Семинар “Как да бъда щастлива жена”

  • 22 185
  • 163
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 13
Здравейте на всички мами Simple Smile Привет , Наталия Simple Smile
Искам да изкажа благодарност на Наталия, защото тя ми помогна да надскоча себе си и своите вярвания.
Да искам да променя себе си и да обикна всички около себе си. Осъзнах ,че промяната започва от мен самата. Света си остава същия, аз се промених и моето възприятие за женственост и красота. Осъзнах,че за да получиш желаното от Вселената, първо трябва да дадеш сам на себе си това което ти е важно. Видях нагледно,че когато аз приех себе си, когато казах "Да" на своите желания и Живота откликна на моите мечти. Наталия , Благо-даря! Ти си прекрасен професионалист!
Женственост и щастие вървят ръка за ръка. Когато една жена влезе в своята женска енергия и Дух, Душа и Тяло са в единство , се получава невероятен баланс на духа. Започваш да вярваш, да искаш и да действаш и привличаш чудеса. Наталия мн достъпно споделя "тайните на магията да си Жена" и анализирайки мислите и действията си осъзнаваш какво и как да трансформираш минуси в плюс. Как да приемеш себе си и другите. Как да обичаш без страх,че ще бъдеш наранен. Не можем да се храним от празна маса, нали? Трябва да сме изпълнени отвътре за да можем да дадем на човека отсреща. А когато умеем да даваме по правилния начин повярвайте получаваме мн повече от мечтаното. Това да обикнеш себе си и всичко в себе си е уникално усещане. Ако днес нещо не харесваме в себе си, но си кажем "Да днес не съм на 100% това което искам да бъда, но аз пак се обичам " и просто си дадем приемственост , то ние неминуемо ставаме това, което желаем да сме с лекота. И то защото сме се приели . Така и другите ни приемат с тази вибрация с която ние приемаме себе си. Хората в нашия живот с нашето право огледало и отражение на нас самите. Ако нещо искаме да променим и ни дразни в околните, то ние по някакъв начин или не си позволяваме да сме като тях или сме същите като тях.
Щастлива жена е жена Обожаваща себе си! Жена която има огън в очите и обича всичко в себе си. Жена, която осъзнава ,че само когато тя се грижи за себе си, ще се грижат и другите за нея. Щастливата Жена и е хубаво да бъде сама със себе си. Тя излъчва сияние и спокойствие. Тя инвестира в себе си и винаги иска да е на ниво. Щастливата Жена иска нейния съпруг да се чувства щастливец защото е с нея. Тя дава свобода, разбиране, приемане и любов. Тя има отворено сърце и говори открито за чувства, емоции и секс без страх и срам.
Пътят към успеха и щастието в нас зависи само от нас. Само когато вярваме и действаме се случват чудеса. Ако сме фокусирани в негативното, няма как да дойде магичното... Аз искам просто да се замислите за децата ви и техните вярвания и желания Wink Какво правят те когато искат нещо? Пробват докато не стане! Нали? Моят син , казва "Мамооо искам това", аз казвам напр. "Сега не може", той упорито " МАМОООО АЗ ИСКАМММ.." и настоява и накрая, дори и да му отнеме време той го получава... Защо? Защото той не стои и не чака да стане чудо! Той действа! Той настоява. Децата нямат убеждения унаследени поради живота, които ние сме имали и сме придобили с годините или унаследили от нашите семейства и които ни спират понякога да мечтаем и не смеем да искаме от Живота.  Повярвайте ми  в живота е нужно да знаеш какво искаш и да повярваш,че го заслужаваш. Безпаричие, липса на внимание, липса на увереност, липси , липси и т.н. изчезват сами и идва новото, само ако ние им дадем правото да дойдат. Само когато оставим вкоренени страхове и убеждения. Пробвайте, преди да кажете на нещо - "Не"! Какво губите? Simple Smile Много е лесно да критикуваме... Да мрънкаме..... Да живеем статично.... Уникално е обаче да живееш истински и да се погледнеш в огледалото и да кажеш " Уау , аз съм Щастлива Жена, АЗ ГРЕЯ, АЗ СИАЯ, АЗ ОБИЧАМ СЕБЕ СИ, АЗ ОБИЧАМ ЖИВОТА СИ, ВСИЧКО В МОЯ СВЯТ СТАВА С ЛЕКОТА, АЗ УСПЯХ!" . Не казвам,че е лесно, но е възможно! Аз имам син , който отглеждам сама/ разделих се преди години със съпруга си и днес имаме нормални приятелски отношения и дори и разделени , детето ми вижда как родителите му се уважават и разбират, и до голяма степен отношенията ни са отлични днес защото аз се промених и погледнах на нещата по др начин благодарение на Наталия/  и съм Щастлива Жена, първо защото имам себе си, второ защото имам прекрасно дете, трето защото хората около мен ме приемат и ме обичат, трето защото спрях да се вайкам и обикнах живота си! Аз съм просто една Жена Simple Smile и вярвам,че най-доброто за мен предстои. Наталия ми помогна да надникна в душата си и да преоткрия себе си. Тя притежава  вяра и упоритост ! Тя е очарователна , тя е професионалист и аз и се възхищавам. Наталия , благо-даря за всичко! Ти ми помогна да съм Щастлива Жена! Семинарите на Наталия ще ви дадат друг поглед за нещата в Живота и ще преоткриете формулата на щастие! Нищо не губите! Напротив ще спечелите Себе си и живота ви ще придобие друга реалност! Simple Smile Магията на живота е да избереш да вярваш в себе си и това което е ценно за теб самия! Изберете своето право на щастие! Наталия ми показа пътеката, светлината я открих самата аз!Наталия , Благодаря! Благодаря за отделеното време Wink

Последна редакция: пт, 14 окт 2016, 14:03 от MIRACLE_

# 61
  • Мнения: 5 915
Алелуя, бейби

# 62
  • Мнения: 574
Барбарела, не познавам жената, обикновенно жените търпят много заради децата. Какъвто и да е случаят тя си е взела решението в живота, поради причини които само тя си знае. Имам позната която ми сподели че напуснала мъжа си, без никой да разбере какви ужасии е изживяла с него, не споделила и не се оплакала на никого. Сега е възрастна и като се сети й потичат сълзи. Дано на никого не се случва, но в онова време тя е била обсъждана и осъждана от хората които говорели а нищо не знаят. Нека жените бъдем по-толерантни между нас си.
Не съм посещавала семинари и/или уебинари и всякакви подобни на Кобилкина, не знам какво точно им говори. Гледала съм я по различни предаваня, и както съм писала по-горе чела съм 2 нейни книги от любопитство и се изнанадах, че ми харесаха и открих полезни неща вътре.

# 63
  • Мнения: 5 915
Споменатата от мен история изобщо не е причината да гледам с насмешка на Кобилкина.
Сега, да не й преписваме чак такива велики способности Simple Smile
Като здравомислещ човек на мен ми е ясно, че има лабилни и неориентирани хора, които умират някой да им казва, как да живеят.
Ако не е това руско недоразумение Кобилкина, то непременно ще е някой американски печалбар. Защо? Толкова ли е трудно да се усетити, дарагие женщини, че за да си щастлив, от време на време трябва да преглъщаш вдигнатия капак на тоалетната чиния, защото и на малките деца им е ясно, че жените са от Марс, а мъжете от Венера? Wink

# 64
  • Мнения: 36 089
Моят син , казва "Мамооо искам това", аз казвам напр. "Сега не може", той упорито " МАМОООО АЗ ИСКАМММ.." и настоява и накрая, дори и да му отнеме време той го получава... Защо? Защото той не стои и не чака да стане чудо! Той действа! Той настоява.

малко офф на Н. К. - научила си детето да се пазари и да настоява без да зачита думата ти на родител, което в бъдеще ще ти коства много нерви
искрено се надявам, че методите на трейнърката не включват съвети да вгадяваш околните докато получиш това, което желаеш, защото това мъъъъъничко противоречи с онова за обичаната и обичаща жена, което е дори по-зле от отреченото в поста ти "мрънкане"

# 65
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 551
Ух, умирам с тази тема! Асистентите на Наталия са се постарали в регистрирането на профили за възхвалата й! Драго ми е да ви чета глупостите, дами!

# 66
  • Мнения: 13
Моят син , казва "Мамооо искам това", аз казвам напр. "Сега не може", той упорито " МАМОООО АЗ ИСКАМММ.." и настоява и накрая, дори и да му отнеме време той го получава... Защо? Защото той не стои и не чака да стане чудо! Той действа! Той настоява.

малко офф на Н. К. - научила си детето да се пазари и да настоява без да зачита думата ти на родител, което в бъдеще ще ти коства много нерви
искрено се надявам, че методите на трейнърката не включват съвети да вгадяваш околните докато получиш това, което желаеш, защото това мъъъъъничко противоречи с онова за обичаната и обичаща жена, което е дори по-зле от отреченото в поста ти "мрънкане"


Скъпа моя Simple Smile

Къде казах, че Наталия учи детето ми да се пазари Simple Smile Нима той ходи на семинари или аз му препредавам Wink
Ти ако имаш дете и ми кажеш,че то няма желания- Аз няма да ти повярвам Simple Smile Ако ми кажеш,че не удовлетворяваш желанията на твоето дете и че то не настоява , пак няма да ти повярвам! Simple Smile Ако ми кажеш, че ти нямаш желания и не ги отстояваш - това вече е тъжно Sad ти имаш право да реализираш желанията си Simple Smile всеки от нас заслужава многоооо Simple Smile Ти си уникална в намирането на минуси, там където те липсват Wink Щом можеш да намериш минус, можеш да намериш и плюсове нали? Хайде сега се усмихни и намери един плюс в коментара ми Simple Smile Моля те! Сигурна съм че ще намери мн повече от един Wink
Желая ти мн слънце в очите, сърцето и душата и да бъдеш мн позитивна Wink

Последна редакция: пт, 14 окт 2016, 10:51 от MIRACLE_

# 67
  • Мнения: 36 089
цитирала си измутелно вярно поста ми, но без да го прочетеш - не написах да водиш момченце на семинари за жени на средна възраст
имам две деца и по трудния начин се научих да удовлетворявам желанията им изключително избирателно - за това дадох и един разумен съвет
спрях да толерирам безкрайното мрънкане и настояване да получат каквото желаят и се улесни първо моя живот и второ на тях даде възможност да подбират по-старателно желанията си - ползата е и за двете страни включително и за тяхното бъдеще като щастливи жени - да се научат кои битки си струва да бъдат водени и кога отстъплението е вид блестяща победа

пп слънцето в очите е вредно за зрението

отговорила съм на това, което после рязко се обогати със захаросани неуникални лични нападки:

Скъпа моя Simple Smile

Къде казах, че Наталия учи детето ми да се пазари Simple Smile Нима той ходи на семинари или аз му препредавам Wink
Ти ако имаш дете и ми кажеш,че то няма желания- Аз няма да ти повярвам Simple Smile Ако ми кажеш,че не удовлетворяваш желанията на твоето дете и че то не настоява , пак няма да ти повярвам! Simple Smile

Желая ти мн слънце в очите, сърцето и душата и да бъдеш мн позитивна Wink

Последна редакция: пт, 14 окт 2016, 10:56 от bubanka

# 68
  • София
  • Мнения: 16 213
How come MIRACLE_ има толкова руски словоред, когато пише на български?

Наташка, это уже смешно.

# 69
  • Мнения: 1
Здравейте,

Мога да отговоря на този въпрос със следното. Това което ми помага да бъда обичана и желана е на първо място аз да обичам себе си и да правя неща, които да ме карат да се усещам желана в очите на другите. Като това винаги да поставям себе си на първо място и да правя нещата, които са окей за мен и да казвам „не“ на нещата, които не са окей за мен. Още това да развивам своята женска енергия и да живея осъзнат живот с това какво е важно в моя живот и кои са моите ценности и това, което аз наистина ценя и имам нужда от човека до себе си, мисията си и въобще целия свят около мен. Преди около една година за пръв път отидох на семинар на Наталия и може би ще ви е интересно защо започвам с това изречение сега. Мога да кажа, че преди да я срещна на този отговор бих отговорила по начин, по който щеше да се разбере, че не съм щастлива, защото никога не съм се замисляла дали въобще съм обичана и желана и дори аз не съм се чувствала като такава, а обратното самокритикувала съм се и съм се чувствала зле и съм се самообвинявала. Това, което се случи обаче, че след първия семинар, на който бях попаднах в една много прекрасна среда на жени, които имат желанието да развиват себе си и са искрени и тогава видях колко други освен мен изпитват затруднения в това да намерят щастие в живота си и търсят отоговори на различни въпроси, свързани с това защо не им се получават повечето неща в живота. Благодарение на Наталия и нейната работа, която тя прави тук в България мога да кажа, че хиляди жени около нея са станали по-щастливи и по-желани и по-обичани. Тя е уникална жена с много лична сила и умееща да чете много лесно хората. Пред мене е отговаряла на всевъзможни въпроси на жени винаги по най-мъдрия и уникален начин поне за мен това е било уникално преживяване да видиш как пред тебе някой разголва душата си и признава, че има нужда от помощ и получава тази помощ и този отговор, който му помага да промени ситуацията си и да реши проблема си. Защото тук в българия повечето жени не иска да признаят за това, че не са щастливи и да вникнат вътре в душата си. Затова има и много негативни коментари по неин адрес, но повярвайте ми ако отидете и говорите с нея и още повече имате прекрасния шанс да я опознаете ще съжалявате и връщате думите си назад, които преди сте говорили. Целия екип на компанитя й се състои от хора, които са много духовно израстнали, отдадени, живеещи в мисията си и имащи висок стандрат за себе си. И е удоволствие да присъстваш на нейни събития винаги прави всичко най-добро за клиентите си наема най-хубавите зали по най-хубавите хотели. Затова аз лично се чувствам исински щастлива от факта, че Наталия е изградила компанията си точно тук в България и имаме шанс да се развиваме чрез нейната помощ. Живота ми се промени напълно осъзнах къде се намирам и какво грешно правя, за да съм в този ситуация с нейна помощ. Уникален психолог и човек! Винаги съм се възхищавала на искренността и честността й, че не се срамува от къде е тръгнала какво е преживяла в живота си. В нея няма и капка неискреност или нещо фалшиво – напълно искрен и прозрачен човек. Затова аз искам да благодаря много на Наталия и да изкажа възхищението си от нея от това колко е отдадена на своята мисия да помага на хората. Затова ако мога да дам съвет на някоя друга жена, която чете това мога да кажа само едно – за да бъде една жена обичана и желана на първо място трябва да се чувства добре вътре в себе си тялото си и изборите, които прави всеки ден. Затова винаги трябва да остава вярна на себе си и да се развива и да обръща вниамние на душата си и да се грижи за нея, както всеки се грижи и за външния си вид. Аз винаги действам с любов към другите в сърцето си и тази любов ми се връща. Всичко негативно, което изпращаме към другите като думи или енергия ни се връща на нас. Затова аз, за да се чувствам обичана и желана ходя с удоволствие на семинарите на Наталия. Работя върху себе си като е отнасям с любов към тялото си и към душата и сърцето си. Живея по своите стандарти и съм искрена със себе си и не се самозалъгвам. И всички тези принципи съм си ги научила именно от нея!
На всички други хора, които не са били на нейни семинари и не я познават само мога да кажа за нещо, което не сте изпитали и не знаете какво е не говорете по-добре и освен това цялата тази критика и негативизъм си стои във вашето поле и е във вашата глава. Всеки си избира сам в какъв свят да живее позитивен и красив или негативен и недружелюбен, но в реалност всички живеем в един и същ свят просто е различна гледната точка и фокуса. Най-лесно е да си злобен и да се оплакваш и все другите да са ти виновни, а ти да си перфектен. Могат да се видят коментарите на жени, които са имали удоволствието да се запознаят с нея и тя да им е помагала, защото тя дава уникални съвети и всичко, което дава като практики работи. Парите, които съм похарчила за неини семинари са най-добре похарчените и инверситраните пари в мен. Всеки има право на мнение на този свят – и това е моето. Благодаря на Наталия и благодаря на прекрасния й екип!

# 70
  • Мнения: 5 915
Кобилкина вече и за децата ли дава съвети? А тя няма деца. Обикновеното жените, които са майки, подскачат, когато нераждали им дават съвети.

# 71
  • София
  • Мнения: 28 863
Ух, умирам с тази тема! Асистентите на Наталия са се постарали в регистрирането на профили за възхвалата й! Драго ми е да ви чета глупостите, дами!
Наистина ли ги четеш?  Rolling Eyes

# 72
  • Мнения: 5 915

Maria Petrova_524963,
след като прочетох твоето Здравейте и след това обхванах с очи и набързо дългата ти публикация, разбрах, че ти също си от клакьорите на Кобилкина и е съвършено безполезно да чета.
Та вие всички си приличате като пионки на Не се сърди човече!
Все пак видях, че съвсем накрая си написала, че като не сме ходили на семинар и не я познаваме, нямаме право да говорим за нея.

Ти пък ще ми кажеш!

Не е нужно да плащам 100 лева, за да я опозная таварищ Кобилкина.
От нескопосаните й интервюта и случайните пъти, в които съм я засичала в ефир, аз съм си изградила прекрасно и стабилно мнение. Госпожата е завъртяла колелото и трупа пачки като за световно на ваш гръб. Чудесно е, че трупа пачки, особено ако плаща данъци!
Но вие, уважаеми заспали създания, нямате ли собствена воля сами да променяте живота си?
Защо ви е някой да ви казва, как да живеете? Кой, освен теб, например, знае, кое е най-доброто за теб самата?
Значи Кобилкина застава пред 100 умрели лебеда и ви нарежда едно и също и това важи за всички ви. Ми това е клише, бе скъпа! Точно като с хороскопите: днес всички Близнаци ще бъдат мнооооого щастливи, но ще загубят работата си. Хайде, бе!

Този мозък ти е даден не за да запълни едно празно пространство, а да мислиш самостоятелно. Опитът развива и интуицията.
Вместо да вярваш на тази шарлатанка Кобилкина, не можеш ли да повярваш в себе си?

Дай ми сега 100 лева за сеанса.

100 лева от теб
 +
100 лева спестени от това, че не ходя при Кобилкина
+
още 100 лева, които вагината ми и евентуално ануса може да ми заработят
= на 300 лева.

Ето един нов парфюм за мен!

# 73
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета съжалявам че се включвам, но съм с много противоречиви чувства.

От това което прочетох в коментарите ви стигнах до извода, че вие сте на мнение, че аз ПРИМЕРНО, ако съм зъболекар, си вземам дипломата отивам в някой провинциален град и вадя зъби до края на живота си и не ме интересува, че не се развивам, стоя на едно място и рутината ме съсипва. Но няма значение не правя нищо повече за себе си.
 По същата логика, омъжвам се, раждам две деца и живея щастливо с това, че съм домашна прислужница, готвачка и перачка, а не съпруга и майка която може да е пример за подражание на децата си за това как да бъдеш силна, смела и щастлива с това което си и което имаш. Да по-добре ми е по добре да си стоя до печката! Аааа и плюс това разчитам, че мъжът ми ще е вечно влюбен в мен такава, залепена за парцала.

Та идеята ми е такава, че не е нужно някой да ти казва какво можеш или не, какво трябва или не, да ходиш по психиатри, психоаналитици или врачки. Важното е да знаеш коя си, какво искаш и да си наясно дали си личност или вещ и дали това ти харесва. Дано повечето от вас да личности и  да искате да се развивате, а не да "вадите зъби до края на живота си".

Съжалявам, ако съм засегнала някого, не е било нарочно. Но на мен лично ми писка да се отказвам от себе си и от хората който обичам, защото така ми е по-удобно и по-лесно. А на вас?
Аааа и не се извинявам, че се боря за себе си и за хората който обичам.
Хубав ден на всички! Simple Smile

# 74
  • на село
  • Мнения: 1 028
Ама няма нужда за всеки пост, нова регистрация да се прави. Време отнема.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт