Клуб на самотния родител - да се преброим и опознаем! - ТЕМА 5

  • 48 422
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 513
Ще ги търси Деситоо.Съответно на новата жена ще и по-трудно с три деца в един момент,но щом сега ги е приела няма да има проблем.Пък момичетата са големи вече.Ще са радостни каки.Моя,че е момче,как се грижи за по -малки деца на приятелки.И ги храни ,и ги пази...Най-много да искат да останат при баща си,че да си играят с бебето.

# 31
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Или мен да заврънкат за бебе, отдавна не са ме ръчкали по въпроса. Иначе покрай въпросното бебе заваляха и въпросите не за неговото а за собственото им създаване и раждане. На няколко пъти говорихме по този въпрос напоследък. Не знам ако не беше то дали скоро щяха и да ме питат нещо подобно. Пролетната ваканция със сигурност ще са при баща си (по споразумение) та ще имат възможност да му се порадват.

# 32
  • Мнения: 5 513
А ние раждането го минахме отдавна.Аз даже май писах тука.Но той много харесва енциклопедии  и доста неща е научил.от там.Картинките и текста на детските са хубави.А иначе много го влекат момичетата.Аз не съм мислила,че на тази възраст може серизно да харесва момиче,но той направо ми казва, че харесва много еди коя си.И ако не го харесва или тя харесва друг се сърди.Сега още няма гадже,но казва че не харесва момичетата от класа.Все ходели с клин ,анцузи и рошави,а той не харесва такива.В градината повечето бяха кокони и там имаше гадже.
Кога е лятната ваканция и колко дни е?

Беше си изтеглил едно приложение на телефона,като рентген,но по скоро ултразвук.Сканира уж стомаха и излиза снимка на бебе ,като тези дето ни дават на консултациите.Ам трябва да го питам кое е,че той лятото си играеше с него.Ако искаш им го изтегли на телефоните.

Последна редакция: сб, 22 окт 2016, 23:19 от : )Деси : )

# 33
  • shumen
  • Мнения: 18 132
Десито,най-много да искат и те бебе.Моя и сега нищо,че е сам все пита ще има ли някога бебе.
Деси,и моя е така с по-малките мил и любезен,но на моменти.
Лятната ваканция не е ли от 31 май до 15 септември,която е.Пролетната е в началото на април май от 1 до 10 мисля.

# 34
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Ех тези гаджета, още първите дни се започна с харесването. Дори Миша остави едно момченце след като го "хванала" да целува сестра и в коридора, бил се объркал  Whistling щом не може да си разпознае гаджето не и е нужен. От седмица пък Вали си има приятел, дори ми го показа един ден е гръб (вече беше излязъл с майка си от училище и тя ми каза).

# 35
  • Мнения: 39 452
Мойто е на три. Един път ме пита за братче. Пратих го при баща му за преговори  Mr. Green

# 36
  • shumen
  • Мнения: 18 132
Сигме,а при баща му за преговори.А ако вземе да се съгласи и направите на Лия братче.

# 37
  • Мнения: 39 452
Не заедно  Naughty Да си  прави той брат. Аз приключих с децата.

# 38
  • Мнения: 5 513
МОя е много претенцоизен към дамите.Трябва да са с рокли,поли,задължително с дълги коси,като дълга коса не е прическа черта до раменете.Те не се броят.Харесват му да са с аксесоари,чанти ,гривни...Харесва когато са с елечета от косми (аз много ме е гнус),шапки тип капела ,бомбе...а бе всичко не типично дето ходи по улицата.Да не кажа ,че някой минават малко границата на малко момиче.
Но е факт,че на момиче тип клин и фанелка,анцуг или по скоро приличащи на момчета,като дехи ,че и поведение не обръща внимание.
Но той също е много претенциозен към дрехи и прически.Не можеш го накара да облече какво бъде.Не можеш го накара да обуе дънки,панталон и да е обут със сандали.Трябва чорап и обувки,маратонки.На тържества се ходи с ризи ,евентуално половер.Има поне 5 колана,няколко тиранти и вратовръзки и папионки.Шапки също много.Две бомбета.Хавайски ризи не носи.Якетата са кожени тип пилотски или сако.Косата трябва да е с прическа.Сам иска да ходи на фризьор.А тя пък една бандитка фризьорката ,такива прически му прави ,че съвсем привлича погледите.
А бе по бетер е от момичетата дето харесва.Ама те хората са казали „Тъкулило се гърнето намерило си похлупака.”

Сега се готвим за хелоин.Вчера купихме костюм.От предните години не иска да ги носи.Не знам на какъв герой е.Зъби,пръсти купихме.Маска не иска.

# 39
  • shumen
  • Мнения: 18 132
Деси,ама то твоето момче бетер момиче.Моя още не се сеща и носи всичко,ама и той започва с претенциите.Онзи ден му обличам една блуза,бяха му я подарили за рождения ден,и той ми вика а не,аз с нея на градина няма да ходя,момичешка е.Е,иди обясни,че не е.

# 40
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
В Шумен с приятели от квартала им организирахме Хелоуин, тук явно този чужд празник не го тачат. Предни години набавях костюми главно от вторите употреби, тук в такива не съм влизала скоро и не знам изобщо дали зареждат. От другите магазини единствено В H&M видях вчера щендер с нещо което ми приличаше на костюм с кости/скелет, маски никъде не съм виждала. В началото на месеца питах децата ще празнуваме ли, никой от новите им приятели в училище не го правел.
Деси този тип облекло което описваш не е ежедневно спотед мен. Аз поли/рокли за този сезон не съм купувала. Ходят си с джинси, дънки или клинчета. Гледам масово децата ходят и с екипите когато имат физкултура, понякога и моите така пращам  (с идея по леки раници) все пак в 3 от 5 дни имат физкултура. Първите дни масово играчки носеха, копирайки другите и ние понесохме. Вече кротна тази вълна, близначките си носят само листи за рисуване  (в занималнята учат до 16 ч. после играят до взимането им). Мисля че от първи ще започнат кръжоците по интереси следобед, ние ще посещаваме два та 4 от 5 дни няма и да имат време за свободна игра следобеда.

# 41
  • Мнения: 11 571
Защо те хваща бяс на мащехата?

Щото съм си такава, която и да е, все ще ме е яд. Писна ми да ми се правят на семейство, да си родят едно дете, не да ползват моето за снимки. Много пъти съм го казвала. Ще ми играят на семейство. Crossing Arms
И да изглеждат щастливи.

Моят сега се интересува от болници, 112, кървища, с кеф гледа Откраднат живот. Искал доктор да става.
Вече го е срам да говори за гаджета, нямало да се жени. В градината преди две години госпожата ме привика една вечер настрани и очаквам да ми каже нещо тайно и срамно, а той нашия, като легнали наобяд да спят, се примъкнал в леглото на една Марийка, завили се, гушнали се и ще спят. Госпожата беше шокирана. А той, бащичко, любовчия, че и Марийчето беше от боята.
За дрехите ми е писнало сутрин- не че не може сам да си избере но си е ритуал при нас един вид- вадя пет чифта боксерки и показвам, а той с палец прави знак за да и не, и така с всички дрехи, мъка ми е.
Има такива хубави, които каже не и не облича. Едно хубаво дебело яке взех преди три години- беше му голямо и не го облече, миналата година пак го извадих- пак каза не, тази година- отново го показах, ами- не. Носи дрехи, които са му удобни.

От тази година ходи с кеф на фризьор- той си избира прическите, обикновено е нула номер- да не му е жега.

Сложих боб да готвя, домашен. Crazy От три години не съм готвила, все купувам готвен. Имам и лютеничка от майка, идвайте на гости, поне сте лесни гости. Grinning


# 42
  • Мнения: 5 513
Деситоо в ДГ момичета масово ходеха с поли ,рокли и т.н.С клин и пола ту-ту отгоре ей ттакива.Дънки тип шалвари,елечета ,шалчета...и беше много хубаво да ги гледаш.
Лично аз съм.против ходенето с анцузи.Никога не е ходил с анцуг на градина.Изключение е било ,когато са имали съзтезания или спортен ден.Има достатъчно модели дънки и панталони ,които са удобни.В училище носи едно долнище евентуално.В шкафа му стоят платненките и горнище.Няма да се умори.Тя раницата е празна.Носи два учебника и две тетрадки.Понеже е свикнал да ходи с дънки,ризи,фанелки с якички му е удобно.То е както го научиш.
Свикнал е така и си търси това облекло.Това явно търси и в отсрещната страна в момичетата.Въпрос на избор и вкус.Носи и бели дрехи и блузи.Не ме притеснява,че ще ги лекьоса и изхвърля.Опитвам се да го науча да се пази.Да яде внимателно,да избира къде сяда и пипа...Това ,че е момче не значи ,че му е разрешено да ходи лекьосан,раздърпан,неподстриган,че той е 7-8 г ,ако трябва тепърва да създавам навици едва ли ще успея.Дрехите му за игра не се различават особенно от тези за излизане.Но това си е мое виждане за нещата.Да е добре облечен и поддържан.Той също се радва на одобрението и похвалите от околните.Така и самочувствие има .

За празника си обикаля с приятелите дето играят цяло лято.Не ходя с тях.Не ми е забавно.Не съм против празника.Детето нали се радва .

Дари на мусака сме.Аз правя туршии два дена,че да ги свършвам.През седмицата нямам време или ме мъзи.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 120
Здравейте!
И аз да се включа в темата.
Повече от 6 години сме раздлени с БНД и сама отглеждам детето си.
И повече няма да пиша, защото съм ядосана.
Навън е слънчево, нека и настроението е такова!
Simple Smile

# 44
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Въпрос на виждане и какво му е удобно на детето. Ние нямаме индивидуални шкафове за всяко дете, шкафа в стаята се ползва и от втора смяна нищо не се оставя в училище. Като сложим сборниците и учебните тетрадки и раницата натежа. Тук никой не говори за раздърпани и лекьосани дрехи. Прически по две всяка сутрин правя, това че са с джинси и блузка и опашка примерно не значи че изглеждат зле облечени или запуснати. Учителката ни сама предложи с екипите да ходят на училище вместо да ги мъкнат и тях в раниците.

Общи условия

Активация на акаунт