Мокри бебешки кърпи

  • 14 408
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 114
Тея белите Pampers sensitive миришат отвратително , а като се смесят и с акитата става направо зловонно... Съжалявам, че нямаше кой да ми каже, че освен тях, можеше да купя друга марка кърпи за новородено (Молфикс или Хъгис примерно), когато се подготвях за болницата. Толкова са напоени, че все едно изливам вода върху дупето на детето.

# 31
  • София
  • Мнения: 709
А бебето а наакатото дупе направо на чешмата ни го носите? Не забърсвате ли преди това с мокри кърпи?
Ами откопчаваме бодито. След това откопчаваме памперса и го слагаме върху капака на тоалетната и след това на мивката.
Joy
Много добро обяснение! Не разбирам защо като ще го миеш трябва да го бършеш преди това. Ръцете и лицето също като има чешма наблизо няма и да ми дойде наум да ги бърша с мокри кърпи.

# 32
  • Мнения: 10 384
Лицето никога не съм бърсала с мокри кърпи, гадно ми е  Rolling Eyes
Ръцете - винаги като сме навън.
Дупетата - като бяха бебета, освен за вечерната баня, никога не съм мила.. Но те седнаха на гърне на 6м. и двамата за "голямата работа" редовно.. Та наакано дупе само няколко месеца съм бърсала. И никога не са се обривали.

За миризмата на Памперс и аз съм съгласна - и на памперсите, и на кърпите е  Sick

# 33
  • София
  • Мнения: 344
А бебето а наакатото дупе направо на чешмата ни го носите? Не забърсвате ли преди това с мокри кърпи?
Ами откопчаваме бодито. След това откопчаваме памперса и го слагаме върху капака на тоалетната и след това на мивката.
Joy
Много добро обяснение! Не разбирам защо като ще го миеш трябва да го бършеш преди това. Ръцете и лицето също като има чешма наблизо няма и да ми дойде наум да ги бърша с мокри кърпи.
Ами незнам при вашите деца как е, но при сина ми като ака се омазва целия, тъй че няма как да го подхвана, за да го занеса до мивката без да се изцапам и аз докато нагласям водата. Не мога да държа близо 8 килограмово шаващо бебе с една ръка на разтояние от мен.
Не бърша лицето и ръцете с мокри кърпички.
Днес пробвах кърпичките на Huggies и съм страшно доволна. Много са мекички и с приятен аромат.
И на мен белите на Памперс ми миришеха гадно.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 114
Аз също взех Huggies и наистина са много по-различни от другите - не са като изкуствени на пипане и са равномерно напоени. В момента даже има много добра оферта за тях в емаг. Взех и от 3 те вида,зю зелените най-ми харесаха като миризма.

# 35
  • Мнения: 2 502
Аз също взех Huggies и наистина са много по-различни от другите - не са като изкуствени на пипане и са равномерно напоени. В момента даже има много добра оферта за тях в емаг. Взех и от 3 те вида,зю зелените най-ми харесаха като миризма.

Тази оферта е почти винаги в е-маг. Аз също като теб харесвам зелените най-много. Не смятам да ползвам други кърпи, след като вече пробвах Хъджис.

# 36
  • София
  • Мнения: 861
Тея белите Pampers sensitive миришат отвратително , а като се смесят и с акитата става направо зловонно... Съжалявам, че нямаше кой да ми каже, че освен тях, можеше да купя друга марка кърпи за новородено (Молфикс или Хъгис примерно), когато се подготвях за болницата. Толкова са напоени, че все едно изливам вода върху дупето на детето.
Да, Pampers Sensitive са меко казано отвратителни. Pampers natural са по-добре. Но като цяло много ме дразни в тази марка това, че като бръкнеш за една кърпичка, те излизат десет... и затварянето им е калпаво. Не съм сигурна доколко си струват цената.

Аз съм със зеления Бебелан в момента и съм общо взето доволна. Huggies не съм пробвала още. Като цяло с кърпите съм както с памперсите - разколебана между желанието да пробвам повече нови видове и страха, че от толкова пробване като нищо да попадна на нещо долнокачествено или вредно за кожата на моето бебе конкретно и така да го подсека или обрина  Confused

# 37
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 396
Аз си поръчах 12 пакета Хъджис от линка на Алина_си. 😂
Засега само pure съм ползвала, хубави са.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 114
Innerlane,
Повярвай, пробваш ли веднъж Хъгис, след това други мокри кърпи няма да искаш да купуваш. Относно Бебелан - пари на вятъра, поне според мен.

Общи условия

Активация на акаунт