Така описана свободно стояща с въпросните функции (без пиролиза, с каталитични панели) + плот 4 котлона си хареса майка ми на Ханса. С плота идваше мисля 600 лв в един магазин в Добрич, с някакво 20% намаление, което си беше супер цена. Всякакви функции си имаше фурната. Не знам размера на котлоните обаче.
Аз съм с Ханса вградена, свекърва ми също. Изключително доволни от фурните. Нейната е наполовината на цената на моята, купена от Емаг, като функциите, които ги няма при нейната са термо игла, телескопични водачи и шиш грил. С каталитични панели взех, а имаше опция за още 200 лв отгоре да е с пиролиза. Удобство е, не знам защо ме достраша. И за гърмящи стъкла четох във форума и за препоръки и много доволни. Сега ме е яд, че се разколебах. Изключителна досада ми е да търкам като луда.
Спрях се на Ханса, защото имат сервиз и магазин до нас. Произведени са в Полша.  Доколкото знам, сервиз и магазини Либра Груп имат във Варна и Бургас. Във вторите и с транспортни дефекти също има доста на марката.
Като ще даваш пари, вземи си с пиролиза.
Като марка препоръчвам Ханса, но ще се включат и други доволни, от други марки Simple Smile