Какво правят жените в менопауза, когато ... 6

  • 156 802
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 30
След 43 - вечерна иглика - поддържа хормоналния баланс и много , много секс . Пак за същото.  Срещнах една моя съученичка - запуснала се , сбабичосала се и вече мислила за внуци. Това пък за мен е най-вредното. Просто да се опитаме да бъдем щастливи - спорт , секс , забавления и мечти.

# 31
  • Мнения: 3 729
Само по 3 месеца ли се пие игликата

# 32
  • Мнения: 30
Пия я нон стоп. Влияе ми супер.

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Момичета,бях на гинеколог вчера и жестоко ми се накара,че не пия хормонозаместителна терапия.Наплаши ме,че до 50 години ще ми се изпочупят костите.Сега съм на 34,преди 6 години съм оперирана.Почти не ми останаха зъби(имам само 5 на долната челюст),косата ми оредя видимо,положението не е розово.Лекарят ми изписа това
http://apteka.framar.bg/12006227/%D0%BB%D0%B8%D0%B2%D0%B8%D0%B0% … %BC%D0%B3-organon

Пили ли сте го,имате ли отзиви?
Вчера цял ден четох лоши неща за хормонозаместителната терапия,не ми се иска да започвам,дали няма сред вас някоя дама,която е била оперирана млада,ако има моля да сподели опит Praynig

# 34
  • Мнения: 102

Здравейте,имам прескачания,много мъчителни и постоянни.Според кардиолога ми сърцето е здраво,а проблемът е функционален.От три години нямам цикъл,прескачанията са поне от пет.Бяха спорадични,сега са ежедневен кошмар.
Лекарите не могат да открият причина и дават общи формулировки-стрес,климакс...Моля ако някой е имал подобен проблем,да пише.Не мога да преценя доколко е от менопаузата и дали е типичен симптом за този период.Не пия хормони,не ми дават терапия за аритмията,но определено е тежко преживяване

# 35
  • Мнения: 727

Здравейте,имам прескачания,много мъчителни и постоянни.Според кардиолога ми сърцето е здраво,а проблемът е функционален.От три години нямам цикъл,прескачанията са поне от пет.Бяха спорадични,сега са ежедневен кошмар.
Лекарите не могат да открият причина и дават общи формулировки-стрес,климакс...Моля ако някой е имал подобен проблем,да пише.Не мога да преценя доколко е от менопаузата и дали е типичен симптом за този период.Не пия хормони,не ми дават терапия за аритмията,но определено е тежко преживяване


https://www.youtube.com/watch?v=7x8oouoz3j4
Неумывакин И П оздоравливающая зарядка

# 36
  • Мнения: 727
Тъмните петна по кожата може да са алергична реакция от глутен , не от хормоален дисбаланс  или старост

http://ibox.cafe/4-produkta-kotoryie-portyat-vashe-litso/
4 продукта, которые портят ваше лицо

# 37
  • Мнения: X
raspytin аритмията е характерна при хиперфункция на щитовидната жлеза. Това не значи, че сърцето ти не е здраво. Обаче аритмията причинява задух, уморяемост, безсилие и тревожност. На мен ми намериха хиперфункция на 22г. и след това 24 години всеки ден без прекъсване пих бетаблокер най-минималната таблетка всяка сутрин. След това ми изрязаха възлите на ЩЖ и ми казаха че сърцето ми е съвършено здраво. Сега бетаблокери не пия, но и функцията на ЩЖ ми е ОК.
Не знам дали и при теб това е проблемът. Но не би трябвало да е от менопаузата. Не разбирам защо не ти назначават бетаблокер? Колко ти е ТСХ?

# 38
  • Мнения: 102
Фри,хормоните на щитовидната ми бяха в норма,поне преди шест месеца,утре ще вземам новите резултати.Аритмията,особено както е при мен-на всеки трети удар,цял ден,е ужасно преживяване.Едва се движа вече...Не ми дават бетаблокер,защото съм с ниско кръвно,но ако върви така,сама ще ги моля да ми изпишат.Дадоха ми ритмонрм,не знам дали някой го е вземал

# 39
  • Мнения: 20 172
...Не ми дават бетаблокер,защото съм с ниско кръвно,но ако върви така,сама ще ги моля да ми изпишат.
Аз също не можех да взимам бетаблокер, защото кръвното ми падаше на 80/50, за това пиех Корлентор. Но не зная за аритмия дали е подходящ, на мен ми го изписаха заради пулса. Питай ако искаш, с него бях като нормален човек.

# 40
  • Мнения: 102
Lemy,проблемът при мен е,че един лекар ми дава Ритмонорм,друг го отрича,а трети ми казва,че нямам нужда от лекарства,четвърти ми изписва Корлентор.А ходя при различни,защото изследванията ми не се тълкуват еднозначно и ми се налага.След месеци вече стигнаха до извода,че сърцето е здраво,но прескачанията продължават ежеминутно

# 41
  • UK
  • Мнения: 5 999
Аз, само да попитам , като пиете тази вечерта иглика, не приемате, никакви др хормони, нали така? А от нея, идва ли, ви и МЦ? Защото при приема на ХЗТ това е плюса (като се замисля,  единственият, че има всеки месец МЦ) newsm78

# 42
  • Мнения: 727
http://spirala.bg/shop/super-foods/superfoods/shatavari-koren-na-prah-spirala
ШАТАВАРИ КОРЕН НА ПРАХ, 60 ГР

Някой да има отзиви за това 

# 43
  • Мнения: 82
Здравейте!
В менопауза съм от около 3 год.От известно време имам проблем със стомаха-киселини,гадене и тям подобни..... Sad
Дали има връзка с менопаузата?

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
...Не ми дават бетаблокер,защото съм с ниско кръвно,но ако върви така,сама ще ги моля да ми изпишат.
Аз също не можех да взимам бетаблокер, защото кръвното ми падаше на 80/50, за това пиех Корлентор. Но не зная за аритмия дали е подходящ, на мен ми го изписаха заради пулса. Питай ако искаш, с него бях като нормален човек.
Пия Конкор в дозировка 5мг.Започва се с половинка,след две  седмици се увеличава до цяла таблетка.Кръвното ми по принцип си е 90 на 60.Когато започнах с това лекарство лежах и спах почти цели три дни,но после нещата се оправиха.По принцип се пие сутрин,но аз го пия вечер.Не ми е прилошавало от ниско кръвно,чувствам се добре.Ако имате нужда от бета блокер опитайте.Естествено това трябва да стане само и единствено по лекарско предписание.Наистина се чувствам добре,без каквато и да е причина имам пулс около 120.Но с Конкор пада до 90 и мога да си вървя и да си върша работата по-спокойно,иначе се задъхвах и пулсът при физическо усилие ми се качваше над 130.По принцип имам проблеми с щитовидната жлеза,но от месеци тя е добре.Вече не пия Метизол,а пулсът си остана 120 без бета блокер.Явно ще си го пия и ще си я карам така.Ако не се чувствате добре наистина потърсете лекар,не се измъчвайте.

Общи условия

Активация на акаунт