Клуб на самотния родител - да се преброим и опознаем! - ТЕМА 5

  • 48 438
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • sf
  • Мнения: 10 225
Дари, мерси Simple Smile
Всички ученици имат ваканция на 29,30, 31 и 1ви.
Обожавам да не ходи на училище.  hahaha Моят е трети клас и почти всеки ден ми се оплаква от него класната. Отделно плуване, футбол, само търчим насам-натам. Нямам търпение да идва лятото  Joy

# 16
  • Мнения: 446
Добре дошла и от мен,Донсита  bouquet

Като споменахте за мераците на БНД...Моя е много настоятелен да ми се вре в леглото,но след,като му казах,че не искам да ми лепне някоя болест от приятелките му-замълча и повече не е отворил дума за това.А вярвайте-той приятелки си има.Даже до като бях бременна,разбрах,че си има #Crazy
Най-много ме дразни,че когато дойде е под предтекст да види бебето,а всъщност даже и не го гушка ooooh!

Сега и ново двайсе-започнал да пише и обижда приятелите ми във фейсбук,защото го блокирах и не искам по никакъв начин да общувам с него.

# 17
  • shumen
  • Мнения: 18 225
Донсита,добре дошла.Аз те знам също от други теми.
Линдичка,благодаря за темата.
Радост,все едно описваш моя.Уж идва по предтекст да види детето,а дори не го и гушка.А понякога не се сеща и че има дете с месеци и като му дойде кефа като тази вечер звъни кога да дойде.Е,отказах му,защото миналата седмица уж беше болен и се отказа,сега като звънна каза,че е здрав,но гласа му гъгнеше и кашляше.
Аз моя като го взех от градината госпожата ме предупреди,че пак имало много болни и да го следя.Някои деца уж оздравели и за 2-3 дни на градина и пак ги нямало.На всичкото отгоре и тази вечер една позната ми се обади,че детето и е с някакъв странен обрив и утре са на спешен,а миналата седмица имаха контакт с моя и сега,ако им кажат шарка ще съм на тръни.

# 18
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
БНД се гласи да вземе децата тези 4 почивни дни. Дори опита отново да ме придума не в петък а още четвъртък да дойде да ги вземе. Не му мина номера аз да ги освободя от училище  Naughty
Аз ще имам гости от неделята за няколко дни, сестра ми най-накрая се накани да се видим Simple Smile Не знам само дали ще се засекат с децата (ще ми ги върнат на 1-ви). Та програмата е начертана Simple Smile

# 19
  • Мнения: 73
Аз си изтрих фейсбука защото се оказа че бившия и свекървата го следят.Бях качила една снимка на една чаша с кафе и вътре още нещо започва с х.й и те явно са гледали въпросното нещо и са го определили сато мъжки полов член.
http://www.prikachi.com/images.php?images/276/8942276l.jpg
Ето това са гледали тази бе снимката определили са я за мъжки полов член е да но то не е това където те си го мислят.Много богато въображение имат горките хорица.
Мъжки атрибут е нещото което е с топки главичка ...
И на 15 октомври в 16часа и 4 мин майка ми получава обаждане на телефона си от търновски номер и жена представяща се под име Иванка еди си коя и говори глупости викам на майка ми дай си телефона да говоря с жената Разпознах и гласа тази представяща се за ИВАНКА не е тя а Тони така се казва свекървата.Излушах я казах и че не е вярно.
Малко след това пристигна и синчето и защото бе с преспиване тогава.По-късно през нощта си изтрих профила.
На другия ден 16.10 празнувахме в заведение рожд ден на детето и в процеса на разговора стана въпрос и за фейсбука.Казах на приятелките си че съм го изтрила и да проверят има ли ме.Казаха че ме няма.И той ми показва телефона си и казва как така ще си го идтрила като при мен има разговор и все още я имаше въпросната снимка явно по-късно се е премахнала напълно.Записах си аз търновският номер и се обадих обясних всичко и една жена бе така любезна и ми обясни че го не е направила тя това а свекървата.Отидох в полицията казах им номера от който идват глупостите обади се полицаят представи им се а те му затвориха и всичко приключи.Каза че това може да направи само.
Обадих се аз на синчето и казах му кажи на майка си да не се обажда от разни стационарни телефони и да ми се представя за еди си коя.Всичко ми отричаше не било вярно...и се прави на разсеян че не са те....
Казва ми аз искам снимки на детето казах като станат от у-ще по пощата с писмо ще пратя.Казва ми той обаждай ми се откъде на къде аз да се обаждам да се обажда той.Като иска информация за детето му я давам какво прави детето явно трябва да си водя бележки и да казвам в колко е станала какво е яла и правила през деня.в сбит вид и ако има въпроси относно детето да си ги зададе и разговорът да приключва.Но не мога след всичко случило се да се държа любезно и да съм дружелюбна спрямо него.
Но отново ще отида в полицията и нея да я предупредят да не се обажда на семейството ми защото не ни е никаква.Не живея от години със синчето и.Макар че имаме брак.Никакви отношения нямам с нея.

# 20
  • Мнения: 5 513
Desitoo като те чета твоя бивш най -съвестен .Взима ги редовно ,лятото ме беше впечатлило ,че и на зъболекар и море ги  води.Няма как да се оплачеш.Сега вместо 2 дни ще ги вземе за цялата почивка ,а ти ще си починеш.Ако ходиш на работа още по готино.Аз за двата дни ще търся някой да го гледа.

# 21
  • shumen
  • Мнения: 18 225
Деси,твоя май е най-добрият и най-свестният от всички.
Say i love you,те май всички търновци такива откачени.Моят и той от там и същия откачалник.Сега се чудя вече няколко месеца от както почина майка му,лека и пръст, няма сметки,а уж си живее у тях сам.Май нещо ме лъже и си мисли,че аз му вярвам.

# 22
  • sf
  • Мнения: 10 225
Аз се наработих за днес. Малкият е при баща си, а аз съм на дивана с мач и шоколад. Днес ми дойде и ми е криво, боли ме глава и се чудя с кой да си заям  Joy

# 23
  • Мнения: 11 577
Търновци са по- зле и от хората от Габрово- сметкаджии отвсякъде, дори не са и веселяци.
И аз се наработих днес. Както цяла седмица бях схваната, гръб, кръст, всичко ме болеше, сега нищо ми няма.
Малкия е на сбор с бнд и родата. Очаквам всеки момент да гледам снимки с мащехата и тях двамата. Бяс ме хваща.
РД го измислих. Ходих днес да гледам оферти, бях решила с аниматор в занималнята. Ми то, много скъпо. Та, затова, торта, три кутии сок сок и солети в занималнята, а в у- ще- кутия бонбони. Отделно ще има още празненства с двата родА. ooooh!

# 24
  • sf
  • Мнения: 10 225
Защо те хваща бяс на мащехата?
Аз въобще не се ядосвам, хем на БНД е доста по-млада от мен. Ходят си насам-натам, хич не ми дреме. Щом децата не се оплакват от нея, аз съм ок.
Ох, много ме боли главата, а нямам нищо за пиене, пък не ми се излиза до аптеката. И ми е ревливо и самотно, егати ПМС-то, пфуу.
И новият ми ме нервира, ама ще чакам да ми мине , че ако го подхвана, ще се изпокараме.

# 25
  • Мнения: 5 513
 Joy Казах ти Дари откога чакам да минавам с бонбони в училище и приятелите му на клуб или заведение.
Ние другата седмица сме на 2 РД.Като този в петък е на две сестри които са родени в поредни дни но в различни години.Ама са ни приятелки.И като сметна по 25лв на дете за подарък 75 лв +нещо друго 100 лв не ми мърдат...Едвам ще докарам до 31 за заплата.
Дари,защо се дразниш от снимките? Мислиш ,че те дразнят ,че имат повече възможности?Щом детето е добре и се радва ,какво ти пука.Нали не го пращаш там ,защото у вас е студено и няма какво да ядете,че да те приказват и да ти натриват носа.Не се впрягай.

# 26
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Чак пък съвестен, ако беше нямаше да го оставя. Но реално погледнато като изключа някои моменти като цяло се държи добре. То нито имаме какво да делим, че да се караме нито имаме друго общо освен близначките. Този месец така се случи, че през седмица ще ги взима. Следващия може и да е само веднъж. Казала съм му, че нямам проблем с това че не е точно по график. Щом има желание нека ги взима Simple Smile и за децата е добре да се виждат с баща си. Миналата седмица ми дойде добре разходката която си направих сама, следващата уж сестра ми ще идва със зет ми и малката. Та няма да е точно почивка за мен, но не се оплаквам Wink

# 27
  • Мнения: 5 513
Говорим за свестен баща.Повечето ,като оставят жената оставят и децата.Аз като изключа пиянство,психически или физически тозмоз  т.е. неща които не търпят толеранс вина за раздялата имат и двамата.Всеки има причина да обвинява другия и никой да не отстъпва.И варианта с любовницата.Мисля ,че твоя мъж имаше друга и се разделихте заради нея.Та той просто е нямал смелост да ти каже и е чакал да се осетиш.Малко жени търпят мъжа си с любовница.Не знам за нея ли се ожени или за друга,ама поне за децата се грижи.Явно и новата жена не е против,което прави децата спокойни.Знаят,че могат да разчитат на него.

# 28
  • Мнения: 874
Съгласна съм за темата със свестния баща... и моят БНД е такъв (засега), но то при нас причината за раздяла беше майка му... иначе той (все още) си държи на детето и иска да го вижда възможно по-често... докато майка му е отписала както моя, така и синът на другата снаха и признава само голямата и дъщеря (а отначало беше казала, че само момчето е наследник и съответно дъщерята не беше много на почит...абе сбъркани хора...  newsm78)

# 29
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
За момента може да се каже че е съвестен. Минаха 2 години (през ноември ще станат) от раздялата ни, всеки пое по собствения си път. Той се ожени за същото момиче станало повод ние да се разделим (причината/вината е и в двама ни) мисля че през февруари ще се роди бебето им. След това дали пак така ще търси близначките не знам, негова работа.

Общи условия

Активация на акаунт