След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -199ღღ

  • 27 827
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 30 146
Здравейте! Hug Hug Hug

Ирка, мерси за темата! bouquet

Скрит текст:
Такааа... Да си кажа за серията, че я изгледах най-после. Не знам какво ви подразни в нея, но на мен ми хареса. Нера беше толкова малко, че не успя дори да ме издразни. Кориша се появяваше само в ролята на придворния шут, колкото да каже по някоя истина. Други пълнежи според мен почти нямаше - и Седа със Синан, и семейството от махалата, и даже Айшето си имаха своето логично присъствие в серията. Дафа - като изключим жабешката риза и грима - ми хареса, действията и бяха съобразно изграждания образ - копнежа по Йомер, разкъсването между разума и сърцето, вярата и в Йомко, бунтът и срещу обсебващата му любов и особено изригването и в последната сцена, когато най-после му обясни колебанията и страховете си - че с него губи себе си, разтваря се в любовта му и това е толкова прекрасно, но и страшно, защото не вярва, че няма отново да я нарани.
При Йомер ми е малко по-сложно  Tired Той, след като с убеди, че тя все още го обича, като че се върна в началото, все едно нищо не се е случило, все едно продължават от там, до където бяха стигнали, все едно за него нищо не се е променило и тази една година е изтрита от живота му  Rolling Eyes Малко ми е трудно да повярвам на Мерич  Mr. Green
Другото, което за мен лично ще е проблем, ако се окажа права, е сценичното поведение на Баръш. В тази серия на мен той ми беше някак разсеян, разпилян, неубедителен  ooooh! До този момент винаги е изпълвал екрана с присъствието си, бил е винаги Йомер. Сега играеше  Йомер  ooooh! Като че му беше досадно, бързаше да заснеме сцената и да приключи. Не знам, дано така да ми се струва или да е инцидентно  Wink
Е, изоках си по нощите, може и да лягам вече, ако не ви се говори  Joy  Joy  Joy
Със същото впечатление останах, но всеки има лоши дни. Дано да е моментно. Peace

# 16
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Ирка, благодаря за темата!



Само ще споделя моите фенски усещания и настроения, които чувствам и у други фенове. Според мене, ако Мерич отново се подиграе с чувствата на Йомер, ако отново го постави в губеща позиция в битката им за Дефне, ако изкриви легендарната дефмерска любов дотам, че прати Дефне в Лондон в резултат на един облог, който сам по себе си е обИден, когато става дума чувствата между двамата, Мерич наистина ще трябва да си вземе билет за пустинен остров- без завръщане! И без това още след миналата серия феновете искаха това, та сега вече мисля, че тези искания ще бъдат още по- силни. Не искам да споря с никого, просто това мисля и чувствам.


такива сцени са поискали от Мерич феновете. Peace
https://twitter.com/Meltem_Tuygun/status/790233603422715904

Последна редакция: нд, 23 окт 2016, 19:59 от dora_st

# 17
  • Мнения: 12 818

Диди дали изобщо върви към Йомер или вече му е обърнала гръб. Случайни  не са  тези кадри,уж че ще са заедно , а  едва ли ще е така. Нещо е наумила Дефне

Ами мисля си, че това е отговорът и на ябълковата фотка  Wink В първи сезон, след като тя му изпрати ябълката, той извика майстора на вечеря, сега тя ще му сервира Лондон  Mr. Green
Май доста време ще си мерят инатите  Joy  Joy  Joy

 Peace
И Лондон ще види Дефне с Памир,  колкото видя  Италия от Йомер....

тук ми харесаха и двамата


https://www.youtube.com/watch?v=W-JBVG6xcNc

Последна редакция: нд, 23 окт 2016, 20:19 от eliNIM

# 18
  • Мнения: 13 725
А, Ели, аз все още се надявам да ни изненадат. Например вместо за Лондон, самолета да кривне за Милано  Joy  Joy  Joy
Доре, ако Йомер трябва да се бори с някого за любовта на Дафа, това е със самата нея. Той вече знае, че тя се бори със самата себе си - явно  "Гордост и предразсъдъци" го преговорихме, сега вървим към "Разум и чувства"  Mr. Green На него просто не му стига търпение, може би защото желанието да я прегърне, да я целуне, да се убеди, че това е само неговото Дефне затъмнява здравия разум и губи прословутия си самоконтрол  ooooh!
Проблемът е, че Мера не успява да развие ясно и последователно тезата си, скача като коза от един фрагмент към друг, в опита си да оригиналничи оставя твърде много нюанси и това ни прави несигурни и недоверчиви. Някак си не успяваме да се насладим на това, което гледаме, все очакваме голямата кофа  Mr. Green Та това според мен е една от причините за недоволството на феновете и падащия рейтинг. И попадаме сами в капана на собственото си недоволство  ooooh!

# 19
  • Мнения: 12 818
А, Ели, аз все още се надявам да ни изненадат. Например вместо за Лондон, самолета да кривне за Милано  Joy  Joy  Joy
Скрит текст:
Доре, ако Йомер трябва да се бори с някого за любовта на Дафа, това е със самата нея. Той вече знае, че тя се бори със самата себе си - явно  "Гордост и предразсъдъци" го преговорихме, сега вървим към "Разум и чувства"  Mr. Green На него просто не му стига търпение, може би защото желанието да я прегърне, да я целуне, да се убеди, че това е само неговото Дефне затъмнява здравия разум и губи прословутия си самоконтрол  ooooh!
Проблемът е, че Мера не успява да развие ясно и последователно тезата си, скача като коза от един фрагмент към друг, в опита си да оригиналничи оставя твърде много нюанси и това ни прави несигурни и недоверчиви. Някак си не успяваме да се насладим на това, което гледаме, все очакваме голямата кофа  Mr. Green Та това според мен е една от причините за недоволството на феновете и падащия рейтинг. И попадаме сами в капана на собственото си недоволство  ooooh!
Може,  може.....Joy Joy Joy Кралят постига всичко  Joy Joy Joy

# 20
  • Мнения: 13 725

Това трябва да е зад кадър  newsm78 Че Боре пие нещо от чаша, която я нямаше в серията  Rolling Eyes

# 21
  • Perla
  • Мнения: 6 427
А, Ели, аз все още се надявам да ни изненадат. Например вместо за Лондон, самолета да кривне за Милано  Joy  Joy  Joy
Доре, ако Йомер трябва да се бори с някого за любовта на Дафа, това е със самата нея. Той вече знае, че тя се бори със самата себе си - явно  "Гордост и предразсъдъци" го преговорихме, сега вървим към "Разум и чувства"  Mr. Green На него просто не му стига търпение, може би защото желанието да я прегърне, да я целуне, да се убеди, че това е само неговото Дефне затъмнява здравия разум и губи прословутия си самоконтрол  ooooh!
Проблемът е, че Мера не успява да развие ясно и последователно тезата си, скача като коза от един фрагмент към друг, в опита си да оригиналничи оставя твърде много нюанси и това ни прави несигурни и недоверчиви. Някак си не успяваме да се насладим на това, което гледаме, все очакваме голямата кофа  Mr. Green Та това според мен е една от причините за недоволството на феновете и падащия рейтинг. И попадаме сами в капана на собственото си недоволство  ooooh!
Диде  Peace За всичко! Само, ако ще се ходи към Милано, да е с Йомерчик. Все пак Мерич им дължи една разходка дотам.
А иначе за Йомер непочтената игра на Памир е допълнително напрежение. Вече е наясно, че Памир преследва любимата му, но не би желал да мърси ръцете си, защото знае, че Дефне не би приела такава любов, спечелена по мръсен начин. Затова и каза на Памир да продължава да играе така, щом така е спокоен. Но когато видя книгата, намерена с толкова усилия, в чантата на дефне, много го заболя. И въпреки това не каза на Дефне истината, защото може би усети, че в този момент тя няма да е готова да я приеме- тя твърде много вярва на Памир, а се съмнява в йомер. Затова спести истината. Много се надявах, че Шукрю ще разкаже, но явно  все още не  е дошло времето да бъде свалена маската на Памир.

# 22
  • Perla
  • Мнения: 6 427

Това трябва да е зад кадър  newsm78 Че Боре пие нещо от чаша, която я нямаше в серията  Rolling Eyes



Диде, и такава сцена нямаше в серията, доколкото се сещам.

# 23
  • Мнения: 12 818
Но когато видя книгата, намерена с толкова усилия, в чантата на дефне, много го заболя. И въпреки това не каза на Дефне истината, защото може би усети, че в този момент тя няма да е готова да я приеме- тя твърде много вярва на Памир, а се съмнява в йомер. Затова спести истината. Много се надявах, че Шукрю ще разкаже, но явно  все още не  е дошло времето да бъде свалена маската на Памир.
Не го заболя , а побесня защото свързва книгата с Памир.
И не ,че  вярва тя на Памир, по -скоро,че  е близо до Памир.  А Йомер познава добре братовчед си, знае, че обича предизвикателствата, както сега го предизвиква с интересът си към Дефне.
Това го побърква.

# 24
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
Но когато видя книгата, намерена с толкова усилия, в чантата на дефне, много го заболя. И въпреки това не каза на Дефне истината, защото може би усети, че в този момент тя няма да е готова да я приеме- тя твърде много вярва на Памир, а се съмнява в йомер. Затова спести истината. Много се надявах, че Шукрю ще разкаже, но явно  все още не  е дошло времето да бъде свалена маската на Памир.
Не го заболя , а побесня защото свързва книгата с Памир.
И не ,че  вярва тя на Памир, по -скоро,че  е близо до Памир.  А Йомер познава добре братовчед си, знае, че обича предизвикателствата, както сега го предизвиква с интересът си към Дефне.
Това го побърква.


и за двата поста  Peace Peace

# 25
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Скрит текст:
Но когато видя книгата, намерена с толкова усилия, в чантата на дефне, много го заболя. И въпреки това не каза на Дефне истината, защото може би усети, че в този момент тя няма да е готова да я приеме- тя твърде много вярва на Памир, а се съмнява в йомер. Затова спести истината. Много се надявах, че Шукрю ще разкаже, но явно  все още не  е дошло времето да бъде свалена маската на Памир.
Не го заболя , а побесня защото свързва книгата с Памир.

И не ,че  вярва тя на Памир,
Скрит текст:
по -скоро,че  е близо до Памир.  А Йомер познава добре братовчед си, знае, че обича предизвикателствата, както сега го предизвиква с интересът си към Дефне.
Това го побърква. [/i]

Самият факт, че Дефне отиде да благодари на Памир вместо на Йомер, макар че се поколеба за миг, показва на кого вярва в този момент. И Памир го каза на Йомер- тя не очаква от тебе нищо, дори не е помислила, че може този подарък да е от тебе. И си представям как би реагирала Дефне, ако Йомер ѝ беше казал, че книгата  не  е от Памир, дори и да не казва, че е от него /Йомер/. Веднага би го обвинила , че иска да злепостави братовчед си, защото ревнува от него. И побесня, вярно е, но за мене това е заради лъжата на Памир, а го заболя, защото Дефне дори не е допуснала, че може Йомер да ѝ е направил този подарък. Такава беше за мене ситуацията.

# 26
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
За книгата - трябваше да усети Йомер малко какви чувства е изпитала Дефне, виждайки книгата в ръцете на Из  Crossing Arms То няма начин ситуацията да е едно към едно, затова е измислено така, а и веднъж вече избърза краля, нареждайки й да се махне от Стил, сега ще бъде предпазлив и ще действа по друг начин срещу Памир, ще го остави сам да се изложи  Peace Защото най-лесно би го отстранил от пътя си, ако Дефне се разочарова от него, сега тя го вижда като приятел, не като претендент за сърцето й! И определено не би й харесало да разбере, че той играе номера на Йомер  Naughty Не знам още как, но според мен това, че Памир се свърза с Вани за обувките, беше капан на Йомер  Thinking Може да затъвам в конспиративни теории, но не ме напуска това усещане!  Rolling Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 30 146
Доре, какъв Лондон? Ти мислиш ли, че Йомер ще позволи тази ваканция? Wink

.......
такива сцени са поискали от Мерич феновете. Peace
https://twitter.com/Meltem_Tuygun/status/790233603422715904
Тази сцена я видяхме само във фраг, но в серията липсваше.

# 28
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
Е, тя уговорката беше, ако загуби Йомер, сега ще намерят начин да докажат, че е невинен и всякакви идеи за Лондон отпадат!  Stop Grinning

# 29

Общи условия

Активация на акаунт