Искам да кажа ... (92)

  • 61 975
  • 802
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 13 392
Все още разказвам (когато стане на въпрос) за прекрасните четири дена на море без децата  Mr. Green
Тогава бяха на четири и на две години  Laughing

Та, заминавайте за Будапеща сами и никакви угризения  Peace

# 556
  • Мнения: 22 030
Аз съм се разкиснала. Липсват ми малки деца и детски забавления  Sad.

# 557
  • Бургас
  • Мнения: 9 038
Момичета на 4 и на година и половина! Някой? Нещо?  Rolling Eyes Grinning

# 558
  • Мнения: 13 392
Момичета на 4 и на година и половина! Някой? Нещо?  Rolling Eyes Grinning

Аз съм пас. Тоя филм съм го гледАла, при това в това десетилетие  hahaha

 Hug

# 559
  • Някъде там
  • Мнения: 20 532
На мен винаги са ми ги гледали мама и тате за почивки и ваканции и не съм имала проблем да ги оставя,както аз така и те не са имали проблем да ги гледат.А и децата бяха доволни,винаги им се носеха подаръци а и с баба и дядо свободата е по голяма. Simple Smile В детската градина в предучилищна група и на лагер ги пуснах за 10 дни Юндола.Тогава ме обявиха за луда всички около мен. Може и луда да съм била но децата и до сега разказват за това приключение.

# 560
  • Бургас
  • Мнения: 9 038
Момичета на 4 и на година и половина! Някой? Нещо?  Rolling Eyes Grinning

Аз съм пас. Тоя филм съм го гледАла, при това в това десетилетие  hahaha

 Hug

Точно ти мислих, че ще ме разбереш  Joy

# 561
  • Мнения: 19 248
Марипоса, мисля, че току що проведохме анкетата   Mr. Green

# 562
  • Мнения: 6 919
Момичета на 4 и на година и половина! Някой? Нещо?  Rolling Eyes Grinning
Подобно и при мен, разнополови и кака, насъсквана срещу ситното. ooooh!

# 563
  • Мнения: 22 030
Момичета на 4 и на година и половина! Някой? Нещо?  Rolling Eyes Grinning

Аз искам  Grinning.

# 564
  • Мнения: 9 702
Момичета на 4 и на година и половина! Някой? Нещо?  Rolling Eyes Grinning
Подобно и при мен, разнополови и кака, насъсквана срещу ситното. ooooh!
Мале , Лято като те чета напоследък, добре че се местите надалеч. Да сте много щастливи на новото място! Hug

# 565
  • Бургас
  • Мнения: 9 038
Лято, какво значи, че е насъсквана срещу дребното?

# 566
  • Мнения: 16 901
И аз давам момче на 4. Докато му мине периода на пълно отрицание, може някой друг да го гледа. Моите нерви вече не издържат.

# 567
  • Мнения: 22 030
Давайте ги малките. Аз обожавам басейни, пързалки и всякакви детски забавления.

В замяна давам сърдит пубер  Crossing Arms.

# 568
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 149
Аз взимам сърдития пубер. Много се разбирам с тях.

Лаленце, благодаря за пожеланието, обаче бавно върви оздравяването. Днес е 5-ти ден и промяната е само леко подборение, но не и на главоболието. Вече имам чувството, че главата ми и крива, така силно ме боли от едната страна.

# 569
  • Мнения: 22 030
Аз взимам сърдития пубер. Много се разбирам с тях.

Лаленце, благодаря за пожеланието, обаче бавно върви оздравяването. Днес е 5-ти ден и промяната е само леко подборение, но не и на главоболието. Вече имам чувството, че главата ми и крива, така силно ме боли от едната страна.

Светалчо, продаден!
 Пращам ти го веднага. И храната ще му плащам, защото яде мнооого.

Общи условия

Активация на акаунт