Детоксикацията на д-р Михайлов - тема 14

  • 78 492
  • 662
  •   2
Отговори
# 450
  • Мнения: 5 580
Бирата ми е гадна и горчива сама по себе си, ако сложа и сол вътре, ще се довърша окончателно Joy Освен това не ми е добре 3 дена на никаква храна и да люсна алкохол в стомаха, та ако ще една глътка да е. Знам, че Михайлов го позволява, но на мен не ми влиза в дефиницията за детоксикация.

# 451
  • София
  • Мнения: 579
Момичета, аз сък последовател на д-р Сергей Филонов също и той разрешва английската сол да се приема с няколко капки лимон. Мисля че е по ефикасно от близането на лимон. Може да опитате. Аз съм изпила толкова гадости в тоя живот че английската сол грам не ме воечатлява. А и млже би съм свикнала защото поне веднъж седмично я пия. А когато си правих прочистването на черния дроб там се пиеше много повече английска сол и си беше бая гадно 🙈

# 452
  • Мнения: 2 676
Ами аз тази сутрин отхапах половин резан лимон, изпих я и зтапих с още половин резан и беше по-поносимо от вчера.

Едит
Има и безалкохолна бира.
Момичета, а някакви симптоми на чистене имате ли? Мен ме заболя главата, обложи ми се езика и пъпчасах

Последна редакция: ср, 27 яну 2021, 17:13 от Дух (:

# 453
  • Мнения: 329
Момичета,и аз съм тук. Вчера се заблудих и днес започнах с детоксикацията. Обаче нямам достатъчно плодове за сок...и почнах да огладнявам. Изпих 2литъра разреден сок. Май няма да издържа. Главата почна да ме боли.

# 454
  • София
  • Мнения: 2 435
Ами аз тази сутрин отхапах половин резан лимон, изпих я и зтапих с още половин резан и беше по-поносимо от вчера.

Едит
Има и безалкохолна бира.
Момичета, а някакви симптоми на чистене имате ли? Мен ме заболя главата, обложи ми се езика и пъпчасах
Сега си погледнах езика и моя е обложен. Не знаех че е симптом на прочистване. Главата ми "тежи" трети ден. Вчера ми излезе една пъпка на скулата, но мислех, че нещо ме е ухапало .....

# 455
  • Мнения: 439
Ехааа, значи всички сме в джаза. Главата ми се върти, обложен език и обрив на свивките на лакътя.
Дънките ми са широчки... А, дано. Имах и пристъп на глад, но отмина.
Приготвила съм едно помело, ако закъсам, малката ще ме подяде, ама все и аз ще хапна де...

# 456
  • Мнения: 2 676
Абе и на мен взе да ми става малко кофти. Ще гледам ако мога бързо да си легна, макар че малкото може да е на друго мнение

# 457
  • Мнения: 48
Сиренце, щом нямаш плодове си направи поне 2 литра чай. За да изхвърляш токсините трябва да пиеш поне 4 литра течност на ден.
Вторият ден е най-тежкият и за мен. Главоболието го боря с топъл душ!
Преборим ли тази вечер, значи сме успели Simple Smile Никой няма да се предаде в последния ден Simple Smile

# 458
  • Мнения: 298
Не е за вярване колко подкрепа може да почувстваш от няколко думи.... благодаря ви!
И мен ми е трудничко, но като ви прочетох ми олекна малко.
Чудя се дали би могло бульон вместо чай? Аз хич не обичам чай и пия само болна. Ама виж малко телешки бульон бистър, само с лимонче, така ще ми сгрее душата.

# 459
  • Мнения: 48
Съжалявам, malin4e, но не може бульон днес. В петък към вечерята можеш да си го пийнеш Wink

# 460
  • София
  • Мнения: 2 435
Абсурд да изпия 4 литра течности. Аз 2 едвам поглъщам...
Вие по колко литра пиете?

# 461
  • Мнения: 2 676
Аз изядох една зелена ябълка и като оставя бебето в леглото му ще си направя чай. И аз мислех за бульон, защото имам домашен, от зеленчуци без мазнина, но има малко сол и се отказах.

# 462
  • Мнения: 48
Абсурд да изпия 4 литра течности. Аз 2 едвам поглъщам...
Вие по колко литра пиете?
Аз пия 4 литра сок от ябълки с вода, 2 чаши чай и 2-3 чаши вода.

# 463
  • Мнения: 298
Уфф така се надявах.... и безсолен ли не може? За сол ясно, тя задържа вода, точно което ние не искаме. Ама само костен бульон..... ще сънувам направо.... много обичам!

# 464
  • Мнения: 2 676
А местен бульон пък съвсем не би трябвало да може. Зеленчуков иди дойди, ама костен не мисля.
И аз имам кокали за костен бульон и го варя от вчера ама ще чакам до в друг ден

Общи условия

Активация на акаунт