Къде в Бургас? (49)

  • 80 462
  • 748
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 162
Здравейте. Много моля за препоръки и насоки към добър масажист в Бургас? Мъжа ми работи доста тежка работа, боли го ужасно много от кръст до крака и за съжаление мазилата и домашните масажи не помагат вече и искам да го изпратя при професионалист, не знам може би за лечебен масаж  newsm78. Предварително много ви благодаря!

# 346
  • Бургас
  • Мнения: 891
Здравейте,
Търся майстор за поставяне на гранитогрес?

# 347
  • Мнения: 1 147
Здравейте. Къде в района на трета поликлиника - славейково пазарче - богориди - александровска - нова поща мога да закупя табакера за цигари? Трябва ми спешно за днес, а имам много задачи по маршрута и нямам време да ходя другаде, пък и времето ме притиска много. Благодаря.

# 348
  • Мнения: 535
Момичета, насочете ме къде да направя пълномощно за управление на МПС на баща ми и колко горе долу струва този документ?

# 349
  • Бургас
  • Мнения: 10 866
Здравейте. Къде в района на трета поликлиника - славейково пазарче - богориди - александровска - нова поща мога да закупя табакера за цигари? Трябва ми спешно за днес, а имам много задачи по маршрута и нямам време да ходя другаде, пък и времето ме притиска много. Благодаря.

В магазините, където продават цигари има и табакери.

# 350
  • Бургас
  • Мнения: 2 488
Момичета, насочете ме къде да направя пълномощно за управление на МПС на баща ми и колко горе долу струва този документ?
При всеки нотариус, 6 лв. е заверката на подписа, евентуално още толкова за изготвянето на документа.

# 351
  • Мнения: 1 147
Здравейте. Къде в района на трета поликлиника - славейково пазарче - богориди - александровска - нова поща мога да закупя табакера за цигари? Трябва ми спешно за днес, а имам много задачи по маршрута и нямам време да ходя другаде, пък и времето ме притиска много. Благодаря.

В магазините, където продават цигари има и табакери.

Въобще пък нямаше да се сетя, мислех че трябва да е специализиран магазин като тия за подаръци и сувенири Simple Smile Благодаря Simple Smile

# 352
  • Мнения: 535
Момичета, насочете ме къде да направя пълномощно за управление на МПС на баща ми и колко горе долу струва този документ?
При всеки нотариус, 6 лв. е заверката на подписа, евентуално още толкова за изготвянето на документа.

Да, благодаря за отговора!

# 353
  • Бургас
  • Мнения: 1 484
Ползвам често услугите на масажистката Жана Иванова. Прави и лечебен масаж. Студиото й е в кооперацията срещу парк Изгрев. Блока е с номер 94. Ако те интересува мога да ти пратя на лични телефона й.

# 354
  • Бургас
  • Мнения: 9 167
Здравейте. Много моля за препоръки и насоки към добър масажист в Бургас? Мъжа ми работи доста тежка работа, боли го ужасно много от кръст до крака и за съжаление мазилата и домашните масажи не помагат вече и искам да го изпратя при професионалист, не знам може би за лечебен масаж  newsm78. Предварително много ви благодаря!

От личен опит ти препоръчвам Ани Караманова. Преди време някой тук също я беше похвалил.
Тел. 0886150645

# 355
  • Пловдив
  • Мнения: 4 595
Момичета , да сте мяркали някъде нискомаслен кашкавал? Сирене и моцарела намирам, но кашкавал не мога да намеря или аз не търся където трябва  newsm78 Следвам определен режим на хранене по здравословни причини и само  такъв ми е позволен.

# 356
  • Бургас
  • Мнения: 10 866
Момичета , да сте мяркали някъде нискомаслен кашкавал? Сирене и моцарела намирам, но кашкавал не мога да намеря или аз не търся където трябва  newsm78 Следвам определен режим на хранене по здравословни причини и само  такъв ми е позволен.

В магазините на Веселие провери ли? Сирене имат, аз купувам често от него. Но за кашкавал не съм сигурна.

# 357
  • Мнения: 16
момичета,намерих салона,благодаря на всички,които се включиха  bouquet

Аз и Полиии чакаме с нетърпение да кажеш кой е салона Simple Smile

Оказа се,че е този,който беше постнала една от вас-извинявам се не запомних точно кое момиче,но благодаря на всички.Направиха ми косата в петък,мноооого доволна съм отново.Направи ми само изправяне този път,без олаплекс преди това, като цена ми излезе 150 с продуктите за домашна грижа , а като време отне 3 часа . https://www.facebook.com/SVETKA69/ това е салона.Тъкмо я измих за първи път след процедурата жалко че  не знам как да кача тук снимка.Абе супер съм доволна това е  Hug

# 358
  • Пловдив
  • Мнения: 4 595
Момичета , да сте мяркали някъде нискомаслен кашкавал? Сирене и моцарела намирам, но кашкавал не мога да намеря или аз не търся където трябва  newsm78 Следвам определен режим на хранене по здравословни причини и само  такъв ми е позволен.

В магазините на Веселие провери ли? Сирене имат, аз купувам често от него. Но за кашкавал не съм сигурна.

Не съм, наистина, съвсем изключих за тях, а са ми близо. Ще мина да ги преслушам, благодаря ти много  Hug

# 359
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 10 097
Знаете ли да магазина за козметика на пристанището го има още? Страницата му във фейсбук е изтрита  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт