Искам да кажа ... (92)

  • 59 053
  • 802
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 9 487

Последна редакция: вт, 25 окт 2016, 18:08 от белла дона

# 616
  • Мнения: 39 612
Eх, колко много и хубаво сте писали. Ама и бартерът ви върви. Вие ще объркате и бащите на тез деца.
Нареждам се и аз за плюшките. Какво име, а какъв хубав спомен разказа, Светалчо!
В последно време ММ ми подарява парфюми. Ми, директно си казах, че в скоро време да ги забрави като опция за подарък.
Захир, ако ТН трябваше да сглоби спалнята съм сигурна, че щеше да иде до съседите за подходящите инструменти.
Лято, колкото по- скоро, толкова по- добре.
Марипоса, аз също бих избрала да празнувам НГ с ММ и приятели. Децата при бабите.
Янтра, искам скоро пак да се похвали че е забегнала. Заслужава го!
Даун, горе главата! Просто се пусни по течението. Някой ще те намери и ще си те познае.  bouquet

# 617
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Сесил, Черно коте, благодаря за пожеланията за успех! Hug


Едно въпросче: В спирт ли трябваше да натопя нови златни обечки, преди да ги сложа на ушенцата?


Не съм го правила. От медицинските директно сложих златните.

Козметичката, която ѝ ги пробива каза да го направим, че не знам си какво там, ала-бала и не пречи за всеки случай, но се зачудих в спирт ли беше...

# 618
  • Мнения: 22 036
.

Последна редакция: ср, 26 окт 2016, 01:52 от Down Under

# 619
  • Мнения: 1 207
Даун, и на мен ми писна. Не си сама. И още неща мога да кажа, но няма, щото виждам, че си се изтрила.

# 620
  • София
  • Мнения: 18 679
Няма невъзможни неща Wink

Искам да кажа, че ми се яде всичко. Ще стана на слон.

# 621
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Искам да кажа, че майка ми беше на 42 год., когато срешна голямата си любов, живяха заедно до смъртта му преди две години и той я обичаше толкова много и толкова се разбираха, при положение, че бяха денонощно заедно, защото бяха колеги, че аз, лично, не съм виждала друга подобна любов. Аз бях на 19 г. тогава.
Винаги има шанс за всичко.

# 622
  • Мнения: 22 036
Лека Simple Smile.

Последна редакция: вт, 25 окт 2016, 18:09 от Down Under

# 623
  • Мнения: 18 036
Даун, идва ми да те гушна  Sad
В дупка си, ще мине  Peace
За любовта- няма възраст  за тази работа, не се отчайвай. В къщи също има подобна на Светалчо история, след две огромни загуби, трагедии.....Не си слагай спирачки и не се предавай  Heart Eyes

# 624
  • София
  • Мнения: 18 679
Е, хайде Simple Smile Нещо си тъжна и преекспонираш вероятно. Сериозно ли родителите ти не са ти подарявали подаръци за Коледа /то Нова година се празнуваше едно време/ и рожден ден като малка, или мъжът ти после за толкова години брак, или детето не ти е правило картичка за дена на мама в детската? Помисли си и ще видиш, че не е така.

# 625
# 626
  • Мнения: 39 612
А питала ли си го "Защо?" Аз пък ако не получа подарък (говорим за отношение, а не за материалното) веднага щях да питам.

# 627
  • Мнения: 22 036
А питала ли си го "Защо?" Аз пък ако не получа подарък (говорим за отношение, а не за материалното) веднага щях да питам.
Да

# 628
  • София
  • Мнения: 18 679
Не прочетох, но няма значение. Лека Hug

# 629
  • Мнения: 4 785
Захир, ще опитам да отскоча тези дни, ще ти пиша  Peace А за трайността се убедих, че си е до парфюм, имам някои които би трябвало да са 100% оригинал - ей, след малко все едно не съм пръскала.
Подредих дрешника набързо, сега ще направя един омлет със спанак, за да не ми се развали спанака и съм готова.

Общи условия

Активация на акаунт