Юнче палаво, игриво, тича покрай нас щастливо!

  • 64 280
  • 336
  •   1
Отговори
# 90
  • в матрицата
  • Мнения: 952
Благодаря , Гери! Бързо да се оправя Никола, че имен ден ще има скоро  Heart Eyes

# 91
  • Мнения: 410
Честит първи сняг!

# 92
  • Мнения: 1 731
Дано оздравяват всички болнички,да се порадват на снега  Hug
Аз много мразя да е студено и не обичам сняг,но с малчо няма как-ще се излиза утре на снега,ако се задържи.
Ние подаръци сме измислили с ММ отдавна.От него една палатка с тунелче от икеа.Има да се гонят с котката.От мен тиха книжка,още я правя,ама нямам време хич.До Коледа трябва да я направя  Naughty
От работата на ММ всяка година дават ваучери за детски магазин,за подаръци на децата на работниците-към 50лв.С тях се чудим какво да вземем още.
Утре за първи път ще пробвам да сложа ръкавици на Вики,пожелайте ми успех  hahaha

# 93
  • Мнения: 410
Успех Сибил Simple Smile аз вече слагах ръкавици и се приеха добре. Аз се притеснявам да го изведа на снега. Но може утре за 15-20 мин да излезем пред блока да походи по него-мисля,че ще се задържи и утре. Мисля в четвъртък да го пусна на ясла. Все още се изкашля от време на време,но по-скоро отхрачва. Носът не тече, но сякаш се запушва или не знам какво,понеже го хващам да диша през устата.
Извинявайте,че само ви се жалвам и може би натоварвам Sad Не знам вече...имам чуството,че се вманиачавам и втълпявам. Още по-лошото е,че ММ е командировка за 2 седмицини аз съм сама с малкия. Вярно,че ми е другарче,но все пак не можем да си говорим много. Съвсем изкуках

# 94
  • athina
  • Мнения: 524
СУЗА-благодаря за пожеланията! Истината е,че вече почти изчезна обривът,остана само да си възвърне апетита(колко се обвинявах за предишните ми "терзания" че е наддал "много" за един месец #2gunfire) една седмица изкара само на кисело мляко,кърма и от млякото което бях започнала да му давам(смених марката само,с такава в която пише,че има по-малко калории). Почти ги изгуби качените кг.НАДЯВАМ се до именният ден да сме забравили за "случката"

И аз скоро извадих ръкавици,сложих му ги (да видя дали му стават) и нямаше такъв кеф Joy сигурно половин час се разхождаше из вкъщи и махаше с ръце и раздаваше целувки с червените "неща" на ръцете(също като баща си,е луд по червеното).Ако имаме късмет да видим сняг тук,може и да не иска да ги носи,знам ли? Времето ще покаже!
ГАРГАМЕЛКА- Hug горе главата,не си сама в клуба,но и това ще мине!!!

# 95
  • в матрицата
  • Мнения: 952
Явно, само моята Карина не иска нито шапка, ръкавици, да не говорим за грейка...Не съм предполагала, че ще имам подобен проблем. Вчера в опита ми да я облека с долнището на грейката - тип гащеризон, не захапа толкова силно, че имам голяма синка  Party. Да не обяснявам,че я обличах или по-скоро правех опити около 10 мин, през което време тя крещеше, мяташе се, хапеше, както стана ясно.... Какво ще я правя цяла зима, идея нямам......

# 96
  • Мнения: 269
Гери Атина, и моят малчо изкара лягото коксаки вируса. Хвана го, докато бяхме на море на Дюни и беше едно търчане по болници в Бургас, афинално в Сливен една докторка каза точната диагноза. Добре, че вече ви минава. При нас беше с мн висока температура.
Суза, не сте само вие. Дими категорично отказва да сложи ръкавици. Гледа кака си, мен и др деца, но не иска. Вчепа се радва на снежа, но като пробва да пипне една топка и се откяза. Кака му го цели, той се радва, но не помръдва;)))
ММ вече 6 дни е с температура 39,3/6...няма сваляте. Днес го пратих пак при джи пи то и са му взели кръв поне. Не знам какъв е този вирус. Той никога не е бил чак така, откакто го познавам. Мн ми е притеснено и ми идва нанагорно с хлапетата. Ставам в 7 да водя каката на детска и чак в 23,35 заспа малчо;(((

# 97
  • в матрицата
  • Мнения: 952
rallyto, много дълго време с така висока Т е ММ. Само Т ли има, други симптоми? Предполагам се пробвате да я сваляте, което за мен е нож с 2 остриета. Аз нали имам по различно виждане за болестите и лечението им..... Дано всичко е наред! Кога ще излязат  резултатите от изследванията?
Не ти е лесно, няма ли кой да пое малчо поне за ден? С малки деца и болен мъж е много трудно Sad Кураж!  Hug

# 98
  • Мнения: 269
Суза, вчера след резултатите джи пи то ни прати на нефролог, която ни се развика за какво отиваме при нея...бъбреците му са наред..пентген на бял дроб и оттам на пулмолог и го приха в болница с пневмония:( моите родители стояха с марчо през деня, а и маъка преспа у нас, за да мога да завеса каката ня детска. Та таа я караме ние...Sad((

# 99
  • Мнения: 309
Ехо, здравейте и от нас!

Малко се позагубих, защото в работата ми е много интензивно и ми се налага чак и от вкъщи да поработвам. Бях и в командировка. И на дечковците и ММ вкъщи гледам да обърна внимание. И доста тренировки и мачове имам. Въобще, няма скука   Wink

Ние сме добре. Сиси беше вкъщи с хрема 10-тина дни. После - обратно на ясла. Още гледам, че от време на време малко й протича носът, но лекарката твърди, че била здрава и нямало проблем. Дано така да е. Почти приключваме последния курс с Бронховаксома и се надявам наистина да помогне и да минем без по-сериозни разболявания зимата  Praynig
Иначе в яслата са много доволни от Сияна. Казват, че е далеч най-малката и далеч най-послушната  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Много повече разбира и комуникира вече. Даже каза първото си изречение от 3 думички. Бях я взела от басейна, където кака й плува. Прибрахме се вкъщи, хапнахме, поиграхме, потанцувахме (Сиси много се радва на детски песнички; кака й никога не се е вълнувала така от тях). После я изкъпах и тя започна да ми обяснява "нани", "пи", т. е. искаше да си ляга. Сложих я в чувалчето й и точно да й пожелая "лека нощ" когато се усетих, че любимото й одеялце е останало в чантата й от яслата на басейна при кака Рая. Пробвах да се направя на две и половина, да й пробутам едно много подобно одеяло и да изгася лампата да не забележи. Обаче Сиси го погледна презрително дори и без да го докосне и ми заяви "Неее, мама, дай дяло"... След което продължи да се мъчи да си изкълчи езика и да каже цялата думичка "одеяло", защото се притесни, че не я разбирам  hahaha В драма се вкарахме голяма. Добре, че каката точно тогава се върна и донесе любимото одеялце на мъника  Hug

Иначе вчера ни беше забележителен ден - падна първото млечно зъбче на кака Рая (почти на 8 години, много след всички други дечица в класа й). Сега си имам две беззъби момиченца. Мисля да ги хвана да ги снимам засмени, да се вижда дупчицата в зъбките им отпред долу  Laughing На една вълна са, въпреки разликата от 6 години и нещо  Heart Eyes И много се обичат, целуват, прегръщат. Каката защитава малкия бонбон  Heart Eyes

Много положителни емоции пожелавам на всички и много здрави дечица!  Hug

# 100
  • Мнения: 410
Влизам само за мъничко Simple Smile
Гери,честит имен ден на малкия Никола! Да ви е здрав,щастлив и все така послушен!
Честит празник и на всички други празнуващи малки и големи!

# 101
  • Мнения: 269
 Честит имен ден на всички малки и големи, на Никола на Гери, както и професионален празник, ако има мами банкерки:)
При нас положението треперя над малчо и кака и тичам до болницата всеки ден

# 102
  • athina
  • Мнения: 524
МНООООООГО БЛАГОДАРЯ МОМИЧЕТА!!! bouquet bouquet bouquet

Черпя виртуално! Да са живи и здрави всички празнуващи днес! Много здраве и късмет!!!

Бягам да довърша подготовките,че хей сега ще се събуди именника.

ХУБАВ ДЕН на всички!!!

# 103
  • Мнения: 410
Здравейте дами,
Ралито кураж мила  Hug бързо оздравяване на съпругът ти!
В четвъртък се наложинда заведа малкия пак до педи,защото в сряда вечерта се будеше на горе долу час и половина и кашляше. Допълнително и носът му пак тръгна-изкиха се два пъти сутрин като стане и изкара жълти сополи. Кашля от ларинкса. Изписа антихистаминово Ериос,антибиотични капки,които ни ги направиха в аптеката и Пулмикод инхалации два пъти на ден,5 дни. Носът се оправи на втория ден,но ще слагам капките 10 дни. Още изкашля обаче. Овлажнявам въздуха,че при всяко проветряване (горе долу на 3часа) влажността пада на около 30%.
Все още съм сама с малчо Simple Smile  #Crazy поканих баба си малко да ми погостува, да си приказвам все пак с някого. Тя е мн доволна, малко и разнообразих ежедневието  Mr. Green Wink

# 104
  • Мнения: 269
Gergamelk, благодаря за милите думи. За съжалетие вепоягтото изписване на ММ днес се отлажи, а вчера направих грешката да кажа на каката, че тате ще си е вкъщи утре, т.е. днес и сигурно ще се разстрои, че съм я излъгала:( малчо пита за тати, но му звъним по телефона и се успокоява. А и баба е при нас и го глезка много за компенсация;)

Общи условия

Активация на акаунт