Пак за Аква Сорс!

  • 126 738
  • 836
  •   1
Отговори
# 795
  • у нас
  • Мнения: 5 738
Обрали са офиса на АкваСорс днес по време на семинара.Въоражен грабеж -20000лв.Даваха го по тв. Confused

 Shocked

# 796
  • Мнения: 35
Ле-ле, .....

# 797
  • Мнения: 535
Обрали са офиса на АкваСорс днес по време на семинара.Въоражен грабеж -20000лв.Даваха го по тв. Confused

Аз точно този ден щях да ходя до там, добре, че се замотах и не ми остана време  ooooh! Сега офиса дали си работи нормално?

# 798
  • Мнения: 83
Да,работи.

# 799
  • Мнения: 149
Здравейте мами,

Преди малко открих темичката за Аква Сорс и с голямо любопитство се опитвам да изчета всичко..но има толкова писано, а след малко бебата ще се събуди, та направо да питам - извинявам се ако се повтаря въпроса ми...
Дъщеря ми навърши преди 2 дни 1 и 8 месеца ... горе долу долкова стават и безсънните ми нощи...  Малката само 2-3 е хващала вирус и за 2-3 дни се справя само с няколко приема на температуропонижаващи. Кърмим се. Още. Може да се каже на поискване - нощем се събужда през 1-2 часа и търси да суче. Ако и откажа - драмата е страхотна...Много е жизнена и енергична, също така и емоционална и мисля, че проблема със събуждането и не е от глад, а по-скоро за да проверява дали съм до нея. От 4 месец спим заедно, с легълцето и долепено до нашето и то без преграда....

С една дума - дали има продукт на Аква Сорс който да помогне за неспокоен сън при малко дете? .... Толкова съм изтощена от непрекъснатото недоспиване.. Shocked

# 800
  • Мнения: 119
Прави се разтвор от солта,след това ,понеже уреда е с накрайник го пъхаш в едната ноздра ,течноста се излива преминава през синусите и изтича през другата ноздра.Не е трудно,не боли ,даже нищо не усещаш.

Може ли малко повече инфо за този уред и наистина ли се купува от Аква Сорс или го има в аптеките?
Благодаря предварително!

# 801
  • Мнения: 13 512
Прави се разтвор от солта,след това ,понеже уреда е с накрайник го пъхаш в едната ноздра ,течноста се излива преминава през синусите и изтича през другата ноздра.Не е трудно,не боли ,даже нищо не усещаш.

Може ли малко повече инфо за този уред и наистина ли се купува от Аква Сорс или го има в аптеките?
Благодаря предварително!
това може да се прави и с обикновен капкомер

# 802
  • Мнения: 83
Прави се разтвор от солта,след това ,понеже уреда е с накрайник го пъхаш в едната ноздра ,течноста се излива преминава през синусите и изтича през другата ноздра.Не е трудно,не боли ,даже нищо не усещаш.

Може ли малко повече инфо за този уред и наистина ли се купува от Аква Сорс или го има в аптеките?
Благодаря предварително!
това може да се прави и с обикновен капкомер

Аз си го взех от Аквасорс,не съм срещала да се продава някъде,но не съм и търсила.Това е керамично съдче с големината на чаена чаша с накрайник(подобно на чайник в умален вид)

Не мисля,че може да се прави с капкомер .Ако може то наистина трябва да е специален,ащото течноста не се капе а се излива в ноздрата за около 30 секунди и след това изтича през другата.Ефекта няма да е същият с капкомер.

# 803
  • Мнения: 13 512


Промиване на синусите
Използвайте 1 % солен разтвор като разтворите 1 чаена лъжичка от 26% разтвор в чаша (около 250 мл) хладка вода. Тази концентрация се равнява на физиологичния разтвор и пречиства, без да дразни като морската вода и химическите течности. Ще ви е необходимо и Нети (уред за промиване на носа).

Наведете главата си над мивката и вкарайте в едната си ноздра чучура на Нети (уреда за промиване на носа) или може да ползвате и обикновен стъклен капкомер. Дръжте устата си затворена. Наклонете главата си леко напред и настрани. Разтворът ще потече през ноздрата нагоре към синусите и ще излезе през другата ноздра. Повторете тази процедура и от другата ноздра.

Този 1%-тен разтвор е отличен и за гаргара при поява на инфекции на мукозните мембрани на носа, устата и гърлото. Също така е полезен и за промивки на, устата за борба с язви в устата, възпаления на венците и за избелване на зъбите.


това е от сайта на Петър Найденов

# 804
  • София
  • Мнения: 1 104
............. дали има продукт на Аква Сорс който да помогне за неспокоен сън при малко дете? .... Толкова съм изтощена от непрекъснатото недоспиване.. Shocked

Да има и това е чистото водорасло АФА. Има го в течна форма и е много подходящо за бебета и малки деца. Освен това е и много вкусно. Може да се сложи във водичка за бебетата или да се изсипе пипетата в устичката на детето. След няколко седмици вече трябва да има резултат.

 

# 805
  • Мнения: 149
Дино благодаря!  Hug   bouquet

Моля се да помогне, че вече не се издържа...!
Ще ти пиша малко по-къно и на лични...

# 806
  • Мнения: 83
Ето го моето Нети ,което си купих

# 807
  • Мнения: 1 149
Момичета,мога ли да използвам полезната темичка,за да попитам,сега кото тръбят толкова за този грип ,какви мерки взимате.
В смисъл кои продукти на АКВАСОРС са подходящи.Аз давам на децата КОЛАКТИВ 3 и ЗЕЛЕНАЕНЕРГИЯ по 1 на ден. Дали правилно постъпвам или трябва да увелича дозата newsm78

# 808
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Момичета,мога ли да използвам полезната темичка,за да попитам,сега кото тръбят толкова за този грип ,какви мерки взимате.
В смисъл кои продукти на АКВАСОРС са подходящи.Аз давам на децата КОЛАКТИВ 3 и ЗЕЛЕНАЕНЕРГИЯ по 1 на ден. Дали правилно постъпвам или трябва да увелича дозата newsm78
Аз давам същото и със сигурност ще увелича дозата,поне на ЗЕ.

# 809
  • Мнения: 13 512
Аз пък искам да похваля Флексибилити.
Баща ми от почти две години е с болко в коленете, какви ли не лекарства пи...не минават. Полужи и кръвоизлив стомашен от тези лекарства, но никакво подобрение. С мъка се качваше и слизаше от колата. След 2 опаковки Флексибилити каза, че от две години за първи път стъпва без болка. Дори в момента обмисля да започне да бяга на пътеката, защото е качил килограми, щадейки си краката (на 72 години е).
Сестра ми имаше болки в ставите на китката, на фалангите на пръстите. Също с една опаковка се оправи. Който има такива проблеми, на всяка цена да опита.

Общи условия

Активация на акаунт