Да живееш с Муньо?!

  • 19 231
  • 137
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 19 318

Момичета,благодаря за мненията!
Важно ми е да изясня само,че човека НЕ е пристрастен към хазарта. Увлича се,но знае кога да спре. Не би заложил къщата,колата или каквато и да било ценност. Не би оставил бебето си без памперси и трапезата без хляб,примерно.
Не го мислете:)
Стиска се,както казах ,за преглед при специалист,може би защото иска да минем по здравна каса,пък и защо си плащаме здравни?!
Стиснат е-отсякохте.
Решихте ,че не му дреме за мене ,ок. Но ,не знаете колко е харчил за мен ,нали?!Това,че не съм писала за положителните му качества ,не значи,че не съществуват!
Съвестно ми е така,представата ви за човека ми не се припокрива с реалността. Както ,писа една от вас,в моментите ,когато всичко ни е наред -той си е пич.
Обичам си го и няма да го зарежа ,само защото се е представил по непристоен начин в няк'ъв си сайт.
P.s мисля ,че изчерпахме темата,не целя повече мнения,ако модераторите решат,нека заключат темата Wink

Такива изследвания не се поемат от Здравната каса. Не мога да те разбера нито теб, нито него. Уж "работите" за бебе от много време, пък 50-60 лева за една спермограма не може да отделите. Представяш ли си, ако трябва за инвитро-процедури да плащате.

# 106
  • София
  • Мнения: 24 839
Обичам си го и няма да го зарежа ,само защото се е представил по непристоен начин в няк'ъв си сайт.
P.s мисля ,че изчерпахме темата,не целя повече мнения,ако модераторите решат,нека заключат темата Wink
Ами, ставай и заминавай, и не ни занимавай с тъпотиите си! ooooh!
Защо си я пуснала пързалката , идея нямам, но приказката за " Лъжливото овчарче" не е дошла на гола поляна.
Да не ти се наложи подкрепа и акъл от тези, с които сега се опитваш да се подиграваш.

# 107
  • Мнения: 32 476
Ама какво се занимавате с таз? Оставете я да си троши главата.  Mr. Green

# 108
  • Мнения: 4 841
P.s мисля ,че изчерпахме темата,не целя повече мнения,ако модераторите решат,нека заключат темата Wink

Момиче, момиче, прочети си мненията - ти си ги писала... Бива мазохизъм, бива, ама... това вече на голяма тъпотия избива, без извинение...

Цитат
***
На всяка моя най-дребна забележка отвръща с крясъци и тежки думи. Страх ме е момичета... вменява ми вина ,че може да получи инсулт,инфаркт,как ще живея аз с чувството ,че съм го уморила.

***
И аз проглеждам понякога,осъзнавам ,че е егоист. Търся вината първо в мен ,после в него . Той се определя за безгрешен.

***
Не би се оплакал,ако забременея,упреква ме ,че не успявам за сега.

***
Обвинява мен защото смята,че не се пазя достатачно,аз го отдавам на напрежението и стреса.

***
Какво получавам насреща? Празни думи и обещания,че когато станем родители ще секнат излишните ни дразги. Объркана съм. Не се пазим . Вероятно скоро пак ще забременея и сърце не би ми дало да го махна,ако не пометна пак разбира се,със сринато самочувстие съм,страх ме е ,че няма да мога да износя до край.

***
 нямам подкрепата на моя   Cry  тъй като,смята , че си въобразявам и вглъбявам прекалено... и най-вече мен вини,че не забременявам / помятам .

***
Ще се опитам да го навия,поне да изключим мъжкия фактор,
като причина за неуспеха ни.

***
Определено не е ентусиазиран като мен,като че ли ,му е все едно,
дали ще се получи този или след 3-6м.

***

Такова щастие струи от всичките ти постове, направо да ти завиди човек...

# 109
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
И така и не научихме положителните му качества. За сметка на това Таня е като шизофреник - оплаква се, осъзнава положението, дразни му се и в следващия момент нещо й прещраква и започва да обяснява колко го обича. То бива да си толкова смачкан.....

# 110
  • Мнения: 1 487
Загубена кауза. Жалко, че няма близки, които да й отворят очите явно.

# 111
  • Мнения: 2 811
И така и не научихме положителните му качества. За сметка на това Таня е като шизофреник - оплаква се, осъзнава положението, дразни му се и в следващия момент нещо й прещраква и започва да обяснява колко го обича. То бива да си толкова смачкан.....

ами то всички жени, които са психически тормозени, са така.

не си общувала с такива явно. Винаги са такива лашкания, защото хем рационално осъзнават, че не е правилно това, оето става с тях, хем са емоционално свързани с насилника. Става дума за много екстремно преживяване, и се притеснявам, че родителите не са до това момиче, да й помогнат.

А в този форум винаги се напада жертвата това е ясно. Наблюдавам го всеки път. Ако някой е смачкан трябва да бъде досмачкан, защото сам си е виновен, че е смачкан.  Laughing това да подкрепим емоционално едно объркано младо момиче   явно не хрумва на майчетата. Важното е да се изтъкнат за сметка на другите, да избият комплекс, а не да помогнат.

Таня, на 20 си. Целия ти живот е пред теб. Можеш да имаш всеи мъж, когото пожелаеш. Младостта е такава сила. Но най-вече се концентрирай върху учене, построяване на някакъв живот. Общувай с млади хора, здрави хора, оито са успешни или поне целеустремени. Не си пропилявай младостта.

А от този мъж БЯГАЙ! Изобщо не ти трябва. Любовта ти е илюзия на наивна млада патка, която няма жизнен опит. След време ще се смени с презрение и жал.

Пак т повтарям, не си хаби живота.  

Последна редакция: пн, 24 окт 2016, 22:00 от OX'AMAH

# 112
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
И така и не научихме положителните му качества. За сметка на това Таня е като шизофреник - оплаква се, осъзнава положението, дразни му се и в следващия момент нещо й прещраква и започва да обяснява колко го обича. То бива да си толкова смачкан.....

ами то всички жени, които са психически тормозени, са така.

не си общувала с такива явно. Винаги са такива лашкания, защото хем рационално осъзнават, че не е правилно това, оето става с тях, хем са емоционално свързани с насилника. Става дума за много екстремно преживяване, и се притеснявам, че родителите не са до това момиче, да й помогнат.

А в този форум винаги се напада жертвата това е ясно. Наблюдавам го всеки път. Ако някой е смачкан трябва да бъде досмачкан, защото сам си е виновен, че е смачкан.  Laughing това да подкрепим емоционално едно объркано младо момиче   явно не хрумва на майчетата.
Ако е объркана, ще се вслуша какво й се казва, а тя хем се оплаква от него, хем го защитава. Глупостите, които говори, направо те вадят от кожата ти. Въобще не искам да я мачкам. Тя сама чудесно се справя с това.

# 113
  • Мнения: 2 811
И така и не научихме положителните му качества. За сметка на това Таня е като шизофреник - оплаква се, осъзнава положението, дразни му се и в следващия момент нещо й прещраква и започва да обяснява колко го обича. То бива да си толкова смачкан.....

ами то всички жени, които са психически тормозени, са така.

не си общувала с такива явно. Винаги са такива лашкания, защото хем рационално осъзнават, че не е правилно това, оето става с тях, хем са емоционално свързани с насилника. Става дума за много екстремно преживяване, и се притеснявам, че родителите не са до това момиче, да й помогнат.

А в този форум винаги се напада жертвата това е ясно. Наблюдавам го всеки път. Ако някой е смачкан трябва да бъде досмачкан, защото сам си е виновен, че е смачкан.  Laughing това да подкрепим емоционално едно объркано младо момиче   явно не хрумва на майчетата.
Ако е объркана, ще се вслуша какво й се казва, а тя хем се оплаква от него, хем го защитава. Глупостите, които говори, направо те вадят от кожата ти. Въобще не искам да я мачкам. Тя сама чудесно се справя с това.
това е класическо поведение на психически тормозена жена.

# 114
  • Мнения: X
ОХ'АМАН, не зная как да я подкрепя, освен да отида, да ѝ събера багажчето, да плесна два зад врата на идиота, с когото живее и да я изпратя при родителите ѝ. Но и двете с теб отлично знаем, че само подкрепящи родители биха могли да ѝ помогнат. Евентуално.

# 115
  • Мнения: 32 476
И така и не научихме положителните му качества. За сметка на това Таня е като шизофреник - оплаква се, осъзнава положението, дразни му се и в следващия момент нещо й прещраква и започва да обяснява колко го обича. То бива да си толкова смачкан.....

ами то всички жени, които са психически тормозени, са така.

не си общувала с такива явно. Винаги са такива лашкания, защото хем рационално осъзнават, че не е правилно това, оето става с тях, хем са емоционално свързани с насилника. Става дума за много екстремно преживяване, и се притеснявам, че родителите не са до това момиче, да й помогнат.

А в този форум винаги се напада жертвата това е ясно. Наблюдавам го всеки път. Ако някой е смачкан трябва да бъде досмачкан, защото сам си е виновен, че е смачкан.  Laughing това да подкрепим емоционално едно объркано младо момиче   явно не хрумва на майчетата. Важното е да се изтъкнат за сметка на другите, да избият комплекс, а не да помогнат.

Таня, на 20 си. Целия ти живот е пред теб. Можеш да имаш всеи мъж, когото пожелаеш. Младостта е такава сила. Но най-вече се концентрирай върху учене, построяване на някакъв живот. Общувай с млади хора, здрави хора, оито са успешни или поне целеустремени. Не си пропилявай младостта.

А от този мъж БЯГАЙ! Изобщо не ти трябва. Любовта ти е илюзия на наивна млада патка, която няма жизнен опит. След време ще се смени с презрение и жал.

Пак т повтарям, не си хаби живота.  

Каква жертва? Че тя доброволно седи. Никой не и е виновен за глупостите.
Що за жена нарича приятеля си муньо? Може би някоя мунка Mr. Green
Може да звучи грубо, но една самооуважаваща се жена, няма да седи в ситуация да нарича приятеля си муньо, защото тя така обижда сама себе си. И обрисува сама себе си.
Но донякъде е жертва, но на кого? А острите критики към нея са заслужени и дано и отворят очите.
Видно е, че с памук не става. Тя го обича грубо. Справка - отношенията и с приятеля и.
Съвет и подкрепа се дава на човек, който наистина търси такава. Тя не търси. Тя мрънка и ще си остане с него. Някъде дълбоко в съзнанието си осъзнава нещо, но е далеч да осъзнае какво точно и куца.

# 116
  • Мнения: 2 811
Елора, браво...страшна си!

# 117
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Ама такива жени не искат подкрепа. Те просто си мрънкат, обременяват хората с проблемите си и когато успеят да ги вбесят с глупостта си, се врътват обидени и неразбрани.
Авторката явно няма никакъв опит с мъжете и сигурно не може да допусне, че има и друг тип отношения. Ако си даде шанс да има връзка с нормален мъж, сигурно ще й иде да се ритне отзад, че си е губила времето с такъв нещастник.

# 118
  • Мнения: X
Авторката е едно глупаво, глупаво дете, което, за жалост, няма родители да я подкрепят и научат поне на основни неща за този живот.

# 119
  • Sofia
  • Мнения: 4 736
Ама такива жени не искат подкрепа. Те просто си мрънкат, обременяват хората с проблемите си и когато успеят да ги вбесят с глупостта си, се врътват обидени и неразбрани.
Авторката явно няма никакъв опит с мъжете и сигурно не може да допусне, че има и друг тип отношения. Ако си даде шанс да има връзка с нормален мъж, сигурно ще й иде да се ритне отзад, че си е губила времето с такъв нещастник.
Просто е токова смачкана, че не може да осъзнае, че има нужда от подкрепа. Все пак тоя от 17-годишна я е обработвал. Тя сама си написа - търсел си е момиче без предишни връзки (без опит). Защо? За да си го моделира, както му е кеф. И да му стане прислужница, а той да си вее гъза. Дори мисля, че тя не иска дълбоко в себе си бебе, той й го е втълпил, защото "само той от познатите им не е тати". Задникът трябва да мине и този "майлстоун" за пред обществото, а малкото глупаче не може да се справи със задачата, затова я обвинява всеки път.

Общи условия

Активация на акаунт