На кая дата ви превеждат майчинство 2

  • 109 170
  • 678
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 342
Elfita, много ти благодаря за поясненията!

# 226
  • Мнения: 29
Здравейте, мами  Simple Smile  Видях, че  Pure Water  вчера е писала, че детските са преведени, но при мен все още няма превод. Дали има и други мами със закъснение или е само при мен и имам пак проблем  Sad

# 227
  • Мнения: 1
Мами, някоя от Вас има ли информация дали през януари ще има превод на майчинство (или чак февруари да очакваме)?

# 228
  • София
  • Мнения: 3 713
Мами, някоя от Вас има ли информация дали през януари ще има превод на майчинство (или чак февруари да очакваме)?

Върни няколко страници назад в темата.

# 229
  • Мнения: 1 745
Здравейте. Имам следния въпрос:последния ми болничен от педиатърката е с дати от 12.12.2016 до 08.02.2017 г. Превод имах последно на 22.12 и от тогава нищо. Имам ли повод да се притеснявам или нещата са ок според вас и кога да очаквам парички? И Още нещо-сега трябва да попълвам някакви декларации при счетоводителката, правилно ли съм разбрала?   Blush

# 230
  • Мнения: 3
Здравейте, да знаете на коя дата ще преведат майчинството за януари? Дали на 02.02.2017 или ще остане за след това? Благодаря!

# 231
  • София
  • Мнения: 3 713
Ето линк към календара на НОИ за февруари. Всеки месец има такъв; в секция "за потребителя".

http://www.nssi.bg/images/bg/users/Grafik/2017/Grafik_022017.pdf

# 232
  • Мнения: 384
Някой телефони не могат да отворят този линк

# 233
  • Мнения: 1 700
Здравейте, да знаете на коя дата ще преведат майчинството за януари? Дали на 02.02.2017 или ще остане за след това? Благодаря!
на 2ри трябва да е!

# 234
  • Пловдив
  • Мнения: 271
Здравейте. Имам следния въпрос:последния ми болничен от педиатърката е с дати от 12.12.2016 до 08.02.2017 г. Превод имах последно на 22.12 и от тогава нищо. Имам ли повод да се притеснявам или нещата са ок според вас и кога да очаквам парички? И Още нещо-сега трябва да попълвам някакви декларации при счетоводителката, правилно ли съм разбрала?   Blush
Мисля,че като изтече Януари ще ти пуснат парите за месеца.Тези до 8.02 до 5 дни след изтичане на болничния(това по спомен го казвам,че моя беше до Ноември и не помня много).
Правилно си разбрала за декларацията, вземи си акта за раждането на бебето,че ще ти трябват данните.После те имат срок до 10ти на следващия месец да я подадът към.нои и тогава вече майчинство

# 235
  • Мнения: 18
Здраввйте. В една група една мама ми каза че има ведомост за майчински. Вие имате ли? Аз цял ден проверявам и нямам нищо. Дъщеря ми още няма навършена година.Възможно ли е я НОИ да са объркали нещо и да чакам?

# 236
  • Мнения: 88
Здраввйте. В една група една мама ми каза че има ведомост за майчински. Вие имате ли? Аз цял ден проверявам и нямам нищо. Дъщеря ми още няма навършена година.Възможно ли е я НОИ да са объркали нещо и да чакам?
И аз имам ведомост за 02.02

# 237
  • Мнения: 443
Здраввйте. В една група една мама ми каза че има ведомост за майчински. Вие имате ли? Аз цял ден проверявам и нямам нищо. Дъщеря ми още няма навършена година.Възможно ли е я НОИ да са объркали нещо и да чакам?
И аз имам ведомост за 02.02

Моето го преведоха на 26-ти януари( това, което трябваше да ми преведат през февруари). Незнам дали има връзка, това че ми изтича първата година и в тази връзка да е преведено толкова рано.

# 238
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Здраввйте. В една група една мама ми каза че има ведомост за майчински. Вие имате ли? Аз цял ден проверявам и нямам нищо. Дъщеря ми още няма навършена година.Възможно ли е я НОИ да са объркали нещо и да чакам?

Кога ти изтичат 410 те дни?
Утре ще пускат януари месец от НОИ,да

това че ми изтича първата година и в тази връзка да е преведено толкова рано.

да

# 239
  • Мнения: 6
Здравейте, някой може ли да ми каже колко дни е срока за подаване на декларацията за половината майчинство, след подписването на трудовия договор?

Общи условия

Активация на акаунт