Къде в Бургас? (49)

  • 80 461
  • 748
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 994
Трията в ремонт ли е  newsm78 Някой има ли информация до коя дата няма да работи и дали всичко е затворено вътре

# 376
  • Бургас
  • Мнения: 821
 Girl_on_fire , от доста време е в ремонт. Трябва да отвори на 25.11, освен ако не са променили датата. Вчера като минавах по страничната уличка разтоварваха чували с цимент или някаква замазка, та и аз се запитах дали ще отворят след два дни.
Вътре работи само банката и детския магазин. Те са най-отпред и ремонта явно не ги касае. Има бележка, че за фитнеса се влиза отзад. Ресторантът също си работи.

# 377
  • Мнения: 2 994
Girl_on_fire , от доста време е в ремонт. Трябва да отвори на 25.11, освен ако не са променили датата. Вчера като минавах по страничната уличка разтоварваха чували с цимент или някаква замазка, та и аз се запитах дали ще отворят след два дни.
Вътре работи само банката и детския магазин. Те са най-отпред и ремонта явно не ги касае. Има бележка, че за фитнеса се влиза отзад. Ресторантът също си работи.

благодаря  bouquet bouquet
Подскажете , дами от къде да си купя хубави ботуши естествена кожа ?

# 378
  • Мнения: 4 153
Спешно ми трябва Хризантема за довечера.

В Лазур къде мога да открия

# 379
  • Бургас
  • Мнения: 7 244
Къде в Бургас или пък някъде онлайн мога да намеря такива кърпички (или тъкан) от които се правят мокрите кърпички, но сухи, не напоени с течност.

Ако имаш път в ДМ ти предлагам 2 варианта.Продават кърпи като постелки за бебета,които аз лично използвам да слагам под пържената риба,много добре попиват и материята им е средно между текстил и хартия.Преписвам дословно от кърпите einmal waschlappen baby love.

Другият вариант е отново кърпи за прах в ДМ,но там материята е повече сякаш текстилна.Пак преписвам,че не знам немски profisimo anti staubtucher.

В двата варианта сякаш имаш мокри кърпи,но не са мокри. Laughing

# 380
  • Мнения: 31 707
 Girl_on_fire в петък ще има намаления в моловете - разгледай за ботуши Peace

# 381
  • Бургас
  • Мнения: 821
Коригирам инфото, което дадох за Триата - ще отворят на 06.12. Току що минах и както предполагах, срока е удължен. Освен фитнеса и ресторанта работи и фризьорския салон.
Явно няма да има Черен петък там  Wink

# 382
  • Мнения: 173
Спешно ми трябва Хризантема за довечера.

В Лазур къде мога да открия
в Лазур има едно мого хубаво магазинче за цветя и сувенири.Опаковат подаръци,общо взето всичко правят и ценита са много добри.Намира се на улица Константин Величков,на ълъла има пицария.

# 383
  • Мнения: 5 925
От кое фотостудио/фотограф сте доволни за студийна фотосесия?  Hug

# 384
  • Мнения: 265
Момичета, издирвам координати на учителка по биология от строителния техникум - казва се Марина Керемидчиева, ако някой може да помогне, ще съм безкрайно благодарна!

# 385
  • Мнения: 810
Къде да си занеса лаптопа на ремонт? Знам, че периодично се задава този въпрос,  но като не ми е трябвало досега... Помня някой беше доволен от сервиз някъде на Гладстон. Ако може и да не ми отрежат главата, супер ще е.

# 386
  • Пловдив
  • Мнения: 4 595
Къде да си занеса лаптопа на ремонт? Знам, че периодично се задава този въпрос,  но като не ми е трябвало досега... Помня някой беше доволен от сервиз някъде на Гладстон. Ако може и да не ми отрежат главата, супер ще е.

Аз бях препоръчала Интертех Сервиз на Гладстон 19, в белия блок .Няма да ти отрежат главата. Peace

# 387
  • Бургас
  • Мнения: 10 506
Някой да е ползвал скоро детския кът в "Нептун"? Има ли аниматори?

# 388
  • Мнения: 893
Препоръки за езикова школа по английски език в Бургас за възрастни , за предпочитане 2-3 пъти седмично преди обед от начално ниво  ?
Благодаря !

# 389
  • Мнения: 265
Препоръки за езикова школа по английски език в Бургас за възрастни , за предпочитане 2-3 пъти седмично преди обед от начално ниво  ?
Благодаря !

Посещавах ЧЕЦ Браво, работят по Калан метод, резултата - FCE (ниво B2) за 1 година обучение. На изпита освен учениците от английската гимназия и ПМГ, се явиха и курсисти от училища Европа и Александър, посещавали курс поне три години - не всички успяха. Относно преподаването - няма взиране в дъската и преписване на думи и граматики, попълване на празни точки с предлози, няма домашни работи. Започва се с писането чак в осмо ниво. Това беше пред няколко години, в момента не знам какви са им преподавателите, но като метод е бърз и резултатен.

Общи условия

Активация на акаунт