Семинар “Как да бъда щастлива жена”

  • 22 181
  • 163
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 17 361
Тя Кобилкина омъжи ли се, има ли приятел?
Че малко нейното ми се струва като съвети от дебел диетолог.

# 121
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Скоро май се разведе и доколкото помня има нов мъж до себе си. В Компроматите ще са по-осведомени.

# 122
  • София
  • Мнения: 17 361
Е, значи аз я водя, така че няма на какво да ме научи  Laughing

# 123
  • Мнения: 5 913
Моя позната абдикира от брака и майчинството, щото Кобилкина й казала да търси личното си щастие.
И докато самотна,  познатата ми търсеше щастието и тотално забрави за децата си, Кобилкина с новия мъж ходеше на екзотични места и не пропускаше да се публикува във ФБ.
Знам, защото моята позната харесваше всяка кобилкина снимка.
И й казвам на моята приятелка: виж, благодарение на теб и патки като теб, Кобилкина си почива на красиви места. А ти обикаляй и търси себе си.
Вие не можете да си представите, какво въздействие наистина е оказала  Кобилкина върху моята позната.
Тя, приятелката ми,  се интересува само от себе си, а децата се отглеждат от съпруга й, с когото тя държи да са приятели.
Пак по съвет на Кобилкина.
Приятелката ми не желае да се развежда със съпруга си. Просто е решила, че достатъчно време е отделила на семейството си.
Не че Кобилкина е някакъв дълбок хипнотизатор и велик психолог и затова е повлияла на моята приятелка.
Просто е намерила своята публика: слаби и доверчиви жени, които биха тръгнали и след овца, ако я разбират, какво точно им блее.

# 124
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Просто е намерила своята публика: слаби и доверчиви жени, които биха тръгнали и след овца, ако я разбират, какво точно им блее.

И ако им блее точно това, което искат да чуят.

# 125
  • Мнения: 6 627
много тъжна история. но си мисля, че един семинар или друго подобно занимание не може да окаже такова въздействие върху психиката на една майка. може би познатата ти вече е била взела решение, но е отлагала изпълнението му, и семинарът е бил нужният ѝ тласък да го направи.  Peace но пък знам ли, ето тук има дами, които твърдят, че няколко часа на семинар са обърнали живота им.

# 126
  • Мнения: 5 913
Естествено, че не Кобилкина е първопричината за тази трагедия. Но Кобилкина печели от точно такива объркани и на кръстопът души.
Тук не става въпрос за някакво шоу, което тя изнася, всички се смеят и после забравят.
Тук става въпрос за същества, които започват да й вярват и да си въобразяват, че тя е модел на поведение.

# 127
  • Мнения: 4 120
Тя Кобилкина омъжи ли се, има ли приятел?
Че малко нейното ми се струва като съвети от дебел диетолог.
Има приятел, когото май намери на семинарите в Банско, той менажира хотел там, грък е. На снимките последните ми изглеждаше и бременна.
п.п. явно просто има коремче, гледах и други сега.

# 128
  • Мнения: 766
Ся, за "маленький членчик" си е права жената. Което е истина, си е така  Joy Joy Joy Да се каже и нещо положително, че само я ядете таз кобилка.

# 129
  • Мнения: 2 157
Веднага казвам нещо положително:
Видимо е много добра в разработването на бизнес модели!  Wink

# 130
  • София
  • Мнения: 11 498
Ся, за "маленький членчик" си е права жената. Което е истина, си е така  Joy Joy Joy Да се каже и нещо положително, че само я ядете таз кобилка.
Аз съм чувал за Йони - нейното йони, йонито на другите жени... не знаех, че така странно нарича мъжкия полов орган, но защо маленький, малък? Нещо като "малък приятел" или ...?

# 131
  • Мнения: 1 071
Ся, за "маленький членчик" си е права жената. Което е истина, си е така  Joy Joy Joy Да се каже и нещо положително, че само я ядете таз кобилка.

Имам удоволствието да познавам Наталка по друга линия още преди да стане известна. Едно не може да й се отрече - има страхотен бизнес нюх, евала за което.

# 132
  • Мнения: 766
Ся, за "маленький членчик" си е права жената. Което е истина, си е така  Joy Joy Joy Да се каже и нещо положително, че само я ядете таз кобилка.
Аз съм чувал за Йони - нейното йони, йонито на другите жени... не знаех, че така странно нарича мъжкия полов орган, но защо маленький, малък? Нещо като "малък приятел" или ...?

Нямам представа как го нарича на галено. Това "маленький членчик" го каза в някакво предаване, в което се представяше за сексолог и обясняваше причините за незадоволеност на жените или нещо подобно, не помня вече. Тя нали говори развален български....хит беше това, попадение.  Joy

# 133
  • София
  • Мнения: 11 498
Тя се излъчва понякога на живо във фейсбук страницата си - не може да се отрече, много е позитивна, лъчезарна и симпатична; сега не знам, никога не съм гледал докрай нейно предаване, истини ли говори, предполагам, че е нещо в стил позитивно мислене плюс сексуална насоченост. Това 90% от "коучингите" последно време все за позитивно мислене си говорят. А всеки от вас е чел и/или гледал поне по една книга или филм в тази насока, които са му допаднали!  Peace

# 134
  • Мнения: 4 120
 Аз от статус го помня, какво чудо било как маленький членчик ставал мощен пулсиращ жезъл.

Общи условия

Активация на акаунт