Какво бихте питали любим съфорумец ако се видите?

  • 12 010
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 185
Джо, аз имах предвид да гледам снимки в "Покажи се" Simple Smile
Иначе с най-голямо удоволствие бих ти се обадила да се поразходим, ако имам път към Прага. Скоро няма изгледи да ходя някъде в чужбина, но някой ден може би. Ще ми е интересно.

# 76
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
темата е от типа леко тъпи лексиконски въпроси, в смисъл, че наистина, ако някой иска да попита някого, може да го направи във форума, а не да е специално при среща. Съответно, ако другият не желае да отговори, то защо пък ще го направи при среща.
Едва ли съм толкова любим съфорумец на всички, които се включиха с интерес към мен и въпроси, на които не веднъж съм отговаряла.
С любимите ми съфорумки така или иначе си говорим много и ако се срещна с тях, ще си говорим пак така, както тук. Нямам проблем и с нелюбимите да им кажа откровено какво мисля за тях и да се аргументирам защо.

# 77
  • Мнения: 2 052
Aз въобще не мисля, че Мушмула с 4те си мнения, които са все начални постове на теми в клюкарника, се интересува от някакви хипотетични въпроси. Акцентът тук очевидно е върху "любим съфорумец" - специфична фраза, която като тиквите редовно излиза на хоризонта през октомври, навреме преди началото на номинационния сезон.

# 78
  • Мнения: 22 036
Оооо, да. Време е за номинации  Mr. Green. Аз не участвам в подобни. Възрастни хора сме и можем да си кажем каквото искаме и без целия цирк, но е факт, че се събират сеирджии Simple Smile.

# 79
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Джо, била съм, не съм минала между капките. Ама толкоз ми дреме, че не съм запомнила защо и какво.
Щом е било единично и не си запомнила, значи е било точно между капките. Като започне да никне във всяка тема, в която пишеш, и независимо от характера на дискусията намила все едно и също (за теб и характера ти), тогава пак ми се обади Wink.

Наистина е време за номинации, май най-добре да се пуска вече проучвателната тема, вместо лексикон след лексикон.

# 80
  • Мнения: 22 036
Джо, била съм, не съм минала между капките. Ама толкоз ми дреме, че не съм запомнила защо и какво.
Щом е било единично и не си запомнила, значи е било точно между капките. Като започне да никне във всяка тема, в която пишеш, и независимо от характера на дискусията намила все едно и също (за теб и характера ти), тогава пак ми се обади Wink.

Наистина е време за номинации, май най-добре да се пуска вече проучвателната тема, вместо лексикон след лексикон.

О, сега ще има дискусия кой да ги организира и пак ще се нищят категориите. Според мен е достатъчно да има две - "Не мога да понасям ..., защото..." и "Харесвам...., защото....".

# 81
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Миналата година беше ОК, зависи от сума фактори, най-вече колко настръхнали са съфорумците Laughing

п.п. пуснах общата тема, мислете сега категории Wink

Последна редакция: нд, 23 окт 2016, 15:56 от Лимонадената Джо

# 82
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
Според мен е достатъчно да има две - "Не мога да понасям ..., защото..." и "Харесвам...., защото....".

Най- добре!

# 83
  • Мнения: 22 036
Аз усещам напрежението  Mr. Green.

Наистина не участвам в тези панаири, защото и аз съм слаба душа. Усетих се, че изпитвам неприязъм към някои потребители без да има нужда. Най-вероятно съм субективна, макар че с тях не съм си разменяла и дума.

Но като една клюкарка ще следя Simple Smile.

# 84
  • Мнения: 2 157
Аз усещам напрежението  Mr. Green.

Наистина не участвам в тези панаири, защото и аз съм слаба душа. Усетих се, че изпитвам неприязъм към някои потребители без да има нужда. Най-вероятно съм субективна, макар че с тях не съм си разменяла и дума.

Но като една клюкарка ще следя Simple Smile.

Да взема по едни пуканки да си правим компания?  Laughing

Като искам да попитам някого нещо - има си ЛС. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт