Пак за Аква Сорс!

  • 126 584
  • 836
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 1 353
За Флексибилити чувам само хубави неща  и имам само положителни наблюдения.Наистина страхотен продукт.

# 811
  • Мнения: 606
Момичета, привет!

Аз почти се оправям след гъбичната инфекция благодарение на КА3 + Ацифидус. Независимо, че чувствам подобрение какъв период трябва да ги приемам???

Моля да ми кажете Хималайската сол за какво да я използвам????

# 812
  • Мнения: 13 512

Моля да ми кажете Хималайската сол за какво да я използвам????
http://zdravensait.hit.bg/himalaiska_sol.htm

# 813
  • у нас
  • Мнения: 5 730
Аз пък искам да похваля Флексибилити.
Баща ми от почти две години е с болко в коленете, какви ли не лекарства пи...не минават. Полужи и кръвоизлив стомашен от тези лекарства, но никакво подобрение. С мъка се качваше и слизаше от колата. След 2 опаковки Флексибилити каза, че от две години за първи път стъпва без болка. Дори в момента обмисля да започне да бяга на пътеката, защото е качил килограми, щадейки си краката (на 72 години е).
Сестра ми имаше болки в ставите на китката, на фалангите на пръстите. Също с една опаковка се оправи. Който има такива проблеми, на всяка цена да опита.

искам това да го прочете свекър ми, щото като му разправям той не вярва. Все едно и също ми повтаря като развалена плоча  Whistling

# 814
  • Sofia
  • Мнения: 526
Момичета, а правили ли сте инхалации с разтвор на хималайска сол и ако да - споделете опит:)

# 815
  • Мнения: 83
Момичета, а правили ли сте инхалации с разтвор на хималайска сол и ако да - споделете опит:)
Аз съм си правила и продължавам като така си лекувам синузита.В началото си правех всеки ден по 3 пъти за по 10-15 мин. докато усетя резултат.След няколко дни започнах по 1 на ден,като постепенно увеличавах % на разтвора.Определено при мен ефект имаше.

# 816
  • София
  • Мнения: 1 102
Аз пък искам да похваля Флексибилити.
Баща ми от почти две години е с болко в коленете, какви ли не лекарства пи...не минават. Полужи и кръвоизлив стомашен от тези лекарства, но никакво подобрение. С мъка се качваше и слизаше от колата. След 2 опаковки Флексибилити каза, че от две години за първи път стъпва без болка. Дори в момента обмисля да започне да бяга на пътеката, защото е качил килограми, щадейки си краката (на 72 години е).
Сестра ми имаше болки в ставите на китката, на фалангите на пръстите. Също с една опаковка се оправи. Който има такива проблеми, на всяка цена да опита.

Подкрепям. Стахотен продукт. А за по-възрастните при които има опасност от остеопороза може да се комбинира с ОстеоФорте.  Hug Една жена сподели за ефекта - беше очарована.

# 817
  • Мнения: 606
Привет момичета,
Монда, благодаря за инфото за солта.

Искам да ви питам. В момента пия КА 3 - 2*2 на ден + Ацидифилус -*2 на ден, защото ми откриха гъбички КАНДИДА.
Но ето, че ми откриха "ЦИТОМЕГАЛ ВИРУС" с много висок титър 486 /+/.
Някой чувал ли е за това и продуктите на Аквасорс могат ли да помогнат или по-силен продукт трябва против този вирус.
Ще ви бъда благодарна.

# 818
  • Мнения: 455
Здравейте!
Искам да ви попитам дали някой от вас има наблюдение за ефекта върху нивото на кръвната захар при Диабетик при употребата на Коензим Q10?Майка ми е диабетик и искам да и помогна.Ако някой има впечатления за друг продукт при диабетно болни,то ще съм му благодарна да сподели!
Момичета,защо не пуснем нова тема-тази е ужасно дълга!
А защо да не изброим координатите на Дистрибуторите на Аква Сорс,за да могат хората по-лесно да ни откриват.Видях подобна тема при дистрибуторите на AVON и мисля няма да има проблем newsm78

# 819
  • Мнения: 35
Аз пък сега съм много доволна и от ето този продукт на Аква Сорс за грижа за косата и ноктите



От около 2 месец имам страхотен косопад. Просто чудо. Навсякъде вкъщи е покрито с моите косища.
И се взех този продук. Пия го само от 10 дни и вече има ефект. 
И не си въобразявам, защото и съпругът ми отбеляза резултата.

# 820
  • Мнения: 13 512
Привет момичета,
Монда, благодаря за инфото за солта.

Искам да ви питам. В момента пия КА 3 - 2*2 на ден + Ацидифилус -*2 на ден, защото ми откриха гъбички КАНДИДА.
Но ето, че ми откриха "ЦИТОМЕГАЛ ВИРУС" с много висок титър 486 /+/.
Някой чувал ли е за това и продуктите на Аквасорс могат ли да помогнат или по-силен продукт трябва против този вирус.
Ще ви бъда благодарна.
Цитомегавирусът се лекува с хомеопатия

# 821
  • у нас
  • Мнения: 5 730

Момичета,защо не пуснем нова тема-тази е ужасно дълга!
А защо да не изброим координатите на Дистрибуторите на Аква Сорс,за да могат хората по-лесно да ни откриват. newsm78

съгласна съм, мога и аз да пусна, ама незнам кои са дистрибуторите. Трябва да си направим първо списък и кой от къде е, защото след пускането няма да може да се прави корекция постоянно, а някои не влизат всеки ден тук.  Peace

За списъка: Sinara - Бургас  Peace

# 822
  • Мнения: 119
За списъка: bar4e - Стара Загора  Peace 

# 823
  • Мнения: 1 353
Мисля,че не е удачно да изтипосаме списък с дистрибуторите защото темата е за позите и за взаимопомощ а не за да ни намират за поръчки.Ако някой има желание да се свърже с дистрибутор мисля,че има и други начиниВеднага ще започнат атаки ,че си хвалим нещата само и само да ги продаваме а знаем,че не е така.А за AVON става въпрос за козметика а не за хранителни добавки.Иначе съм съгласна за новата тема.Аз самата имах желание преди време да я направя дори бях питала модератор дали е удачно да се пишат имената на дистрибуторите.

# 824
  • у нас
  • Мнения: 5 730
.Аз самата имах желание преди време да я направя дори бях питала модератор дали е удачно да се пишат имената на дистрибуторите.

и какво ти отговори?

А слагането на дистрибуторите не е само при Ейвън. А и невиждам какъв е проблема, ако се разреши от модератор, щото иначе после се пита по отчетните теми и там пък вече има хора,които се дразнят на това, че не е мястото на въпроса там  Peace

Общи условия

Активация на акаунт