Продукти за нокти OPI,някой ползва ли?

  • 4 699
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622



За два месеца някъде   #2gunfire. Много бях ядосана, при положение, че си бях слагала два, три пъти от лака и после го разреждах аз с разредител, ама блуткава работа става вече ...
Докато сега съм с един на ОПИ , от лятото,  не е мръднал. А от четвъртък съм лакирана и до днес не се е и обелил горе по краищата .


Ще го снимам и покажа Simple Smile

Така ли? Да не са били стари лаковете тогава?  Thinking Защото моите са на доста повече от 2 месеца, даже последния, който си купих е на най-малко 3-4 и нищо му няма.

А иначе спор няма, че ОПИ са най-хубавите  Wink

# 16
  • Мнения: 1 045
От около седмица ползвам заздравител и засега съм доволна   Peace

# 17
  • Мнения: 6 039
Заздравяващите продукти са отлични- от опит го казвам. маслото Avoplex заздравява ноктите ,много сум доволна,вече 5-6 месеца го ползвам  и ноктите ми спряха да се чупят.


И аз си купих маслото за 30лв и заздравител за 35 и понеже още няма наблюдения, а имам големи надежди, затова питам. Иначе лаковете ми се белят бързо,  но това според мен до голяма степен зависи от основата на ноктите. Преди като бяха здрави всичко се задържаше дълго, ама сега  Naughty

Последна редакция: пн, 24 апр 2006, 08:31 от Malenna

# 18
  • Мнения: 68
Ей хора, никой ли не знае от къде да си ги купя ама в Пловдив.До София не ми се ходи за един лак ooooh!

# 19
  • Мнения: 13 512
Ей хора, никой ли не знае от къде да си ги купя ама в Пловдив.До София не ми се ходи за един лак ooooh!
ЕСТЕТИКА 10
Оторизиран дистрибутор: OPI Products
Адрес: София 1606, ул.Бузлуджа №20
Тел.: 02/ 950 19 70
Факс: 02/ 950 19 71
Е-mail: opi@techno-link.com
Управител: Цветанка Микова


Пусни един мейл до тях и ги попитай къде в Пловдив се продават продуктите

# 20
  • Мнения: 924
 newsm10 Супер продукти... определено ги предпочитам. Много са качествени и лаковете изглеждат чудесно на ноктите. Малко са скъпи, но пък са издръжливи, няма да се развалят за 1 месец.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 127
аз съм страшно недоволна. вече няколко пъти ги използвам по салоните и направо избеснявам. цветовете им са страшно хубави, но още на същия ден започва да се излющва. за съжаление няма нищо общо с ноктите, защото с други лакове маникюрът ми издържа около 5 дни. вече категорично се отказах да ги използвам, защото мога да си позволя да дам повече от 10 лева за маникюр, но какъв е ефектът като в крайна сметка съм с олющен лак.

# 22
  • Мнения: 5 317
А някой знае ли къде ги има тези лакове в Пловдив?
Тук ги има:

Централен офис: 
4000 Пловдив, бул. Източен 80, Бизнес Център Микрон, офис 104
тел./факс: +359 32 622968
e-mail: office@starnailsbg.com

# 23
  • Мнения: 4 629
Аз съм фен на ОПИ. Много съм доволна от тях  Simple Smile

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Аз не съм си купувала техни продукти, но моята маникюристка работи с тях. Не съм впечетлена, лаковете им на моята нокътна плочка - издържа 4 дена.

# 25
  • Мнения: 13 512
Малко са скъпи, но пък са издръжливи, няма да се развалят за 1 месец.

Само не ми казвай, че  върху естествен нокът лака издържа един месец!

Последна редакция: пт, 12 май 2006, 19:01 от eve-nadine

# 26
  • София
  • Мнения: 10 858
Мацки, за заздравяване на ноктите си вземете заздравител за нокти "МАХI" - на БиоТрейд, 3,50лв.  А пък за лак вече си вземене на ОРI.  За какво ще давате по 30-35 лв за заздравители, този на БиоТрейд е много хубав.
Извинявам се че разводнявам темата.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Малко са скъпи, но пък са издръжливи, няма да се развалят за 1 месец.

Само не ми казвай, че не върху естествен нокът лака издържа един месец!

Лак, който издържа около месец (над много 20 дена, по лични впечетления), е на ноктопластика.
Ако накой знае траен лак за поне 10 дена, да свирка Whistling


# 28
  • sofia
  • Мнения: 1 606
На моите лапи лак на O.P.I , отгоре с топлак на същата марка не мърда за 10 дни не съм пробвала, но седмица със сигурност.

# 29
  • Мнения: 13 512
На моите лапи лак на O.P.I , отгоре с топлак на същата марка не мърда за 10 дни не съм пробвала, но седмица със сигурност.
Така -да, на моята мазна плочка- основа+лак +top coat  на OPI  издържат седмица

Общи условия

Активация на акаунт