Семинар “Как да бъда щастлива жена”

  • 22 171
  • 163
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 17 546
Ти затова ли се регистрира да правиш прокламации на Наталия? ooooh!
Хайде, остави ни сами да преценим колко е харизматична!  Stop
За мен, лично, е харизматична колкото пластмасов манекен на картинка... Mr. Green И също толкова пълна със съдържание, т.е. лекциите ѝ. На тази жена трябва да и се търси отговорност за дейността, а не да се рекламира.

# 151
  • Мнения: 5 908
Чувствам се обичана и желана всеки ден. Дори нямам и любим, но това не пречи да намеря хиляди други причини да се чувствам така. Животът е дар и искам да го изживея щастливо. Радвам се на обичта на близките и приятелите си, опитвам да провокирам доброта у хората и така продължавам смело напред:)
Наталия е много харизматична и определено можеш да научиш много нови и интересни неща. Естествено не всичко е приложимо, но разумните хора сами могат да селектират;).
наистина е харизматична. Колкото един бастун може да е харизматичен.

# 152
  • Пловдив
  • Мнения: 23 773
Не, Янтре, семинарът се казва така, което е риторичен въпрос, а не същински въпрос, нуждаещ се от отговор. Те всъщност не питат жените, а ще ги научат как да са щастливи, като ги направят егоцентрички и феминистки, защото според тях, те често, да не кажа задължително се обезличават в семейния живот и се питат "Коя съм аз?"..

На семинара “Как да бъдa щастлива жена” ние често задаваме въпросa: "Коя съм аз?"
 
Обикновено жените отговарят: "Aз съм майка, отговорна, надеждна, точна, силна, успяваща…" или обратното: “Неуверена, смазана, изморена…”. Но никога, за 7 години, откакто правим този семинар, нито една жена не е казала: "Aз съм щастлива и пълноценна жена, обожаваща и любяща съпруга си"

Ми не, трябваха ми няколко дни, за да разбера, че това е МЪЖА и вече 27 години е така.
Ама те не получават отговор "Аз съм щастлива жена", защото щастливите жени не ходят на техните семинари. Те нямат нужда от тях, имат си всичко вкъщи.

# 153
  • Мнения: 353
Чувствам се обичана и желана всеки ден. Дори нямам и любим, но това не пречи да намеря хиляди други причини да се чувствам така. Животът е дар и искам да го изживея щастливо. Радвам се на обичта на близките и приятелите си, опитвам да провокирам доброта у хората и така продължавам смело напред:)
Наталия е много харизматична и определено можеш да научиш много нови и интересни неща. Естествено не всичко е приложимо, но разумните хора сами могат да селектират;).
наистина е харизматична. Колкото един бастун може да е харизматичен.
Все пак,  бастун е в м. р.  Познавам и харизматични бастуни.

# 154
  • Мнения: 1 810
И така в шеги и закачки написахме над 10 страници.
Това за дългата пола съм го чела и на друго място, как мъжът бил по-склонен да помогне с багажа на жена с дълга до земята рокля, вместо на такава с дънки/панталон.
Обаче ми е интересно какво мисли Наталия Кобилкина и доволните дами от семинарите за другата крайност, разпространявана из нета - "Да се дава малко, да се дава рядко и, най-важното, да се дава неохотно", написано от Рут Смитърс.

Последна редакция: пт, 14 окт 2016, 21:35 от poems

# 155
  • Мнения: 1
Благодаря, Наталия, че животът ме среюна с теб! Simple Smile
Независимо, че се смятам за успешно реализирана жена, посетила съм известен брой семинари и курсове за лочностно развитие, контактът с теб ми даде един нов поглед към мен самата.
Споделих на съпруга ми,че според мен всяка жена трябва поне един път да се докосне до теб.
Хиляди пъти ти благодаря!  Simple Smile
Продължавай да развиваш твоята дейност , защото е много ценна за всяка жена! Simple Smile

# 156
  • Мнения: 17 546
Значи, считай колко психически отклонен трябва да си, за повтаряш подобно нещо като мантра и да приемеш някаква персона за гуру! ooooh!  Така се раждат сектите и така абсолютни мошеници вербуват хиляди хора. На същия принцип.
Това тук е прокламация на вид секта! Сектата на йоните. ooooh! ooooh! ooooh!

# 157
  • София
  • Мнения: 4 328
Значи, считай колко психически отклонен трябва да си, за повтаряш подобно нещо като мантра и да приемеш някаква персона за гуру! ooooh!  Така се раждат сектите и така абсолютни мошеници вербуват хиляди хора. На същия принцип.
Това тук е прокламация на вид секта! Сектата на йоните. ooooh! ooooh! ooooh!
шшш, едно от мненията ми беше изтрито за далеч по-кротък коментар Simple Smile

# 158
  • Мнения: 17 546
А, много важно като го изтрият! Това е истината.
Хайде, моля, изтрийте ме и докажете, че е вярно.

# 159
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 461
Ух, умирам с тази тема! Асистентите на Наталия са се постарали в регистрирането на профили за възхвалата й! Драго ми е да ви чета глупостите, дами!
Наистина ли ги четеш?  Rolling Eyes

АМа разбира се, че не! Просто прехвърлям словоизлиянията им по диагонал. Самият факт, че някоя е седнала да се обяснява в подобна тема, е достатъчно да разбереш колко е щастлива  Heart Eyes

# 160
  • Мнения: 1
За да се чувствам обичана и желана ми помагат следните най-важни неща:
- трябва да бъда много слънчева и позитивна;
- да не допускам лоши мисли да се прокрадват в съзнанието ми, както впрочем правим и всеки ден от нашия позитивен живот.
За да бъдем обичани и желани, това е още един добър повод да се извисим физически и духовно.


Мисля, че Наталия Кобилкина със своята дейност е набрала огромна преднина, пред други специалисти с подобна дейност. Тя прави нещата много достъпни за всички, раздава доброта много щедро и с това спечелва хората. Хубаво е човек да е християнин и да бъде същевременно отворен към полезните за него неща, които може да срещне в чуждите религии.
Моята препоръка към Наталия е ако може да забавя малко темпото в ежедневието, защото когато я слушам и гледам понякога се притеснявам за нея.

# 161
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 461
Има ли емотикон, правещ си сепуко  newsm78

# 162
  • Мнения: 39 507
Играта пише че е приключила.
Нямам търпение да прочета кои са щастливките. Ние, останалите само ще завиждаме!

# 163
  • Мнения: 2
Ето и кои са дамите, които ще получат награди:

Билети за семинара "Магията  да си жена" печелят linda1Bg и Miracle.
Билет за трансформиращия семинар за жени "Как да бъда щастлива жена" печели Radi
Nikolova
.

Честито!



Очакваме печелившите да пишат на e-mail: igra@bg-mamma.com като упоменат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградата (имена, адрес и телефонен номер за контакт).

Общи условия

Активация на акаунт