Карате ли ролери?

  • 8 466
  • 77
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 59
Карам на Гребната база в Пловдив. Правех по една обиколка от 5 км., може би не е много newsm78. Миналата седмица отново ги подкарах след една голяма пауза от повече от една година като бутах количката . Голям кеф, а и нямаше  опасност да падна Laughing.


Супер яко място за каране, за жалост единственото читаво, поне за фитнес варианта!  newsm78
Имам доста интересни случки там, не само с падания, а и с разминавания, даже и сблъсаци.  Mr. Green Докато се науча да покарвам назад, да се обръщам в движение и некви други уж елементарни фатки, доста ожулен ходех  Joy

# 61
  • Мнения: 1 934
Никога не съм карала но много ми се иска.

# 62
  • Мнения: 2 282
Ayeron, мерси за линковете, поне единия вече го чета с интерес  Simple Smile да видим кога пак ще се кача...

а моите ролери са от евтините, купих си ги преди време с идеята, ако ми хареса, тогава да си избирам нещо ПО. Само че кога ли ще стигна дотам...
Въпрос: Да сте забелязали да се натоварва малкия свод (под пръстите) при карането на ролери? Защото вече имам проблем със свода, който за първи път се появи след поредната ски ваканция, а стана сериозен след качването на сума килца около раждането.

# 63
  • Мнения: 59

Въпрос: Да сте забелязали да се натоварва малкия свод (под пръстите) при карането на ролери? Защото вече имам проблем със свода, който за първи път се появи след поредната ски ваканция, а стана сериозен след качването на сума килца около раждането.

Не зная дали самото каране е причината. Аз също от малък имам спадане на сводовете, но карам доста ролери, случвало се е и по 20-25 км, рекорада ми е около 60 км за един ден, но това преди 5-6 години. Възможно е да е от неудобна обувка, не подценявай обувката - евтиното почти винаги илиза скъпо, така че ако някой реши да кара сериозно и често, по-добре да изчака да събере парички и да си купи хубави ролери, като преди това мери - с чорапче разбира се. От опит заня, че чорапът е хубаво да е дълъг до горния край на обувката, за да няма протривания. Simple Smile

# 64
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
а моите ролери са от евтините, купих си ги преди време с идеята, ако ми хареса, тогава да си избирам нещо ПО. Само че кога ли ще стигна дотам...
Честно казано, разликата между евтините и скъпите ролери е огромна. Аз имах едно време китайски - от 25 лв - е що зор видях с тях, огромно натоварване, а се движех като мравка, пластмасови колелца, друсането беше жестоко hahaha По едно време кънките се счупиха newsm78 но не знам как е станало, нито кой ги счупи (и сестра ми ги ползваше, а отрича да ги е чупила). Абе пълен боклук бяха Laughing
После си купих К2, от по-евтините модели, намалени, ноооо толкова по-хубаво и по-леко се плъзгаш, нищо общо с онези китайци.
Така че ако не останеш особено доволна от твоите кънки, да знаеш, че с ПО е много ПО ПО!!  Laughing

# 65
  • Мнения: 236
мерси за отговора,а от къде да си търся ролери не искам да са с един ред колелца а с два като летните кънки едно време-такива съм карала преди?в ТЦМ нямаше може би по детските магазини?

# 66
  • Мнения: 59
мерси за отговора,а от къде да си търся ролери не искам да са с един ред колелца а с два като летните кънки едно време-такива съм карала преди?в ТЦМ нямаше може би по детските магазини?

В TCM, когато има са "ин лайн", за парите си не са никак лоши. Нямам идея за София къде можеш да намериш кънки, но освен в спортните магазини можеш да попиташ някой скейтър около рампата - няма начин да не те опътят. В Пловдив веднага мога да кажа кое е мястото  Simple Smile

Между другото удоволствието от блейдърите не е по-малко, да не кажа, че е по-готино!

# 67
  • Мнения: 59
 чудесно вереме за ролери - как се търкалят само  hahaha  / Joy Joy Joy Joy/

# 68
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
лесно е да се каже като си се научил вече- а аз ощи си джъткам из апартамента, че да падам на мекичко- по трагично е с детето- така го е страх милото, а като си помисля и кой го учи... Shocked

# 69
  • Мнения: 213
Olee kak me zaribihte,
hem nikoga ne sum karala...
ama da se stopli oste malko pochvam

# 70
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И аз карам ролери. Roller Blade-ове имам. Най-добре си карах, когато возех дребния в количка. Той си спеше, а аз правех кръгчета. Мисля вече и на него да му купя.
И таткото кара, ама скоро не се е качвал.
Сигурно много им липсва на стълбовете, то не беше любов, то не беше чудо! Само ги прегръща, прегръща... Че и целува чат-пат.Joy

# 71
  • Мнения: 1 153
А колко струват едни хубави ролери Thinking

# 72
  • Мнения: 59
А колко струват едни хубави ролери Thinking

Според мои наблюдения от 150 лв. нагоре, но това зависди от марката и от магазина, понякога се намират и на прилична цена. По-горе можеш да видиш кои марки са водещите, но недей ето няколко:
Roller Blade, K2, Salomon, Roces, Fila, Rossignol и т.н. Успех! newsm10

# 73
  • Мнения: 1 153
 Аз май ще си остана без такива екстри Cry

# 74
  • Мнения: 146
не но много бих искала да се науча

Общи условия

Активация на акаунт