На кая дата ви превеждат майчинство 2

  • 109 042
  • 678
  •   1
Отговори
# 180
  • Габрово
  • Мнения: 478
Аз имах превод още сутринта към 9,30 на Пощенска банка съм

# 181
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
а януари ще има ли преводи ако не сам взела за декември

Януари има преводи.Ако всичко е наред с документите ти и са представени,ще ти преведат

# 182
  • Мнения: 14
В сайта на НОИ, пише че днес има преводи и за 2017 първите преводи ще са на 5 януари...демек на 5 януари ще имаме пак кинти така ли? Нещо много пари стават, или аз пак нещо не съм разбрала😩

# 183
  • София
  • Мнения: 3 709
В сайта на НОИ, пише че днес има преводи и за 2017 първите преводи ще са на 5 януари...демек на 5 януари ще имаме пак кинти така ли? Нещо много пари стават, или аз пак нещо не съм разбрала😩
Пробвай да върнеш към 10-11 страница.

# 184
  • Мнения: 14
Благодаря 😇

# 185
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
В сайта на НОИ, пише че днес има преводи и за 2017 първите преводи ще са на 5 януари...демек на 5 януари ще имаме пак кинти така ли? Нещо много пари стават, или аз пак нещо не съм разбрала😩

Да,и на 10 ти пак ще има пари,и на 15 ти ..................................  Crazy

Хората пишат кога ще е първия превод за новата година.Ти след като си получила днес,няма да получиш на 5 ти януари.Но има хора,които този месец не получиха и ще получат на 5 ти или след това-болнични,декларации,които стартират някъде през декември и т.н

# 186
  • София
  • Мнения: 420
Аз да ви кажа, последно имах превод на 3-ти ноември болнични и наградата. И от тогава не съм получавала пари.
Родих на 19.09..... Всичко си беше ОК до преди 3-ти неомври.
Има ли жени без преводи от този период?

Само да ви кажа,че грам не му хващам края. Къде мога да проверя какво се случва с парите ми?

# 187
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Аз да ви кажа, последно имах превод на 3-ти ноември болнични и наградата. И от тогава не съм получавала пари.
Родих на 19.09..... Всичко си беше ОК до преди 3-ти неомври.
Има ли жени без преводи от този период?

Само да ви кажа,че грам не му хващам края. Къде мога да проверя какво се случва с парите ми?

Напиши си датите на болничните.Поне последния ти с какви дати е?Него ти го е издал педиатъра.Предполагам,че не си попълнила декларацията след него и затова парите ти са секнали.
Извади си пик код от НОИ,за да си следиш нещата на сайта им

# 188
  • София
  • Мнения: 420
Аз да ви кажа, последно имах превод на 3-ти ноември болнични и наградата. И от тогава не съм получавала пари.
Родих на 19.09..... Всичко си беше ОК до преди 3-ти неомври.
Има ли жени без преводи от този период?

Само да ви кажа,че грам не му хващам края. Къде мога да проверя какво се случва с парите ми?

Напиши си датите на болничните.Поне последния ти с какви дати е?Него ти го е издал педиатъра.Предполагам,че не си попълнила декларацията след него и затова парите ти са секнали.
Извади си пик код от НОИ,за да си следиш нещата на сайта им
Мда, голяма овца съм. Утре ще ида до НОИ
31.10.16 е бил последния болничен - 45 дни ...

# 189
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Първо отиди в работата,за да си попълниш документите за продължение на майчинството.Така ще ти продължат преводите,но от другия месец.След това в НОИ за ПИК код

# 190
  • София
  • Мнения: 420
Първо отиди в работата,за да си попълниш документите за продължение на майчинството.Така ще ти продължат преводите,но от другия месец.След това в НОИ за ПИК код
Въпросните документи ги попълних още в началото на ноември. Simple Smile
Чудех се дали не са забравили да ми ги подадът?
Всъщност, не ми се налага да подавам аз документи, щом съм ги попълнила на работа, мисля че това е тяхно задъжление или себъркам?

# 191
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Ако искаш да отидеш в НОИ,за да подадеш документи,няма смисъл.Не можеш.Това го прави работодателят.Щом си ги попълнила декември,те ги внасят в НОИ до 10 ти януари.Т.е чакаш превод края на януари.
Явно всичко с документите ти е наред,но защо нямаш превод толкова дълго време.Последния болничен,този от педиатъра, до коя дата ти е?

# 192
  • София
  • Мнения: 420
Ако искаш да отидеш в НОИ,за да подадеш документи,няма смисъл.Не можеш.Това го прави работодателят.Щом си ги попълнила декември,те ги внасят в НОИ до 10 ти януари.Т.е чакаш превод края на януари.
Явно всичко с документите ти е наред,но защо нямаш превод толкова дълго време.Последния болничен,този от педиатъра, до коя дата ти е?
Ами от 31.10.2016 - 45 дни. - идва някъде около 14-14 декември да е краят на последният болничен, ако не се бъркам

# 193
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Ами от 31.10.2016 - 45 дни. - идва някъде около 14-14 декември да е краят на последният болничен, ако не се бъркам

Ти кога занесе този болничен в работата?Питай ги кога са го представили в НОИ.Пиши и до НОИ,което ти обработва документите имат ли такъв болничен.Защо не ти превеждат
Принципно е трябвало да го представят до 10 ти ноември,но зависи и ти кога си го занесла.И е трябвало целия да ти го изчистят като пари към този момента.А не последен превод да е на 3 ти ноември.Май не ти е представен този болничен изобщо
Като имаш възможност отиди и за ПИК код до НОИ.Говори и с работата.Да ти кажат дали са ти представили последния болничен в НОИ и кога

# 194
  • Мнения: 10
Здравй те за много години живи и здрави.Аз получих 420 лева на 29.12.2016.Това ли ще ми бъде маичинството?Ужас и безумие.

Общи условия

Активация на акаунт