Искам да кажа ... (92)

  • 59 075
  • 802
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 18 047
Зузанка, да ти е жив и здрав  Heart Eyes
Същите чашки за кафе имам, черни, обожавам си ги  Hug

Здраве и късмет на всичките ви именици  bouquet

И на мен тук ми е най- уютната тема, късно я открих, не познавам историите на повечето от вас, но е много приятелска и топла атмосферата, типично женска- парфюми, манджи, деца, свекърви  Laughing

# 691
  • София
  • Мнения: 23 128
Честит празник на всички именици - да са живи и здрави!

Моят най-най-любим парфюм е Жасмин Ноар на Булгари. Много ми е секси.  Grinning За Коледа ще си направя подарък, тъй като ми е на свършване. Харесвам и класическия Жадор на Диор.

# 692
  • София
  • Мнения: 18 679
Да ми е живо и здраво милото Heart Eyes Много си го обичам, макар че само мъжки дЯца прави, ама карай - това да му е кусурът hahaha
Ще го заведа днес в Джъмбо да му купим розова перука за Хелуин и това ще му е подаръкът Mr. Green

# 693
  • Мнения: 13 033
Овенът стана и развали изненадата, все да бърза, нищо де пак се зарадва:)
Аз не закусвам, Мими прави за нея и Жаки преди училище и бащицата все не го огрява, та аз сабалям да се раздомакинствам си е живо събитие:)
Белинда, кой каквото си няма, то и аз се надах на мАжко втория път, ама не би:))
Да са ни живи и здрави, после ще ги омешаме- снахи, зетьове и те така:))

# 694
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884
Честито на всички именици и специално на Зузанкиния и Белиндиния! bouquet

Алечка, успех! bouquet

Ние резервирахме за Коледа в Родопите, но този път компанията ще сме роднини. Решихме да се съберем сестрите ни, мъжете им, децата им и всички родители. Shocked Дано се получи, че сигурно ще е веднъж в този живот.

Последна редакция: ср, 26 окт 2016, 09:51 от Акаша

# 695
  • Мнения: 39 653
Акаша, това е взривоопасна комбинация.
Ние сме си без план.

# 696
  • Мнения: 10 661
Честит празник на всички именници. Да са живи и здрави и с гордост да носят името си! Давиз, Белинда - весел празник на вашите именници Hug

Жаклин, викаш тук да ги поомесим, а ние ще продължаваме да си пишем ли пишем, ма вече като свекърви и тъщи  Laughing Laughing

Аз искам да ви известя за 30 % намаление на Адидас в Спорт Депо. Ако на някой нещо му трябва, може да погледне.

Сутринта се пръснах със Alien-a имам чувството, че много мирише, твърде силен ми идва.
Иначе съм красавица - боядисах се сутринта, какво да правя като станахме рано, а детето е от 9 на училище.

Акаша, ще е страхотно. И ние така успяхме да се съберем преди време до първи братовчеди, готино беше и наистина единствено... Припомни ми и ми стана много мило  Heart Eyes

Да ви се похваля, че аз за Хелоуин украсих още преди 2 седмици - паяци, тиквички, гирлянди, само ме е яд, че не взех от Джъмбо имаше паяжина, тогава ми се видя парцалива и не такава каквато си я представях, но сега ми се иска да я имам и май ще ходим вдруги ден специално за паяжината. Украсихме и коридора пред нашия апартамент Peace

# 697
  • Мнения: 3 609
Oще го мисля този парфюм Синьорина, дали да го поръчам. Като цяло Salvatore Ferragamo не мисля, че са топ марка, не знам дали да хубави парфюмите, не съм ползвала до сега. Но това беше първия аромат от много време, по който бях.. УАУ! Всички други са ми обикновени. Иска ми се да намеря моя си аромат.
Днес съм с Код на Армани, пише, че имал два различни вида портокал – горчив портокал от Африка и сладък италиански портокал. Сърцевината е магическа цветна комбинация от тунизийски портокалов цвят и жасмин Sambac. Чувствената и сладка основа включва сандалово дърво, ванилия и лъжичка мед. На мен от край време ми мирише на пудинг!  Crazy Не усещам нищо от изброеното, но е траен и тежък.

Аз вчера малко грубо се изказах за Халоуин пред колеги, които ме питаха ще ходя ли на фирменото Хелоуин парти. После ми стана леко тъпо, защото..съм малко крайна в коментарите си ама наистина..ненавиждам този "празник" ( то дори не е празник). И ще спра до тук. Днес ще съм добра, добра, добрааааааа  Hug

# 698
  • Мнения: 13 033
Захир, ти вчера беше гладна, затова си била и гадна:)))
Аз също не смятам, че е празник, ама ела да обясниш на Жаки, дето го говори от една седмица. Снощи сънувала страшен сън, някой ме бил сменил с майка робот, ама много грозна съм била и страшна, много се била уплашила:))))

# 699
  • Мнения: 10 661
Ама то и аз не го усещам точно празник, а по принцип го "празнуваме" от както синът ходи на училище, тогава на този ден, ако е учебен ходеха с маски и костюми на училище и така си остана да си украсяваме. Щом се кефи детето го правя, аз не се маскирам обаче Laughing

# 700
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 944
Честит празник на имениците!
И щерката  се води с имен ден, макар и не точно
Скрит текст:
Димана е

Мариат, не знам колко са големи децата, но сякаш в Музейко е най-добре. Поне моите 9 и 10 годишни племенници бяха очаровани.

Пфу, изтървала съм разпределението на децата. При Светалчо май се понапълни, но моите тийнове са баш за там. Предлагам 16годишен, пристрастен към компа, и 14годишна, вторачена в себе си, кифличка.

Последна редакция: ср, 26 окт 2016, 10:51 от Айяла

# 701
  • Някъде там
  • Мнения: 16 247
Благодаря ви за пожеланията. bouquet
Всички деца харесват Хелоуин заради маскирането,българските празници били скучни. Grinning
Жаки,въображението  на малката  е много богато. Simple Smile
Захир,изобщо не го мисли.Просто си личи че е твоя,защото говориш много емоционално за него. Peace
Имам 7 комплекта чаши за ракия оказа се че нито един не е цял #Cussing out,та ще допълня подаръка с чаши за ракия да има какво да сложа на гостите. В къщи сме факири в чупенето на посуда. Grinning





# 702
  • Мнения: 11 726
Честит имен ден на всички празнуващи  Hug

# 703
  • Мнения: 10 661
За подаръците коледните - на сина ще вземем телефон, на мъжа ми обаче за рождения ден, че е другия месец съм решила да му търся някакъв нов портфейл, но да е малък и хубав, на мен да ми се хареса. За НГ може да му взема парфюм, той много обича да се пръска и винаги се радва на парфюми. Аз не знам какво искам...
Айяла, много хубаво име. Жива и здрава да е Hug

# 704
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Да зарежем разпределението на децата и да се поразпределим ние, най-подир  Laughing Whistling.
Снощи заспах към 2, станах в 7 да закарам ученика ,после пак легнах-дремнах час и сега съм  Shocked.Пия кафе, хапвам малко сладости и ще се стягам за спорт,белким се осеферя  Whistling.
Честити да са ви имениците!  bouquet Покрай нас-няма.
Утре сме на театър  Rolling Eyes,брех не мога си погледна кАщата  Sunglasses,само замазвам оттук-оттам  Mr. Green. И другарките записвам в една листа на чакащите  Laughing,мноУ съм търсена и оборотна,ще речеш.
Нашите Новогодишни планове се попромениха,сякаш. Изпокарали се част от празнуващите,та май сме без програма.Едната девойка търси тукашни оферти.Аз се ослушвам, но пък си харесах новогодишен дантелен ансамбъл-трепач  Flutter.

Общи условия

Активация на акаунт