AVON - обсъждане на продукти тема 22

  • 106 145
  • 768
  •   1
Отговори
# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Благодаря за новата тема  bouquet
Поръчах си дълбоко почистващия гел за лице Clearskin, но не ми допадна.  Труден е за отмиване и даже имам чувството, че състоянието на кожата ми се влоши.

# 2
  • Мнения: 104
Ре, благодаря за новата темичка!  bouquet
miss july, и аз не съм особено доволна от тази серия, следващия път може да опиташ с нещо на Nutraeffects, имам всичко за почистване - тоник, мицеларна, гелче, ексфолиант, това двуфазното за сваляне на грим, пяна..... Няма нещо което да ме е разочаровало!

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Ре, благодаря за новата темичка!  bouquet
miss july, и аз не съм особено доволна от тази серия, следващия път може да опиташ с нещо на Nutraeffects, имам всичко за почистване - тоник, мицеларна, гелче, ексфолиант, това двуфазното за сваляне на грим, пяна..... Няма нещо което да ме е разочаровало!
Аз по принцип ползвам медицинска козметика, но четох похвален пост за гела и за скромните 2.50, реших да го пробвам.

# 4
  • Мнения: 361
Благодаря за темата.
+1 глас за измиващите продукти на Нутра

# 5
  • София, Западен парк
  • Мнения: 295
Благодаря за темата.
+1 глас за измиващите продукти на Нутра
+1 глас за пяната и мицеларната вода на Нутра.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Здравейте, отдавна не съм ползвала продукти на Avon (все пак в момента при това голямо разнообразие Simple Smile ), но като видях темата се сетих за старатите времена и реших да си припомня, а и открия нещо хубаво Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 689
Благодаря за новата тема  bouquet
Поръчах си гела за лице с женшен. Дано ми допадне.

# 8
  • Мнения: 949
Благодаря за новата тема. Искам да попитам има ли някоя от вас с комбинирана и адски чувствителна кожа и какво ползвате. Иска ми се да взема някакъв измивен гел, но не знам към къде да се насоча

# 9
  • Мнения: 888
Базата за сенки е много плътна и суховата. Трудно се нанася, а свалянето й е кошмарно.   ooooh!

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Благодаря за новата тема. Искам да попитам има ли някоя от вас с комбинирана и адски чувствителна кожа и какво ползвате. Иска ми се да взема някакъв измивен гел, но не знам към къде да се насоча
За толкова чувствителна кожа бих използвала само медицинска козметика.

# 11
  • Мнения: 345
Здравейте! Благодаря за темата! Аз си поръчах измиващия крем с женшен Реге ми го беше препоръчала и розовата вода, и тя ми допада.

# 12
  • Мнения: 9
Здравейте, има ли avon продукти за суха кожа?  търся нещо с какао, но немога да намеря, може ли помощ?

# 13
  • Мнения: 94
Здравейте, има ли avon продукти за суха кожа?  търся нещо с какао, но немога да намеря, може ли помощ?




това ли търсите ? https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/41ng94o5YxL._SY355_.jpg

# 14
  • Мнения: 2 045
Гелът с жен-шен при мен не почиства, само размазва грима добре и освен това ми излизат пъпки от него  Peace

Общи условия

Активация на акаунт