Re: ♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Женени ~♡ Тема 46

  • 84 199
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 290
Добро утро на всички! Успешна нова седмица!
За новата тема  bouquet!
Снощи излезе втория превод на серията при рускините.
Йомер се върна, краля се върна, силен, красив, уверен, сигурен в себе си, осъзнал, че живота не е само принципи, но нещастен. Гнева е лош съветник, а след признанието на Дефне Йомер е бил ядосан, наранен, предаден. Бягството не е решило проблема. Алкохола и жените не са му показали верния път. Мисля, че Йомер не осъзнава какво е направил, не се е променил. Разбрал е защо Дефне е постъпила така, не я обвинява, но не разбира, че те всички изгориха живота на едно момиче. Той не каза на Памир-тя е душата ми, моята половина, върнах се за да поправя грешката си. "Дефне е моя"- не е достатъчно. Лъгаха го всички, но изгоря Дефне. Странен ми е интереса му към това, как се е чувствала тя след него. Ако той наистина познаваше Дефне, ако я обичаше така, както казва, ако тя наистина бе неговата душа, той щеше да знае. Има доста неща, които Йомер трябва да осъзнае, и отношението на Исо и родата на Дефне-лъгаха го, но от страх, заради Дефо, заради нейното щастие мълчаха.
 
Памир няма интерес към Дефне, дори спортен. Вече не е в играта, мисля, че никога не е бил. Памир е наказанието на Йомер, хапчето за махмурлук след запоя, действителността, която открито заяви на краля-ти си минало, сам си решил да си минало, задай си въпроса защо е крила от теб, и ако си я обичал защо я заряза. Памир ще задава въпросите, които Синан няма куража да зададе. Йомер има нужда от такъв шамар. Памир няма да стои между двамата, на него просто му харесва да дразни Йомер.
Дефне е объркана, уплашена, разбита, влюбена и още търсеща мястото си. Йомер се върна, но не за нея. Видя я случайно и реши, че я иска отново. Иска отново да е негова, да се събужда до нея, да я докосва. Няма прегради между тях, поне според него. Нейните сълзи, разбития живот ,анулирания брак, това не е преграда според него. Много ми е странен Йомер с въпросите си. Дори и да разбереш, как си смачкал това момиче, как се е чувствала, какво ще промениш? Тя си е платила цената за лъжата. По-добре ли ще се чувства Йомер ако знае, че и тя е страдала?
Двамата са сами, изгубени в миналото, наранени, уплашени, има много неща за казване. Йомер бърза, Дефне е уплашена за себе си, защото той е непредсказуем в гнева си. Имат нужда от време .

# 17
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Добро утро  Hug Hug Hug

Златина  Hug харесаха ми анализът ти  newsm10 newsm10 newsm10
Чакам фраг днес  Mr. Green Mr. Green
Хубав ден и приятна седмица  bouquet

# 18
# 19
  • Мнения: 51
Добро утро на всички! Успешна нова седмица!
За новата тема  bouquet!
Снощи излезе втория превод на серията при рускините.
Йомер се върна, краля се върна, силен, красив, уверен, сигурен в себе си, осъзнал, че живота не е само принципи, но нещастен. Гнева е лош съветник, а след признанието на Дефне Йомер е бил ядосан, наранен, предаден. Бягството не е решило проблема. Алкохола и жените не са му показали верния път. Мисля, че Йомер не осъзнава какво е направил, не се е променил. Разбрал е защо Дефне е постъпила така, не я обвинява, но не разбира, че те всички изгориха живота на едно момиче. Той не каза на Памир-тя е душата ми, моята половина, върнах се за да поправя грешката си. "Дефне е моя"- не е достатъчно. Лъгаха го всички, но изгоря Дефне. Странен ми е интереса му към това, как се е чувствала тя след него. Ако той наистина познаваше Дефне, ако я обичаше така, както казва, ако тя наистина бе неговата душа, той щеше да знае. Има доста неща, които Йомер трябва да осъзнае, и отношението на Исо и родата на Дефне-лъгаха го, но от страх, заради Дефо, заради нейното щастие мълчаха.
 
Памир няма интерес към Дефне, дори спортен. Вече не е в играта, мисля, че никога не е бил. Памир е наказанието на Йомер, хапчето за махмурлук след запоя, действителността, която открито заяви на краля-ти си минало, сам си решил да си минало, задай си въпроса защо е крила от теб, и ако си я обичал защо я заряза. Памир ще задава въпросите, които Синан няма куража да зададе. Йомер има нужда от такъв шамар. Памир няма да стои между двамата, на него просто му харесва да дразни Йомер.
Дефне е объркана, уплашена, разбита, влюбена и още търсеща мястото си. Йомер се върна, но не за нея. Видя я случайно и реши, че я иска отново. Иска отново да е негова, да се събужда до нея, да я докосва. Няма прегради между тях, поне според него. Нейните сълзи, разбития живот ,анулирания брак, това не е преграда според него. Много ми е странен Йомер с въпросите си. Дори и да разбереш, как си смачкал това момиче, как се е чувствала, какво ще промениш? Тя си е платила цената за лъжата. По-добре ли ще се чувства Йомер ако знае, че и тя е страдала?
Двамата са сами, изгубени в миналото, наранени, уплашени, има много неща за казване. Йомер бърза, Дефне е уплашена за себе си, защото той е непредсказуем в гнева си. Имат нужда от време .

Абсолютно точен коментар, сега вече онзи безгрешния и железния, хладнокръвния и разумния Йомер го няма, вече и той е земен и грешен. Така е, грешката е само негова, той изостави любимата си и майстор Сердар много добре му каза, че е по-добре да не пита как е преживявала и как е страдала Дефне. Много ми харесаха и думите на Синан, когато каза на Йомер как ли бихме издържали ние, ако бяхме на мястото на Дефне.... На всичкото отгоре и замалко да се откаже от борбата да си върне Дефне, добре, че видя фанелката и това му даде надежда. И с какво право се гневи и беснее и ще я спира, ше  й вика да слиза от колата, тук показа слабост с тази си постъпка... На кого се гневи, на кого се ядосва, като виновният е той?!

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Здравейте!
Златина, много точно си обрисувала "безгрешния " Йомер.  newsm10
Много, ама много трудно ще му бъде да върне доверието на Дефне!
Че си го обича е вярно, но как ще се довери отново ще видим?



Хубав ден в очакване на фраг!

# 21
  • Мнения: 290
Йомер постепенно осъзнава, че Дефне я няма, тръгнала си е, не е до него, не е негова. Винаги е бил сигурен в това, че тя не може да го изостави, че тя ще е винаги до него. Много неща има да осъзнава тепърва. На мен силно впечатление ми направи финалната сцена от  55 епизод, колко болка имаше в погледа му, колко оголен и раним беше. Колкото смелост имаше в нейния поглед, толкова любов и страх имаше в неговия.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 1 908


Много се забавлявам когато Дефне изненада Йомер с нещо и той онемява, застава сериозен и замира с объркан поглед, докато схване какво му е погодила този път!

Така беше в края на 55 епизод, когато тя стана от канапето...... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Но, не мисля, че Памир е толкова равнодушен. Той влезе в играта заради леля си, но беше предизвикан първо от Дефне, че е хубава и, че може да си направи по-весел живота, а после и от Йомер, че ще има "веселба". Мисля, че си намери емоция, но ще застане на страната на Дефне в гонитбата с Йомер...

# 23
  • Мнения: 51
Йомер е изправен пред "стена" и е парадоксално, защото за тази стена е виновен самият той. Единственият му шанс е, ако в развоя на събитията Дефне не започне да го обича просто, като жена. Както се казваше в онзи негов сън, когато се дуелираха и той я "прободе" с рапирата, ще цитирам по памет: Не ме обичай заради красивите ми очи и заради доброто ми сърце, защото може да се случи нещо и нещата да се променят. Обичай ме просто, като жена, без да знаеш защо - така винаги ще имаш причина да ме обикваш отново.....

# 24
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Йомер е изправен пред "стена" и е парадоксално, защото за тази стена е виновен самият той. Единственият му шанс е, ако в развоя на събитията Дефне не започне да го обича просто, като жена. Както се казваше в онзи негов сън, когато се дуелираха и той я "прободе" с рапирата, ще цитирам по памет: Не ме обичай заради красивите ми очи и заради доброто ми сърце, защото може да се случи нещо и нещата да се променят. Обичай ме просто, като жена, без да знаеш защо - така винаги ще имаш причина да ме обикваш отново.....

 Peace Peace

# 25
  • Мнения: 290


Но, не мисля, че Памир е толкова равнодушен. Той влезе в играта заради леля си, но беше предизвикан първо от Дефне, че е хубава и, че може да си направи по-весел живота, а после и от Йомер, че ще има "веселба". Мисля, че си намери емоция, но ще застане на страната на Дефне в гонитбата с Йомер...
newsm10

Дано Памир не е малка гадна душица като леля си. Не мисля, че той би се оженил за Дефне, дори и заради парите на Ипликчи. Ясно е, че ще прави живота на Йомер весел, просто за да се забавлява. Той и на Синан го каза, че няма игра, няма правила, важно е забавлението. Памир ще се оттегли, но когато той реши, а за брак с Дефне изобщо не мисля, че мисли. Тя е предизвикателство за него, различна, не се поддаде на чара му и той изобщо не и въздейства, както се очакваше. 

# 26
  • Мнения: 8 098
Добър ден! Hug

Злати, Sadly Hug Hug напълно съм съгласна с вас относно Йомер бей!

Той се върна и реши , че си иска отново Дефне, изобщо не осъзнавайки точно какво й е причинил.
Чудесно му каза старият майстор Серадар, че е по-добре да не се интересува в какво състояние е изоставил Дефне, защото  това ще го съсипе, няма да издържи , няма да се справи.
Йомер започва малко по малко да проумява нещата и колкото по-навътре навлиза толкова повече започва да се страхува, че няма да може да си върне Дефне, за това е тази болка, това страдание в погледа му от последната сцена.
Да, Синан е този , който оценява вътрешните,  духовните сили на Дефне, че тя успява буквално да възкръсне след тайфунът Йомер и че те двамата не биха се справили. В същност и така се случи, единият отиде в Рим да се утешава с жени и вино, а другият се облекчаваше в Катманду, но и двамата изпаднаха в блатото на самосъжалението.

Докато Дефне макар и трудно е успяла да постигне едно равновесие в живота си, който не е изпълнен с цветя и рози, но на този етап и стига за да събере парчетата от разбитото си сърце.

И ето , че кралят се връща и заявява "Ти си моя, искам те отново!" Как да не се  страхува тя , че крехката стена ,която е успяла да изгради няма да бъде пометена от необузданият му гняв и амбиция да си я върне?
И Йомер започна да проумява този й страх едва когато  тя изригна на паркинга и не тръгна с него. На другия ден тя му каза в прав текст, че е необуздан и безразсъден и че е изпълнен с ярост.

Това доста го стресна  и беше готов да напусне сградата за да не й  причинява повече страдание.

Тази серия е толкова наситена и динамична , че няма слаби сцени, няма празен диалог! Изобщо е чудесна !

Имам много още какво да кажа , но не мога да пиша повече!



Фанаты 29-летнего Барыша Ардуча приготовили специальный сюрприз ко дню его рождения. Они в течение 2 месяцев отправляли тысячи смс в Ассоциацию «Жизнь без рака». В этих сообщениях были и поздравительные заметки ко дню рождению Ардуча. Полученные деньги с смс будут использоваться для Детской Онкологической больницы Şişli Etfal. А поздравительные открытки будут собраны в книгу со стороны Ассоциации «Жизнь без рака». 👏👏👏👏

Последна редакция: пн, 10 окт 2016, 14:42 от alex_94

# 27
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368

Тази серия е толкова наситена и динамична , че няма слаби сцени, няма празен диалог! Изобщо е чудесна !


Алексче  Hug Heart Eyes права си  Peace, нямаше излишна сцена в последния епизод  Naughty. Всичко си вървеше едновременно динамично, смислено и провокативно  Wink. Ще има заигравка Памир, ама не и с Дефне, а по-скоро с брачеда  hahaha hahaha. Но пък и аз мисля, че ще застане на страната на Дефне в битката срещу краля Йомер  Thinking

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 1 908
Йомер е изправен пред "стена" и е парадоксално, защото за тази стена е виновен самият той. Единственият му шанс е, ако в развоя на събитията Дефне не започне да го обича просто, като жена. Както се казваше в онзи негов сън, когато се дуелираха и той я "прободе" с рапирата, ще цитирам по памет: Не ме обичай заради красивите ми очи и заради доброто ми сърце, защото може да се случи нещо и нещата да се променят. Обичай ме просто, като жена, без да знаеш защо - така винаги ще имаш причина да ме обикваш отново.....

Много красиво казано! Не го бях запомнила, но много ми хареса и си много права!

Толкова много ми харесват последните епизоди, че даже Кориш и Нихан не ме дразнят!

# 29
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Общи условия

Активация на акаунт