Детоксикацията на д-р Михайлов - тема 14

  • 78 431
  • 662
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 439
Ааааа, точно сега като идва най-важният ден!
Стегнете се!
Хапнете ябълка. Пийнете чай с лимон и малко мед. Всичко това важи и за мен в пълна сила. Глад, студ, световъртеж, ...сънувах, че лижа сол....после море...събудих се от къркорещ стомах и жадна... Интересни неща се случват и при най-малкото лишение.
Стягам се, че иначе само солени неща ми са в ума...
Успех и наздраве с чайче! Heart

# 466
  • Мнения: 5 520
Оф, като ви чета чак ми става гузно... нито съм гладна, нито изтощена... Аз пия максимум 3 литра течности общо, 4 и нагоре ми е издевателство.

# 467
  • Мнения: 293
Дам.... няма да има бульон.... примирих се!
Направих си чай от магданоз с лимон..... луда работа, ама ми харесва, даже много.

# 468
  • Мнения: 116
Здравейте, и аз правя детокса този месец. За пръв път. Очаквах да съм постоянно гладна, но не изпитвам глад. Леко главоболие имам от първия ден. Студено ми е повече от нормалното. Чувствам се енергична, за мое голямо учудване.

malin4e как правиш чая от магданоз?

# 469
  • Мнения: 293
Ми ей така..... нарязан магданоз го запарих.  Ще стане и със сушен даже, но аз сложих свеж. С малко лимон ми харесва. Може и да е щото не съм яла де, ще пробвам някой път в нормален ден дали ще ми хареса. Идеята ми хрумна от захранването след житния режим. Имаше някакъв варен картоф помня, но първо май се консумираше само водата с лимон и магданоз. Тогава този вкус толкова ми хареса... ама сигурно пак е било щото не съм яла....
Как да е, идеята за нетрадиционен чай е добра. Имам един с куркума, който ми мирише на манджа и съответно не ми харесва. Днес обаче изпитвам необичайно привличане към него, ще взема утре да си направя.
Лека нощ!

# 470
  • София
  • Мнения: 147
Здравейте, реших и аз да правя детокса за първи път.
Издържа се със соковете, не ме гони голям глад, но снощи какво главоболие получих, страшнооо.Head Band
Изкъпах се, легнах и през нощта като се събудих от още по-силна болка, взех един аналгин и с триста мъки заспах.
Сега се чувствам добре, надявам се довечера да нямам това главоболие:smile:
Успех на всички в днешния ден!:smiles:

# 471
  • Мнения: 2 622
Аз малко се издъних и изядох един банан и малко сурови ядки. И все пак съм на принципа че и това е по добре от нищо. Днес ще опитам да съм абсолютно стриктна, нали е пълнолуние . Вие теглихте ли се?

# 472
  • Мнения: 48
Честит трети ден!
Да е успешен за всички!
Аз не съм се мерила, но коремната ми обиколка е видимо намаляла Simple Smile

# 473
  • Мнения: 5 520
Не съм се мерила. Мисля какво ще ям утре. Идеи?

# 474
  • под дъгата
  • Мнения: 89
Здравейте детоксващи момичета! И аз съм тук от днес.  Понеже пълнолунието започва довечера в 21,16ч реших да направя детокса днес и утре- 2 дни, а в събота - захранване.
Днес съм на чай и фреш, зора ми е вечер на масата Confused Дано устискам! Close
Успех на всички! Hug

# 475
  • Мнения: 2 622
Ами аз смятам да направя захранването от първа страница. Сутринта плод обяд картоф и вечеря ще видим. Също мисля бульон зеленчуков към обяда и костен към вечерята.

# 476
  • под дъгата
  • Мнения: 89
Не съм се мерила. Мисля какво ще ям утре. Идеи?

Вижте тук- много идеи за захранване  https://forum.metsababa.net/viewtopic.php?f=2&t=333&sid= … f097ac322256b384c

Последна редакция: чт, 28 яну 2021, 13:55 от БубаЛина

# 477
  • Мнения: 5 520
Линкът към мецабаба е повреден или непълен, не ми се отваря. Много пъти съм правила детокс и захранване, но ми се ще нещо по-различно, че въобще не ми се ядат картофи. Май обмислям за обяд ориз със тиквички и копър, а за вечеря - крем-супа от тиквички.

Последна редакция: чт, 28 яну 2021, 11:54 от Spiritlight

# 478
  • Мнения: 65
Здравейте момичета! И аз правя детокса този месец, 3-ти ден на сокове съм. И на мен ми е неприятна английската сол, но затварям очите и я изпивам наведнъж Grinning Вчера имах главоболие още от сутринта и цял ден се наливах с чай от мента. Днес съм по-добре. Започвам пиенето на сок към 13:00 ч., а до тогава се наливам с чай и вода. Сутрин пия и 1 кафенце. Чувствам се много добре и не изпитвам глад.
Радвам се, че темата се пораздвижи. За съжаление нямам много време да пиша, но винаги при възможност прочитам какво сте написали. Хубаво е да видиш, че не си сам в това, което правиш Hug
Захранването ми е всеки път едно и също, както е описано в книгата. Има го и на 1-ва страница на темата.
Пожелавам успех на всички Flowers Tulip

# 479
  • Мнения: 5 520
Оооо, забравих да спомена, че тази сутрин близах лимон - вече само така ще я пия тая пуста сол Grinning

Общи условия

Активация на акаунт