Мазане с бебешко олио или зехтин

  • 6 252
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 037
Мила,аз също не съм мазала със зехтин,а с б.мляко на Клоран.Мисля,че е добро и е за предпочитане мляко пред олио за топлите дни!

# 16
  • Мнения: 432
Вече два месеца мажа с млякото на Бюбхен,спрях олиото

# 17
  • София
  • Мнения: 2 271
Мазах с преварен зехтин, когато Боби се обрина. Оказа се, че било от претопляне, но аз вече бях приготвила зехтина и си го използвах за около месец. Има същия ефект, като бебешкото олио, но е малко по-мазно и оставя петна. Препоръчвам ти да си използваш бебешкото олио, а ако те притеснява че загрява, ползвай мляко за тяло.

# 18
  • Мнения: 670
Вечер, след баня мажа с бебешко олио на Bubchen.
На сутрешния тоалет и още веднъж през деня, мия от кръста надолу, подсушавам и мажа телцето с oвлажняваща крем-емулсия Mustela Stelatopia.
Преди разходка, при лошо време, мажа лицето с Mustela Cold cream- за суха и открита кожа при неблагоприятни условия- студ, вятър, вода...
Ако е слънчево и топло- слънцезащитно мляко Mustela със защита SPF 50.

# 19
  • Мнения: 5 299
Като се стопли времето, запо4нах да мажа малката с бебШко МЛЯКО( на 4иКО) bowuu

# 20
  • Мнения: 680
До 3-тия мес. мажех с преварен зехтин сутрин и вечер.След това за почках с мляко с етерични масла на бюбхен пак сутрин и вечер!

# 21
  • Мнения: 388
Ние започнахме с олиото на Нивея,но дъщеря ми се обрина цялата,след което и ние преминахме на зехтин,но след 1 месец купих олиото на Бюбхен и бях много доволна.Сега живот и здраве за следващото бебе директно ще си взема  олиото на Бюбхен и няма да екпериментирам с дуги продукти.Специално от тази марка съм много доволна!

# 22
  • Мнения: 197
И ние първите два месеца бяхме на преварен зехтин, след това с Нивея-мляко, от което се обрина и накрая с млякото на Бюбхен. Бюбхен-млякото обаче е по-сухо от това на Нивеа т.е добре овлажнява, но не е мазно и кожата на малкия изглежда по-суха. За това вечер смесвам в ръката 3-4 капки зехтин и мляко на Бюбхен и мажа (след банята).  Simple Smile

# 23
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Още от началото започнах да мажа Мели с лосиона на Мустела,зимата минах на зехтин,но се обрина и го спрях,сега пак сме си с лосиона и няма проблем.В топлото време по-добре мажи детето с лосионче,за да не се запушват поричките и кожата да може да диша.

# 24
  • Мнения: 8 917
Момичета, имам нужда от вашият съвет. baby_neutral Дъщеричката ми е на 3 месеца. Препоръчаха ми в началото да  мажа телцето и след баня  bath1 с преварен зехтин - така и направих. За сега проблеми с кожата нямаме. Hug Притеснява ме това,  че вече времето се стопля.  Не знам как да постъпя newsm78  - да продължавам ли  със зехтина,  да премина ли на бебешко олио (и каква марка да е то) или в по - топлите дни да не я мажа с нищо. Благодаря ви предварително  bouquet
Не съм мазала Гери с никакви "бабини" мехлеми, т.е. използвала съм единствено бебешка козметика и съм супер доволна Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 290
И аз до преди месец я мажех с преварен захтин, след това минах на лосион за тяло на Бюбхен. Добре и понесе, а и мирише хубаво Laughing. Сега мисля да взема нещо на Мустела.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 830
Все още го мажа с преварен зехтин,но скоро ще започна да го мажа с лосиона на Бюбхен или на Нивея,че с този зехтин през лятото не си е работа.

# 27
  • Мнения: 3 760
Мислех да мажа с преварен зехтин, но някак си не стана нужда. До навършен 4 месец не мазах с нищо. След това - с бебешко олио и то чат-пат.
Добре, че пуснахте темичката. Явно е по-добре да минем на тоалетно мляко.

# 28
  • Мнения: 394
Аз го мазах с лосиона на Бюбхен.Много добре му понасяше и съм доволна.

# 29
  • Мнения: 3 042
Дъщеря ми на времето я мажех с преварено олио ooooh!/но така ми Беше казало падито, а тогава за всичко слушах и изпълнявах/. Долните и дрешки бяха ужасно пожълтели.
Когато се роди синът ми пак ми казаха същото, но този път си бях решила да не ползвам такова нещо.  PeaceПолзвах бебешко олио на Пенатен. Не съм имала никакви проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт