Коледа 2016 -1 тема

  • 167 560
  • 761
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 341
Здравейте момичета,
включвам се и аз в темата. Мога да предложа рецепти за австрийските коледни сладки - меденки, масленки с ванилия и сие.
Скрит текст:



 

# 61
  • Мнения: 1 558
Записвам се и аз в темичката. Миналата година правих 3 дози ванилени рохлички, 2 дози меденки на Джема, напукани какаови сладки и линцери. Тази година съм решила да направя щолен, коледно пънче и да добавя още някой нов вид сладки. Нямам търпение!

# 62
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
bebka_8, какво е това руло от снимката ти? Не мога да го видя добре спаначено или нещо завито с лозови листа? Или пък нещо съвсем друго?Сподели рецептата, моля.



Аз се запазих вече с продуктите на 1.11 ще пека АКК. chef

# 63
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 335
Скрит текст:
bebka_8, какво е това руло от снимката ти? Не мога да го видя добре спаначено или нещо завито с лозови листа? Или пък нещо съвсем друго?Сподели рецептата, моля.


Аз се запазих вече с продуктите на 1.11 ще пека АКК. chef

ей това включване чаках  Crazy
джема,  Hug

# 64
  • Балчик
  • Мнения: 9 219

ей това включване чаках  Crazy
джема,  Hug

st. Dobri, Hug

bebka_8, благодаря за линка, поръчах някои неща, наистина добри цени. Hug

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 16 542
Привет и от мен!
Поздравления за прекрасната темичка!  bouquet
Ще я следя с интерес.
Преди няколко години бях направила много от рецептите тук. Някой от тях правя всяка година и не само за коледните празници.
Ваниловите рохлички,меденките на Джемма,забравените сладки са една малка част от тях.
С удоволствие тази година пак ще приготвя сладки тук от форума.
Ayradyss ,твоите ванилови сладки ще се изпробват,задължително.
Ще започна с подбора на рецептите.
Вече започнах с направата на коледни украси - хартиени звезди,снежинки,гирляндите от сламки ще ги направя тези дни. За сега всичко е само пробно още.

Този линк за поръчките е само за начална страница  Peace

Последна редакция: нд, 23 окт 2016, 12:49 от karzz

# 66
  • Мнения: 581
Ей, Добри, не само ти чакаш това включване.
Тя, Джемма, нещо се изгуби от една друга тема, но тук знам, че ще я намеря. Както и теб и МСК.
Меденки на Джули, рохлички, линцери, школадово напукани и щолен са задължителни, но винаги правя и нещо друго-сега ми се върти коледно пънче. Няма да мина само с това.
 Hug Joy

# 67
  • Мнения: 1 782
bebka_8, какво е това руло от снимката ти? Не мога да го видя добре спаначено или нещо завито с лозови листа? Или пък нещо съвсем друго?Сподели рецептата, моля.



Аз се запазих вече с продуктите на 1.11 ще пека АКК. chef

Спаначено рулце е Simple Smile Лутах се между няколко рецепти, но май се спрях на тази :

http://www.bonapeti.bg/recepti/spanacheno-rulo-s-pushena-syomga/

Напълних с яйчена салатка Simple Smile

Беше тотален фурор заедно с тази елхичка с босилеково песто :





# 68
  • Мнения: 1 782

ей това включване чаках  Crazy
джема,  Hug

st. Dobri, Hug

bebka_8, благодаря за линка, поръчах някои неща, наистина добри цени. Hug

Радвам се, че те насочих Simple Smile
Много са практични, а цветовете са страхотни - наситени и ярки - точно като на снимките Simple Smile
Каквото остане, съхранявам във фризера - до следващия празник Simple Smile Simple Smile Simple Smile
После 5 мин. в микровелето стигат, за да се ползва отново Simple Smile

# 69
  • Мнения: 581
Бебка, дай и тази рецепта с пестото, моля. Правя много сладки меща, но определено съм любител на солените печива.

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 16 542
Коледно пънче имам набелязана рецепта от години,но така и не съм го правила. Ще трябва да поправя грешката  Peace

# 71
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 916
Ayradyss, интересен ми е коледния плодов хляб. Не знам дали е като този, който пускат във Виена около Коледа. На мен много ми харесва, а и много дълго време може да се съхранява.

# 72
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Благодаря. Hug

olenka63, нямам много време напоследък, но чета тук и там понякога. Simple Smile

# 73
  • България-Варна
  • Мнения: 80
Колко хубава тема .Записвам се да следя .

# 74
  • Мнения: 4 871
Изпуснах ви в новата тема😰 записвам се. Това ми е любимата тема, щом стане студено навън, на мен ми става коледно и постоянно си следя темичката!😄

Общи условия

Активация на акаунт