Картички за децата от домовете година 12

  • 30 193
  • 334
  •   1
Отговори
# 270
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Здравейте, май съм закъсняла, но със скаутската група, в която са децата ми искаме да направим и изпратим картички. В Канада съм, и ще направим 20+ картички.

Здравей Avgousta,  не си закъсняла Nature Snowman
Пробвах да ти пратя списък с деца, но си си забранила личните

# 271
  • Мнения: 147
...
Пробвах да ти пратя списък с деца, но си си забранила личните

Извинявам се, оправено е.

# 272
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Avgousta, пратих ти лично.Christmas Tree

Искам да благодаря на всички участващи в инициативата, записали се в темата или свързали се с мен на лични, както и на приятелите им, които се включиха. Gift HeartGift HeartGift Heart

Момичета към момента имам 7 деца от един дом за един желаещ(или 4 и 3 за двама желаещи да участват в инициативата) и 12 (2х6 или 3х4) деца за други двама, трима желаещи. Освен това очаквам до сряда, четвъртък още два списъка. Моля желаещите да участват да пишат в темата или да се свържат с мен на лични.

# 273
  • Мнения: 4 764
Мамамиа, на мен можеш още деца да пратиш. Днес харесах прекрасни коледни картички на една витрина. Утре доставям детето в училище и беж в книжарницата.

# 274
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Мамамиа, на мен можеш още деца да пратиш. Днес харесах прекрасни коледни картички на една витрина. Утре доставям детето в училище и беж в книжарницата.

Имаш лично Nature Snowman

# 275
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Момичета, имам вече един списък (очаквам още един).
Ако можете постнете линк към тази тема в някоя от темите, в които пишете редовно за да намерим още желаещи да се включат.
HeartHeartHeart

# 276
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Мамамиа Hug, ще се включа с желание. Ир сега писа за тази тема.

# 277
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Мамамиа Hug, ще се включа с желание. Ир сега писа за тази тема.

Благодаря ти, както и на  Ир. Правилата за изпращане са на предишната страница.

# 278
  • Мнения: 211
Момичета, имам вече един списък (очаквам още един).
Ако можете постнете линк към тази тема в някоя от темите, в които пишете редовно за да намерим още желаещи да се включат.
HeartHeartHeart

Мамамиа, и аз публикувах линка с призив в гръцката група... Настъпило е затишие там, дано е временно. Relaxed

Мога да изпратя до още 6-7 деца, имам ръчно изработени картички за 30-ина деца общо. Heart

# 279
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Благодаря ти leo75  Nature Snowman Ще ти пиша на лично скоро.

Момичета, последните списъци са тук

# 280
  • Мнения: 1 842
   Преди Коледа. Правим го години наред.
Много искам да се включа, но май изпуснах срока Sad

# 281
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
  Преди Коледа. Правим го години наред.
Много искам да се включа, но май изпуснах срока Sad

He си, дори напротив, имам още доста деца и не достатъчно изпращачи. Пращам ти лично.Nature Snowman

Последна редакция: пт, 22 ное 2019, 04:07 от mamamia

# 282
  • Мнения: 1 842
  Преди Коледа. Правим го години наред.
Много искам да се включа, но май изпуснах срока Sad

He си, дори напротив, имам още доста деца и не достатъчно изпращачи. Пращам ти лично.Nature Snowman
Благодаря от сърце! Heart
Искам да знам колко големи трябва да са картичките(и двойни, единични) и как трябва да изглеждат може ли помощ? Не искам да изпращам нещо с което да ги натъжа или да е различно. Благодаря. Heart

Аз съм в България.

# 283
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Съншайн, стандартна големина като за картичка, дори да е малко по-голяма или по-малка няма проблем, важното е да си я харесала. Може двойни, може и единични да вземеш, няма проблем.

Не се тревожи, ще харесат картичките ти. Най-важното е да го правиш от сърце ☃️

# 284
  • Мнения: 1 842
Съншайн, стандартна големина като за картичка, дори да е малко по-голяма или по-малка няма проблем, важното е да си я харесала. Може двойни, може и единични да вземеш, няма проблем.

Не се тревожи, ще харесат картичките ти. Най-важното е да го правиш от сърце ☃️
Благодаря Heart

Общи условия

Активация на акаунт