Великобритания - Тема 66 Много Есенно Зимно Коледна

  • 74 960
  • 732
  •   1
Отговори
# 45
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Хелоуин ми е голяма слабост, защото изпускам Кукерите в Бг и това ми е алтернативата. А и хлапетата в квартала са страхотни, и е забавно като правим украсата на къщата Simple Smile

Парното при нас работи от няколко седмици - мразя вкъщи да обличам нещо повече от потниче или тениска с къс ръкав, та температурата си я поддържаме Embarassed

# 46
  • Мнения: 5 768
Днес видях няколко магазина с украсени коледни елхи, а от миналата седмица има коледни сладкиши!
Стана ми много празнично и приятно, обичам Коледа!

# 47
  • Мнения: 199
Аз пак с въпрос Laughing
От къде мога да си купя джапанки? Навсякъде има само чехли и то от най-дебелите?

# 48
  • Мнения: 18 542
Аз от Амазон си взех. Не знам какви търсиш. На мен са ми удобни тези с лента през палеца.

# 49
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
И аз си взех от Амазон, обикновенни джапанки и номера ми пасна без проблем Simple Smile а ММ си взе от Декатлон като ходихме.

# 50
  • Мнения: 3 229
Джапанки и чехли сме купували от Asda, Primark и един магазин за евтини китайски обувки, които виждам навсякъде. Виждала съм и на много други места, но сега не мога да се сетя къде точно. Единя път купувахме насред зима за басейна.

Последна редакция: пт, 14 окт 2016, 16:18 от Pampers

# 51
  • Мнения: 199
За такива през палеца питах. И аз доскоро виждах, но сега в същите тези магазини са заменени със чехли. Sad
За Декатлон не се бях сетила, но ще проверя и там!
Благодаря Ви!  bouquet

# 52
  • Мнения: 18 542
Купувам втори чифт на Reef Chakras
Предните ги забравих в един рейс  Crazy
Леки и здрави са. Взимам един номер по-големи от моя и ми заспиват.

# 53
  • Мнения: 872
Аз пак с въпрос Laughing
От къде мога да си купя джапанки? Навсякъде има само чехли и то от най-дебелите?
В Sports direct провери ли?
  Преди време бяхте писали за някакви приспособления,които се слагат на батиериите на чешмите,за да се смесват топлата и студената вода. Можете ли да ги покажете и някакви насоки,от къде могат да се купят.

# 54
  • York
  • Мнения: 826
Наскоро видях джапанки в Праймарк за по паунд Simple Smile

# 55
  • Мнения: 199
Аз пак с въпрос Laughing
От къде мога да си купя джапанки? Навсякъде има само чехли и то от най-дебелите?
В Sports direct провери ли?
  Преди време бяхте писали за някакви приспособления,които се слагат на батиериите на чешмите,за да се смесват топлата и студената вода. Можете ли да ги покажете и някакви насоки,от къде могат да се купят.
Някаква грешка е станала..... със сигурност  Laughing
Аз отскоро съм тук и не са ми трябвали подобни приспособления засега!

# 56
  • Мнения: 872
Втората част от поста ми не беше към теб  Grinning Трябваше да оставя по-голям интервал между двата абзаца   Laughing 

# 57
  • Мнения: 165
Хей,здравейте.Каква интересна темичка е имало тук.Записвам се и ще ви следя...

И така,да разкажа за нас.
Аз и мъжът ми сме живели в Лондон около година и половина .Той работеше като куриер(с перфектен английски),аз във фризьорски салон.Прибрахме сме  се в България през 2011г.
Минахме през доста неща,но виждам само едно.Никакво развитие ..за нас и за държавата като цяло.. Sad

От няколко дни ми се върти идеята отново за Лондон,но вече имаме 3,6г. детенце.
Със сигурност ще ни е по-трудно.Той има осигурена работа.Аз искам искам да работя отново професията си-фризьор,и да се развивам.
Дали ще се справим? Детето?Дали ще се адаптира лесно? Ще мога ли да си намеря такава работа part time?Или ще трябва да си гледам детето?  ooooh! Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 1 924
Здравей, мисля че ще се справите, щом мъжа ти има работа, а и ти професия. Ако си добра, само от българите ще си направиш клиентела. От уста на уста е най- добрата реклама. Не знам за парт-тайм, трябва да договориш това със собственика на салона. Според мен мислете за град различен от Лондон, там е неоправдано скъпо и не си струва. Ние се преместихме и не съжаляваме, успех! Peace
За детето не знам, моята е още малка, другите ще споделят.

Последна редакция: вт, 18 окт 2016, 10:22 от ٠•● Veggie ●•٠

# 59
  • Мнения: 2 352
И ние сме в същата дилема, мъжът ми е около Лондон от почти година и аз искам да опитам, детето ни е на четири, догодина ще е на училище ако дойдем. Ужасно ми е безпереспективно в Бг. И все повече ми се иска да опитаме да се приспособим.

Общи условия

Активация на акаунт