
Като и` каза да сподели, тя не можа да издиша и той вече беше подпалил.

# 681
  • Мнения: 738
Чух нещо по новините ама не разбрах.Кога свършва 2ри сезон ?

# 682
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Сега пък и грозен бил Сашо, ех. Много ми е симпатичен, макар изобщо да не е мой тип, само ако може да е късо подстриган. Има много по-интелектуално излъчване от ръбестия Димо Алексиев.

# 683
  • Мнения: 3 823
Ако не беше търсена приликата баща-син,Димо Алексиев щеше да играе в пъти по-добре ролята на Сашо.На Сашето повече щеше да му подхожда ролята на Генадиев младши.Той без тва е един такъв никакъв,сива мишка...и да го тъпчат и да му е гадно,някак все щеше да ми е тая.Не ми е грозен,антипатичен ми е,даже безличен-визия,игра,говор,държание...всичко.

# 684
  • Варна
  • Мнения: 1 364
Останах безмлъвна от последния еп.... Единствено ми хареса целувката на Хинова към Мазов.. . 😘😜✌

# 685
  • Мнения: 9 488
Хинова и Мазов ми стават любимци. Много се смея с тях. Как я изпляска по дупето пред Биляна  Joy

# 686
# 687
  • Мнения: 11
Тази седмица ще има ли епизод? Някой каза, че ще почва пееш или лъжеш?  Thinking

# 688
  • Мнения: 9 247
Този сезон актьорската игра не само куца, направо е осакатяла с всички крайници  Joy Както много други, не знам защо гледам. Единствено Димо Алексиев ми харесва как играе, но то и ролята му е такава - многопластова. Не зная защо на Радина Думанян и на Александър Алексиев не им се получават сцените, изглеждат като далечни познати, а не младоженци. Всички останали, включително и Буковска, рецитират, преиграват или гледат в една точка.


Орат из дъното на болните непрофесионалисти= сценаристи
жената на Милошев /ака Христина....намси кво си/  ми като си имала акъл да оплетеш Милошев ..това не значи че имаш , акъл да пишеш  Mr. Green
Ама ей го на , булката и тя се има за капацитет..мдааа виждаме Joy hahaha
Ако беше човек дет" разбира .. без връзките ..те да видим как пък да се вреди.. БГ стайл

# 689
  • София
  • Мнения: 23 130
Тази седмица ще има ли епизод? Някой каза, че ще почва пееш или лъжеш?  Thinking

То ще започне на 03.11,няма да е другата седмица.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт