Вече оперираха дечко - имаше ингвинална херния !!

  • 4 347
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Докато траеше операцията щях да откача- не бях на себе си, но само дето се хабих толкова Laughing Когато докараха Александра от операционната, тя ми се усмихваше. Беше съвсем спокойна. Не е изпитала никаква болка- по време или след операцията. Белега вече доста избледня (за месец и половина). Dragon's Bride и danisport, пожелавам и на вас толкова лека операция (и съм сигурна, че ще бъде) thumbsup

# 16
  • Мнения: 1 214
Воистина воскресе!

Да минава леко операцията!Стискам палци!

# 17
  • Мнения: 1 283
Няма начин да не се притесняваш-нали си майчица! Heart Eyes Лека операция ви пожелавам! Hug

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Каквото и да ти напиша сигурно няма да те успокоя на 100%,защото си е твоето дете и на него предстои операция,но това което мога да ти напиша е че брат ми е претърпял такава операция на същата възраст ,и майка ми сега я  каза ,че е била лека и бърза.
Сега брат ми е много добре има си двама сина.
Стискам тио палци всичк да мине супер леко и за теб и за детенцето.

# 19
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Стискам палци всичко при детенце да мине нормално.
А ти, че ще се притесняваш, то е ясно.  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 2 857
 Благодаря на всички за милите думи, мен ме успокояват с това, че студентите по хирургия се учели със операции на херния  Crazy така, че било лесна работа... Като мине ще разказвам как е било в болницата и т.н. Утре ще ходим да го тестват за упойката.

# 21
  • софия
  • Мнения: 756
наистина няма как но се опитай да не се притесняваш много...както са ти казали момичетата това е рутинна операция, а и докторите там са много добри..ние до петък лежахме там близо 3 седмици и ги избутахме някак си, а при вас ще да е едва 1-2 дена..всичко ще бъде наред Hug

# 22
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
И аз знам как се чувстваш,защото и нас ни чака такова нещо.Моля се да е наред всичко с цялото си сърце!!!Благодаря на Рени за линка.Ще следя с интерес и ще стискам палци!!!

# 23
  • Мнения: 7 430
Всичко ще бъде наред - ти само бъди смела и без да се притесняваш или плачеш Naughty

Май наистина често се случва това newsm78
Пожелавам и на другите майки кураж и на всички ви лека операция на дечицата Hug
Бъдете живи и здрави Peace

# 24
  • Люксония
  • Мнения: 12
Уф, знам, че не е лесно, ама опитай да не се тормозиш много - така и дечко ще се тревожи по-малко.
Ако искаш да го подготвиш, прочетете "Франклин постъпва в болница" - на нас ни свърши страхотна работа миналата година докато бяхме в болница, а гледам, че юнака е на същата възраст като щерката тогава.  Hug

# 25
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ако искаш да го подготвиш, прочетете "Франклин постъпва в болница" - на нас ни свърши страхотна работа миналата година докато бяхме в болница, а гледам, че юнака е на същата възраст като щерката тогава.  Hug

И аз купих тази книжка след като разбрах, че се налага операция. Много й беше интересна. И аз я препоръчвам.

# 26
  • Мнения: 1 756
ВСИ4КО ЩЕ Е НАРЕД С МАЛ4О Peace

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Днес чак виждам темата - мамчета, НЕ СЕ притеснявайте излишно!!!
На малкия ми син му правиха такава операция октомври месец. Наистина е рутинна и до следобед ни изписаха. Аз също се бях психясала, защото отлагахме 1 год., но сега след като всичко е минало мога да ви кажа НЕ отлагайте и НЕ се притеснявайте до психясване като мен.
Аз ревах докато прибираха дечко в операционната и лекарите ми се подсмихваха и ми обясняваха, че едва ли не плача напразно. Е - не е точно така, всяка майка го приживявя различно...
Преди да ви дойде реда за самата опрерация /понеже правят по няколко на ден почти на конвейр/ ще ви дадат през устата едно сиропче. Така се замайва дечко и му се приспива, че даже и не протестира като го вземат в операционната. След 30-40 мин. го извеждат и целия "зор" е да го отпусне упойката. Моя син съвсем малко прореваваше и пак заспиваше - така 2 часа. След това искаше да тича Joy НО също зависи и каква упойка са му сложили и как са я спирали /бавно постепенно или отведнъж/. Лекарите си знаят работата.
Ех нали така се побелява майчета...

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Спокойно, всичко ще бъде наред!  smile3525

# 29
  • Мнения: 1 259
Кураж!!! Дано да мине всичко добре  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт