Познаха ли пола на бебето?

  • 5 612
  • 207
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 674
зависи от лекаря, но при мен на 100% го познаха, даже и на един супер мизерен ехограф Wink

# 91
  • Мнения: 24
Моят съвет е да не ходиш повече при този лекар ,щом като на 3-измерен не е можал да види пола.Това ясно говори ,че не може да работи с този апарат.Е, да има и друга възможност-да те извика отново за да ти взима парички.На мен в началото на 4-я месец ясно ми показаха пишката на бебето и нямаше как да не я видя дори и аз ,която не разбирам нищо от въпросния апарат.Дори измериха дължината на чурчето в милиметри и ми направиха запис на диск.Просто нямаше място за съмнение.Нали идеята на този апарат е да види от всякакъв план и от всички страни бебето .Инъче няма смисъл preggo

# 92
  • Мнения: 48
 newsm78 и при мен и двата пъти познаха, въпреки, че пола не ме е интересувал особено. newsm78

# 93
  • Мнения: 952
да и на мене ми познаха пола от първия път HugДаже и други лекари са ме гледали и те казваха все ,че щее момче. На триизмерния вече окончателно се потвърди Laughing

# 94
И при мен познаха,че ще е момче още в  началото на 4-ия месец.Докторката го твьрдеше до края и не сгреши. Grinning

# 95
  • Мнения: 2 609
Мен на 3Д не са ме гледали, но така и така никой не позна Laughing. До последно ми казваха момче, и като излизах от упойка, чух анестезиоложката да ми казава : "Имаш момиченце...", първото което си помислих е, че са ми сменили бебето... Rolling Eyes Embarassed

# 96
  • София
  • Мнения: 596
Да, познаха още в четвъртия месец!!!

# 97
  • Мнения: 364
не! нито докторката, нито  бабите!

# 98
  • София
  • Мнения: 2 100
да и двата пъти

# 99
  • София
  • Мнения: 7 206
Много интересно е това  Mr. Green
Днес ми казаха че ще е момиче, живот и здрав Grinningе през септември ще видим

# 100
# 101
  • София
  • Мнения: 44 223
При мен бяха категорични - момче и така си и беше .... но нали знаеш нищо не е сигурно докато не го гушнеш Wink

# 102
  • Мнения: 1 187
До 7-мия месец доктора нищо не можа да каже със сигурност.Все се бъзикаше"50 на сто е момиче. Mr. Green Вкрая на 8-мия обаче се разписа даже на една от ехогравските снимки че е момиче,и позна! Simple Smile

# 103
  • Мнения: 247
Познаха го в 19 г.с. - преди това бебо се криеше срамежливо Grinning

# 104
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Да, още началото на 4-тия месец!
Татито каза: "ако познаят ще имат реклама, ако не "всеки греши", та затова са смели!".
После детко беше се с дупето напред, и никой не се нае да каже.
Ние първо измислихме име за мома, нищо че казаха "мъж е"... и че познаха.

Общи условия

Активация на акаунт