Мокри бебешки кърпи

  • 14 415
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 504
Аз по принцип съм фен на марката Памперс, така беше и преди 10 години с баткото. Но преди месец малката имаше някакво разтройство и от това се подсече, та ние сменяхме по 10-12 памперса на ден. Зверски плачеше от кърпичките на Памперс - онези белите, сенситивните. Купих Хъджис и драмата приключи. Сега смятам да ползвам само тях занапред. Grinning

# 16
  • Мнения: 10 481
HUGGIES само и единствено.
Нямат гадната структура на мокри къпи, меки са като памук и не миришат отвратно Simple Smile

# 17
  • Мнения: 11 117
Чешма с топла вода предимно, мокри кърпи - само на път.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 843
На Лидъл кърпичките - Сензитив са идеални  Peace
От други като Бочко например се изприщва.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 933
Pampers Sensitive. Усещам и виждам, че наистина почистват и въпреки, че са доста мокри, а не хартиени, на които и не харесвам почистващата способност, ръцете ми не остават мокри с минути да нямат изсъхване. Памперси също ползвах Pampers premium care. Много съм доволна от бялата серия на Pampers.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 805
Само такива сме ползвали и ползваме, вече четвърта година: http://apteka.framar.bg/30048938/%D0%B5%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D1%82- … -140-%D0%B1%D1%80
Веднъж пробвах с Бочко, но му се обрина дупето и прекратих.

# 21
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 400
HUGGIES само и единствено.
Нямат гадната структура на мокри къпи, меки са като памук и не миришат отвратно Simple Smile


Ехаа, от къде купувате Хъджис? Със сина ми много трудно се намираха, сега като видях темата и специално влязох да попитам дали още съществуват?
Иначе рядко съм ползвала мокри кърпи и сега смятам пак да е така, но и не може да нямам изобщо за разходка или път!

# 22
  • Мнения: 8 943
elleni, виж тук има няколко вида Huggies

# 23
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 400
О, мерси, Алинка!  Hug Аз даже не бях си направила труда да търся онлайн. Аз и офлайн не съм де, признавам си, просто като видях темата и се сетих!  Embarassed

# 24
  • Мнения: 49
Не изполвам мокри кърпички за дупето на детето, освен по изключение, когато пътуваме. Когато мога го мия на чешма. Мокрите кърпичи са най-елементарни: Бочко, Event

Последна редакция: пт, 21 окт 2016, 00:46 от matao

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Чета, че някои мокри кърпи не ползват. Мият и т.н. Добре де, а не бършете ли ръце, лице? Не ги ли храните навън? newsm78

Последна редакция: пт, 21 окт 2016, 17:43 от tanya_79

# 26
  • Мнения: 11 117
Уста не бих бърсала с мокра кърпа дори и на възрастен. За ръце - практични са. Но съм купувала всякакви през годините, даже не мога да кажа, че съм се стремила към бебешки.

# 27
  • София
  • Мнения: 344
Поръчах си от тези на Huggies да ги пробвам.
А бебето а наакатото дупе направо на чешмата ни го носите? Не забърсвате ли преди това с мокри кърпи?

# 28
  • Мнения: 2 504
Поръчах си от тези на Huggies да ги пробвам.
А бебето а наакатото дупе направо на чешмата ни го носите? Не забърсвате ли преди това с мокри кърпи?

За Хъджис няма да съжаляваш. А що се отнася до чешмата не знам колко е удобно и удачно бебето да се носи по 6-7 пъти на ден и да се мие, при положение, че и без това има душ всяка вечер. Естествено, че първо трябва да се изчисти с някаква салфетка, а после ако искаш да го измиеш. Хъджис са толкова естествени като материя и като влажност, че ще видиш колко хубаво чистят и няма зачервено или възпалено.

# 29
  • Мнения: 2 909
А бебето а наакатото дупе направо на чешмата ни го носите? Не забърсвате ли преди това с мокри кърпи?
Ами откопчаваме бодито. След това откопчаваме памперса и го слагаме върху капака на тоалетната и след това на мивката.

Общи условия

Активация на акаунт