Да живееш с Муньо?!

  • 19 261
  • 137
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 30 802
Това, че в хубавите моменти е "готин пич" го споменах с негативно мнение. Всеки може да е готин в хубавите моменти.

И колко пари похарчи по теб? Само не ми казвай сума под 50К евро, щото е несериозно. Евтино се продаваш за дрънкулки.

Между другото, бременност "след 3 до 6 месеца" е същото като "веднага". В житейски план, докато се усетиш, ще се окажеш в такова блато, че ще се чудиш как е станало. Забременяването не е някаква награда, точки и трофей- след него идва една планина ангажименти, болка, болежки, неприятности. А твоят готин пич ще го видим как ще се държи, като му ревне бебето в 3 през нощта. Или не ти дава и 2 часа да се разходиш, сакън да не се наложи да смени наакан памперс.

# 121
  • Мнения: X
Няма смисъл да ѝ мелим на главата. Няма да ни чуе. За това глупаво дете ние сме някакви лелки, които изобщо не разбират чувствата ѝ и любовта, която Муньо изпитва към нея. Това, което ние пишем, много отдавна майка ѝ е трябвало да ѝ го вкара в главата. Сега и да пишем, и да не пишем, все тая.

# 122
  • Мнения: 30 802
Мда..
Сирен, сама отговори, че не познаваш такива типажи, а само побългареният им вариант. Тогава сравнението с южняшки имения беше неуместно и беше по-добре да се напише все едно, че е с къща в Марково  Sunglasses


Да бе, къща в Марково...по-скоро няколко имота на пъпа на Пловдив. Говоря за родове, не за новобогаташи.

И наистина, има си такива общности, където жененето е по други критерии. И където има процент любов (че кои млади не се залюбват), но има и процент "дълг". Лесен пример: това важи с пълна сила за арменската и еврейската общност в града.

Мда, за жалост на 20 въобще не са възрастни, 18 не е магическа възраст, все още има нужда от насочване. То нали и аз така бях на 19, голяма любов. Спаси ме единствено това, че бях комерсиално настроена и имах някакви стандарти, а и все пак бях с доста по-съзнателен човек (не от тия, дето играят хазарт, ама знаят кога да спрат- те всички знаят кога да спрат! само дето не спират...)

# 123
  • Мнения: X
Тоя филм не сме ли го гледали 100 пъти до сега.
Влезнат, опишат някакъв клиничен случай на безотговорност и лошо отношение, после кажат че някак не са успели да опишат и добрите страни на тоя, после ако някой ги пита "Хххх кво стана?" влезнат и кажат "Аааа, разбрахме се, всичко е наред".

Хората със сходни проблеми се привличат, сграбчват се и потъват заедно

# 124
  • Мнения: 30 802
Ми затова даваме пример какво са истински "добри страни". Добрите мъже дават около 10 до 100 пъти повече от трохичките, подхвърляни от тия гаджета. Ама щом се продаваш за едни гащи от мола- ОК...

# 125
  • Мнения: 25 899
Не знам как се живее с Муньо, но изглежда, че да живееш с Муня, е много удобно. Че и изгодно.

# 126
  • Мнения: 2 811
Няма смисъл да ѝ мелим на главата. Няма да ни чуе. За това глупаво дете ние сме някакви лелки, които изобщо не разбират чувствата ѝ и любовта, която Муньо изпитва към нея. Това, което ние пишем, много отдавна майка ѝ е трябвало да ѝ го вкара в главата. Сега и да пишем, и да не пишем, все тая.

ми точно така е. техните чувства са "специални". ека си чука главата и изживява тръпка...но защо пък бременност? кому е нужно?

# 127
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Хайде модератор да заключва темата. Очевидно сме мноУ прости и нищо не разбираме от истинска любоФ.

# 128
  • София
  • Мнения: 17 414
Уж "работите" за бебе от много време, пък 50-60 лева за една спермограма не може да отделите.

Според мен не е заради 50-те лева, просто той не ще да се изследва. И правилно де, понеже най-вероятно точно в него си е проблема. Като излезе черно на бяло, как ще я обвинява нея?

# 129
  • Мнения: X

Момичета,благодаря за мненията!
Важно ми е да изясня само,че човека НЕ е пристрастен към хазарта. Увлича се,но знае кога да спре. Не би заложил къщата,колата или каквато и да било ценност. Не би оставил бебето си без памперси и трапезата без хляб,примерно.
Не го мислете:)
Стиска се,както казах ,за преглед при специалист,може би защото иска да минем по здравна каса,пък и защо си плащаме здравни?!
Стиснат е-отсякохте.
Решихте ,че не му дреме за мене ,ок. Но ,не знаете колко е харчил за мен ,нали?!Това,че не съм писала за положителните му качества ,не значи,че не съществуват!
Съвестно ми е така,представата ви за човека ми не се припокрива с реалността. Както ,писа една от вас,в моментите ,когато всичко ни е наред -той си е пич.
Обичам си го и няма да го зарежа ,само защото се е представил по непристоен начин в няк'ъв си сайт.
Като бяхме студенти, имахме познато семейство, и мъжъж така се кълнеше, че както и колкото и да залага (тогава на мода бяха покер автоматите), няма да си остави детето без храна и покрив, имаха бебе на 3-4 месеца.След няма и година нямаха пари дори за кисело мляко на детето, а той денонощно висеше в игралните зали.
Не казвам, че всички хазартно зависими стигат до просешка тояга, но аз не бих разчитала, че точно този мъж ще се спаси от "лапите" на казината.

Вярата ти в него показва само колко си наивна и лекомислена все още.
Ами, когато един човек се вълнува повече от залаганията си, отколкото от човека до себе си, когато не влага пари в общото бъдеще на двамата, но пък влага достатъчно пари в себе си, когато се занася по сайтове за запознанства с чужди мадами, обявявайки на всеослушание, че е готин ерген, влюбен в живота и търсещ нови удоволствия с въпросните мадами, да, на такъв човек определено хич не му дреме за половинката.Щото, обявявайки се за ерген, това автоматично показва, че той се смята за свободен мъж, а човекът до него е само за удобство и лична прислуга.



Иначе, очакваното развитие на темата .....     Laughing
Първо "Ауу, ама той хич не се интересува от мен!", а след като безпристрастни хора се опитват да й кажат, че е права и че няма работа с подобен идиот, следва "Ауу, ама колко сте лоши, вие не знаете колко е добър, когато не залага, не ме навиква, не ме хока и не ме шамаросва!".
Класика в жанра, дет се вика.....     Mr. Green

# 130
  • Sofia
  • Мнения: 4 737
Няма смисъл да ѝ мелим на главата. Няма да ни чуе. За това глупаво дете ние сме някакви лелки, които изобщо не разбират чувствата ѝ и любовта, която Муньо изпитва към нея. Това, което ние пишем, много отдавна майка ѝ е трябвало да ѝ го вкара в главата. Сега и да пишем, и да не пишем, все тая.

ми точно така е. техните чувства са "специални". ека си чука главата и изживява тръпка...но защо пък бременност? кому е нужно?

На Мунчо, да се покаже пред приятелите, че и неговата сперма може да се преобразува в човек.

# 131
  • Мнения: 4 841
Напротив, мисля, че бремеността е нужна на авторката - за да се почувства специална и значима, и да е сигурна, че Мунчо е вързан и неин вовеки.
От страна на Мунчо виждаме пълно неглижиране на въпроса - нито е въодушевен, нито иска да ходи по лекари, явно не му е много зор... По-скоро използва оплакванията и притесненията на авторката, за да има още едно нещо, заради което да я обвинява и държи в позиция "партер".

Не отговори на въпросите за образование и професия, подозирам, че и там е трагично положението...
Темата наистина се изчерпа, каквото и да дъвчем - все тая...

# 132
  • Sofia
  • Мнения: 4 737
Мунчо не е въодушевен, защото не го иска за себе си това дете, не му се занимава с него, но трябва да се отчете пред познатите си. А като не става, си има извинение пред тях, че му е калпава жената. Ако стане - той ще й хвърля там по някакви 20 лева евентуално, да го гледа. На нея й е достатъчно едно "искам дете от теб" като свидетелство, че я обича и гаранция, че тя няма да спре да му пере чорапите.

# 133
  • Мнения: X
Понеже не е по темата:
Скрит текст:
Мда..
Сирен, сама отговори, че не познаваш такива типажи, а само побългареният им вариант. Тогава сравнението с южняшки имения беше неуместно и беше по-добре да се напише все едно, че е с къща в Марково  Sunglasses


Да бе, къща в Марково...по-скоро няколко имота на пъпа на Пловдив. Говоря за родове, не за новобогаташи.

И наистина, има си такива общности, където жененето е по други критерии. И където има процент любов (че кои млади не се залюбват), но има и процент "дълг". Лесен пример: това важи с пълна сила за арменската и еврейската общност в града.

Мда, за жалост на 20 въобще не са възрастни, 18 не е магическа възраст, все още има нужда от насочване. То нали и аз така бях на 19, голяма любов. Спаси ме единствено това, че бях комерсиално настроена и имах някакви стандарти, а и все пак бях с доста по-съзнателен човек (не от тия, дето играят хазарт, ама знаят кога да спрат- те всички знаят кога да спрат! само дето не спират...)
Какво за арменските общности искаш да кажеш, че нямам наблюдения, явно ти имаш, а вече имам близки?
А за момичето - мен ми е жал. Наистина, нямаш ли родители, нямаш ли майка, с която да обсъдиш всичко това, което става....? Не говориш ли с нея..?

# 134
  • Пловдив
  • Мнения: 14 924
Не знам дали темата е истинска - четох донякъде.
Сега... за госпожата, споменала "съквартирант, с когото правиш секс" (дотам някъде четох), такива съквартиранти + секс и нищо по-сериозно са всички, ама всички-всички, мъже, които живеят с жена, с която не са сключили брак - това го знаем.

Обаче...
За твоя човек специално не знам дали се пази от обвързване с теб, или просто е от типа мъже, които и с десет подписа да са женени, пак ще твърдят, че са необвързани, и ще се регистрират в сайтове за запознанства (има такива, както знаем; нищо, че според някои подписът върху акт за брак връзва на възел оная работа на кръшкача и освен тва му пречи да те напусне).
И в двата случая е лъжец, в първия лъже теб, че се чувства обвързан, във втория - тези, към които се цели. И в двата случая освен това лъже теб, че модераторът на сайта не знам какво си. Лъжец не ти трябва, независимо дали е само кръшкач, или не те бръсне и за сериозна партньорка даже.
Сто процента във всички страници на темата всички ти казват същото, та дето се вика, плюс едно.
Знам, че е лесно отстрани.  Embarassed


--------------------

Пълна луна, Сирената, разбира се, се изсилва, както и е в стила, но има предвид, че арменците като общност полагат усилия да запознават и стимулират младите арменчета да се женят помежду си по възможност. Правят годишни балове за целта и подобни неща. Ако някой вземе да остане стар ерген, гледат да му намерят мома арменка, и така нататък.

Колкото до еврейската общност, такава почти, не съвсем, но почти, няма, още петдесетте години всичко се е преселило в Израел. Останаха само някои като мъжа на сестрата на дядо ми, женен съответно за сестрата на дядо ми, българка, лека им пръст и на двамата. Сестрите му са заминали. И още някои, разбира се, са останали по други причини, но масата се е изселила и едва ли може да се говори за кой знае каква общност в града и въобще в страната.

Последна редакция: вт, 25 окт 2016, 12:37 от Магдена

Общи условия

Активация на акаунт