Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Адем Ходжа

• 84 116
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
Сериозно ли след репортажа за него и цялата му измамна фамилия по Нова телевизия,някои търси отзиви за този измислен герой,това е несериозно🤣🤣🤣

# 46
Здравейте!
Знае ли някой в кои дни Адем Ходжа приема в с. Ръжево Конаре? Как става записването там?
Благодаря!

# 47
Здравейте, приема в събота и неделя. Обадете се на телефон 0892981999 ще ви дадат номер. Доста скептични изказвания, но човека познава и помага. Няма такса, кой каквото му остави. Лично на мен и моето семейство помогна много. Жив и здрав да е!

# 48
И се регистрирахте само, за да ни го похвалите? Аз на профили с едно мнение вяра нямам.

# 49
Моля ви да ми кажете за Адем ходжа дали става. Една приятелка ме навива казва че е много добър. Познава с точност и разваля магий и т.н. Скептична съм от гледна точка на това че е мюсюлманин и че ще ми пише листчета с неща който да си нося за късмет. Някой ако е ходил от личен опит да сподели.

Здравей Адем Ходжа ми взема 150 € и нищо не направи, както и Елизан, Айлин, Джейлян нищо не става от тях само ти вземат парите.

Джейлян от Шабла ли е ?
Благодаря.

# 50
Adem e nai-golemia mrusnik koito sum sreshtal, susipa jivota mi, suzeljavam , che go poznavam i mu se doverih

Общи условия

Активация на акаунт