Някой да е пазарувал от E-bay?

  • 3 235
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
вие всички дето си купувате от ибей къде се намирате?!

# 46
  • Мнения: 2 032
Цитат на: Оранжево небето
Та моя вьпрос е каква е тази система за автоматично наддаване Thinking?
[quote
Ами това не е ли като наддаваш, когато самият сайт те пита какът ти е максималния бид, и после наддава от твое име, така да се каже.
Аз наскоро се заплеснах по ебей, бях на гости в една приятелка и много ми хареса един викториански полюлей, дето го беше купила оттам, и аз взех да зяпам това-онова. Влечат ме неща от раздела "антики", ама пусто като не можеш да ги видиш, не бързам да ги купувам.

# 47
  • Мнения: 7 803
голяма краста и двамата сме запалени много  Mr. Green
сега си поръчах количка

# 48
  • Мнения: 4 212
вие всички дето си купувате от ибей къде се намирате?!

то си го пише на форума _  "родители в 4ужбина"  Grinning

# 49
не знаех, че има държава Чужбина, но щом е забавно ти пожелавам весели коледни и новогодишни празници, в който и град в Чужбина да си hahaha

# 50
  • Мнения: 4 212
въпроса ти е зададен все едно вси4ки се намираме на едно и също място. И на теб весели празници, то от сега ти е весело май.

# 51
  • Мнения: 964
голяма краста и двамата сме запалени много  Mr. Green
сега си поръчах количка
И аз Laughing то с тез близнашки колички голям зор  baby_neutral baby_neutralТри дена се борих докато накрая се докопах до нея:)И пердета за бебешката стая си поръчах.

# 52
  • Мнения: 7 803
е аз и креватчета взех от там доста евтини и сгъваеми легла като пътувамеи един куп други нещица  Mr. Green но колички за близнаци има доста че в магазините имат по 1/2 модела само

# 53
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
ооо тва е адската мания. И аз редовно си пазаря от там. Даже днес ми донесоха една люлка за бебо която си купих от там на тънкана и сега много и се кефя.

# 54
  • Мнения: 1 116

Някога някои тарикати използват програма за автоматично наддаване.
Снощи ми се случи това. Наддавах за една ръчно рисувана лампа и то ме цакаше на секундата.
Има ги и такива.
Колкото за картите - много удобно нещо са. Има хубави преференции, върху които си струва да се помисли.
Мъжът ми купува, а аз все съм прецакана, щото нямам нерви да следя до последната секунда. Ама не знаех че са специални програми за автоматично наддаване, аз слагам една сума до която решавам че бих дала и то наистина автоматично си наддава, просто наддава май по 50 цента отгоре, докато ти достигне максимума който си дал.

Общи условия

Активация на акаунт