Държавен план-прием в V клас (МГ и ПМГ)

  • 69 394
  • 259
  •   1
Отговори
# 150
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
отдавна се справих сама...  Stop Удиви ме негативизма и в двете теми. Аз лично ако мога -отговарям, помагам , ако не-не налагам и не поучавам...
 Но хора различни  Tired

# 151
  • Мнения: 21 455
Мхм. Някои си правят труда да поразгледат темите, преди да зададат въпрос, който вече е задаван сто пъти и отдавна е получил своя отговор нееднократно, а други хем получават всичко наготово, хем не спират да мрънкат и да се оплакват.

# 152
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Да, бях чела темите- не съм питала за Регламента на МГ... Имах конкретен въпрос за календара на МОН... Малко след като запитах-намерих отговора ... Явно въобще не сте искали да отговорите, а просто да се заядете .Което е привично за един тип хора, които избиват комплекси  Stop

# 153
  • София
  • Мнения: 3 390
Да, бях чела темите- не съм питала за Регламента на МГ... Имах конкретен въпрос за календара на МОН... Малко след като запитах-намерих отговора ... Явно въобще не сте искали да отговорите, а просто да се заядете .Което е привично за един тип хора, които избиват комплекси  Stop

Това ще е краят на анализа ти, нали? Нещо друго искаш ли да ни споделиш извън "държавния прием в V клас"?

# 154
  • Мнения: 2 687
Хора,ставаме груби, айде мир, моля.

# 155
  • София
  • Мнения: 3 390
Хора,ставаме груби, айде мир, моля.
Peace

# 156
  • Мнения: 6 926
СМГ публикува вътрешните правила за приема си:
http://www.smg.bg/priem.php?cl=4

Последна редакция: пн, 05 дек 2016, 15:53 от maria77bg

# 157
  • Мнения: 10 628
Аз виждам 130 деца.

# 158
  • Мнения: 153

112 беше написано, явно са го поправили.

# 159
  • София
  • Мнения: 64
Ако разбирам правилно, ако не моля за по-опитните да "преведат" за класиране, ще участват ОМТ, Кенгуру Областен кръг и Олимпиада, пак областен?

# 160
  • София
  • Мнения: 9 111
И аз така го разбирам - най-опростенчески казано - ОМТ с коефициент 4, ЕК с коефициент 1/2.5 и областния кръг на олимпиадата с коефициент 1.5/2.5.

# 161
  • София
  • Мнения: 64
И аз така го разбирам - най-опростенчески казано - ОМТ с коефициент 4, ЕК с коефициент 1/2.5 и областния кръг на олимпиадата с коефициент 1.5/2.5.

Благодаря  bouquet

# 162
# 163
  • Sofiq
  • Мнения: 719
Стана ми интересно-преди като че ли имаше състезание ПМС или нещо от сорта, първите деца от които директно влизаха в СМГ. Сега вече няма да има такива състезания, така ли да разбираме?

# 164
  • Мнения: 819
Ще има ПМС,разбира се,но 1 място няма да носи директен прием в СМГ.Специално попитах преподавател от СМГ,казаха ми,че нормативната уредба на МОН вече не позволява прием само от едно състезание,трябва да са поне две.

Общи условия

Активация на акаунт