Познаха ли пола на бебето?

  • 5 590
  • 207
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 648
Познаха, че е момиче, първо при един лекар, който ме гледаше на видеозон, Али се скри и не се показа, но после при лекарката, която я изражда беше категорична, че е момиченце Heart Eyes

# 76
  • Мнения: 2 000
И двата пъти познаха, и то на най-обикновен ехограф.

# 77
  • София
  • Мнения: 290
Познаха го без колебания още в края на 4 месец.

# 78
  • Мнения: 14 654
Вече 3 пъти бях на 3-измерен ехограф и винаги ми казват "Май че е момиче". Мислите ли, че може да се сбърка?! На вас познаха ли ви какъв ще е пола на бебето?

точно така беше и при нас-няколко пъти но гледаха на 3-изм. ехограф и казваха че май е момиче,но се оказа момче Simple Smile

# 79
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
да познаха го още в края на 4 месец,на обикновен ехограф.

# 80
  • Мнения: 282
Да-познаха го още в четвъртия месец stork-boy

# 81
  • Мнения: 394
да познаха го още в края на 4 месец,на обикновен ехограф.
И при нас така.

# 82
  • Мнения: 3 334
Да познаха ми още в 4м.

# 83
  • Мнения: 140
На мен също ми казаха че може би ще е момиче.След това ходих още два пъти,но ми казаха че не може да се види,тъй като е в процес на обръщане Sad а аз много искам да знам какво ще е Sad

# 84
  • Мнения: 135
Не. Двама лекари ме гледаха хем. Казаха, че ще е момче..  Wink А пък аз сънувах името Рая и бях убедена, че нося момиченце.. Някой ако иска може да поспорим за т.н. майчин инстинкт!  Wink

# 85
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Аз не знам дали са ми познали още. Но на 3Д-то докторката просто беше категорична и каза "Е ми момиченце е !" и колкоо ме зарадва. Сега ще чакам още 20 седмици и ще видим дали е познала.  newsm53

# 86
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Да, в 5я месец с Василена доктора вика "Е, ще има кой да носи роклите на каката" Joy

# 87
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Да.

# 88
  • Мнения: 8 505
Не зная-ние не искахме да ни казват пола.

# 89
  • София
  • Мнения: 3 390
Да, тогава бях в четвъртия месец. Но понякога не може да се види много ясно заради позата, която е заело бебето. Peace

Общи условия

Активация на акаунт