Какво бихте питали любим съфорумец ако се видите?

  • 12 006
  • 84
  •   1
Отговори
# 45
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
O, добре си ми дошла, с най-голямо удоволствие ще се поскитам около староместкия с теб Hug Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 3 677
 Лелееее, излезе ми име, руса,че и слаба  Crazy Направо за форумна красавица да се самономинирам, когато дойде време??
 Казах единствено, че в момента по една случайност не съм дебела, за слаба дума не съм обелвала! Че и двете сте от Варна, не знам къде ще се крия като реша да се прибера за малко другата година...
 

# 47
  • София
  • Мнения: 5 657
Искам да седна на една маса с Диана Д и с the Дорис. Знам, че после няма да мога да си събера мощите от земята от смях, ама на - най-самоубийствено искам Simple Smile

# 48
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Че и двете сте от Варна, не знам къде ще се крия като реша да се прибера за малко другата година...
Смятай... само да споменеш кога и ще завардим
града. По анцуга ще ме познаеш... мен де  Crazy

# 49
  • Мнения: 2 718
ох, направо ме засрамихте Embarassed Hug Благодаря, момичета. И аз ви харесвам много и би ми се искало да му седнем и да се наприказваме. Само да не е у нас, че много ме мързи да шетам и вече съм с примирила, че никога няма да стана Домакиня на годината. Ами не мога да съм всичко, 'кво да направя? Обаче много бих се възхитила на една среща с вас  Party
Нямам фейсбук- от около 4 години съм го махнала- нямам последователи никакви, щото там бях много потайна Simple Smile Имах много отдавна един блог, но там си поствах кьопавите стихотворения на английски, в период, когато слабо знаех езика, но имах желание да се изразявам на него хохохо. Пишехме верижна поезия на един форум американски и когато се разбра, че ще го затварят си прехвърлих нещата на блога и го зарязах да си стои неъпдейтнат.
Всъщност, тъй като съм болна и основно си лежа у дома- вие сте ми прозорчето към света, за което ви гушкам и ви обичам, пък даже и да спорим за нещо принципно. Принципните спорове не вредят на приятелските чувства.
 Hug

# 50
  • Мнения: 6 669
Четвърта страница и още никой не е изявил желание да види Ша? Rolling Eyes
Толкова ли бързо я забравихме? Laughing

# 51
  • Мнения: 9 571
Четвърта страница и още никой не е изявил желание да види Ша? Rolling Eyes
Толкова ли бързо я забравихме? Laughing
Ааа, не съм я забравила Simple Smile Помня лявото ѝ рамо и десния крак Joy

# 52
  • Мнения: 6 301
Четвърта страница и още никой не е изявил желание да види Ша? Rolling Eyes
Толкова ли бързо я забравихме? Laughing
Сакън, да не те прочете, че е забравена -веднага ще се размрази Laughing

# 53
  • София
  • Мнения: 30 144
Ако става дума за конкретни въпроси, бих питала:

Labrex, пеп-40, Venetta- как месят и готвят толкова много и хубави неща?
Фея Кръстница- би ли ми сготвила нещо от твоите пъстри гозби? (някои от продуктите, които използва, само съм ги чувала и ми е интересно да ги опитам.)
densi, a.l.e.n.a- ще ме гримирате ли веднъж поне?
Янтра- как се гледат 3 момчета? Лудница ли е?
YanaDG, milenaka- да поговорим за книги?
Лиляна- учителка по какво си?

# 54
  • Мнения: 5 060
Диана, можеш да си направиш фейсбук и да си останеш анонимна. Пускаш го тук, а ние идваме да четем и да цъкаме с език на таланта ти.

# 55
  • София
  • Мнения: 30 144
Диана, можеш да си направиш фейсбук и да си останеш анонимна. Пускаш го тук, а ние идваме да четем и да цъкаме с език на таланта ти.
Peace

# 56
  • София
  • Мнения: 4 328
имам си любими съфорумки.
за една от тях искам да се оженя Laughing
една ми е много двуполюсна. току ме дразни, току ме кефи.
друга една да се надява да не я срещна Wink
няма да питам. разговорът ще си потече като ручейче Simple Smile

# 57
  • София
  • Мнения: 5 198
Бих се срещнала с много съфорумки на ,които бих стиснала ръката за куража,силата която са имали/имат.

Други просто бих наблюдавала,дали са такива и в живота.

# 58
  • Мнения: 1 504
Бих искала да срещна Херцогиня Фон Джо и да я питам как се справя с двете двойки близнаци....

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Какво ще питате любим съфорумец ако излезете с него? С кого бихте искали да се срещнете?
Нямам готов набор от въпроси, говорим си просто.
С почти всички, с които съм искала да се видя вече съм се видяла.  Mr. Green С повечето сме близки от доста години.
Една от най-близките ми приятелки в Бс, от 7-8г насам , познавам от тук, запознахме се през 2009г. По-късно, съвсем случайно, попаднах на още няколко много ценни за мен хора.

Общи условия

Активация на акаунт