Глътна 50 стотинки, втори ден не ми ги "връща"

  • 11 101
  • 102
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 820
Винаги съм била внимателна, т.е. внимавала съм - лекарства, препарати нависоко и на скрито, откак са се родили с каката... Ползвам само вътрешни котлони, на врати, прозорци и чекмеджета, все още има разни джаджи за предпазване,.... Огради имаме все още на стълбите.... . Абе, каквото се сетиш!

И въпреки това вчера я оставих да играе с една чанта, вътре с 50 стотинки.....Хвърли чантата и каза "Лягам си, да спя." С периферното си зрение улавям някакво движение на устни и чувам кашляне, и си викам какво ли стана, уж разчистих... Изправих я и на въпроса ми "Защо кашляш, косъм ли има? , секунда по-късно ми се отговаря "Глътнах някаква стотинка!"
 И така... за една шибана секунда животът във вида, в който сме го познавали свършва и идва нещо друго, което не знаеш какво е. В първият момент ти се струва, че не, това НЕ може да се случва на МЕН. Това се случва на другите, онези, дето ги пишат по новините, не на МЕН.

Вчера цял ден място не мога да си намеря и не мога да дишам. Казвам си, всичко ще бъде наред, малкото зло е... И все пак - детето има стотинка в корема, кое му е малкото на злото? Казвам си, не, няма да Гугъл-вам, но го направих. Естествено там почват с изключенията и продължават към правилото. Стигам и до статистиката -всяко второ дете гълта стотинка.... Значи не съм само аз... какво значение има обаче, когато МОЕТО дете има стотинка в стомаха СЕГА?

Вие вашите опазихте ли ги? Внимавахте ли? Аз не внимавах!!!

Последна редакция: нд, 09 окт 2016, 10:57 от Редактор*

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 821
Трябва веднага на лекар да идете.

# 2
  • София
  • Мнения: 18 699
С това заглавие на темата се сетих на машината за храна на работа която гъла монети  и не ги връщ  Laughing

# 3
  • Мнения: 21 455
Вчера цял ден място не мога да си намеря и не мога да дишам. Казвам си, всичко ще бъде наред, малкото зло е... И все пак - детето има стотинка в корема, кое му е малкото на злото? Казвам си, не, няма да Гугъл-вам, но го направих.
А да се консултирате с лекар още вчера в работния ден, вместо да пишеш по форумите в почивния, каза ли си?

# 4
  • Мнения: 76
Глътнало е стотинка и още не си го завела на лекар??!!!?

# 5
  • Мнения: 1 820
Абе Вие що решихте, че не сме ходили на лекар бе?!!!!! Ходихме! И ни казаха да изчакаме 2-3 дни !

Последна редакция: сб, 08 окт 2016, 23:25 от Не се сърди, човече

# 6
  • Мнения: 76
Абе Вие що решихте, че не сме ходили на лекар бе?!!!!! Ходихме! И ни казаха да изчакаме 2-3 дни ! Ебати комплексите където сте!!! Брее!
Някъде да си писала,че сте ходили на лекар Бреее? Или тук очакваш  всички да сме ясновидци...
Отивай да го гледат детето дали монетата е още вътре и дали не представлява някаква опасност и къде точно е заседнала...

# 7
  • Мнения: 2 909
А са успокой.

# 8
  • Мнения: X
Ще излязат, ще видиш!

# 9
  • Мнения: 1 820
Абе Вие що решихте, че не сме ходили на лекар бе?!!!!! Ходихме! И ни казаха да изчакаме 2-3 дни ! Ебати комплексите където сте!!! Брее!
Някъде да си писала,че сте ходили на лекар Бреее? Или тук очакваш  всички да сме ясновидци...
Отивай да го гледат детето дали монетата е още вътре и дали не представлява някаква опасност и къде точно е заседнала...
Ми не съм писала, защото съм притеснена и не знам на кой свят съм! Смятам, че си личи колко съм зле и се предполага , че съм си завела детето на лекар!

Последна редакция: сб, 08 окт 2016, 23:25 от Не се сърди, човече

# 10
  • София
  • Мнения: 18 699
Ако не ги върне до 3 дни какво казаха ?

# 11
  • Мнения: 1 820
Ако не ги върне до 3 дни какво казаха ?
Рентген казаха в понеделник , ако до тогава не ги изака.

# 12
  • Лондон
  • Мнения: 403
Преди няколко години бях в поликлиниката и доведоха момиченце ,което беше глътнало 50 стотинки.!Лекарите успокоиха родителите и им препоръчаха детето да яде картофено пюре.
Дано скоро да си получиш паричката и да се успокоиш.

# 13
  • София
  • Мнения: 18 699
Доста голяма монета е това.Дано стане може би трябва по течни храни да хапва.
Сдържай емоциите не е необходимо с тези думи.

# 14
  • Мнения: 46 511
Варени картофи.
Давай само тях, докато не изкара стотинките. Ако не се случи до 3 дни идете на снимка, за да се види докъде са стигнали.

Общи условия

Активация на акаунт