ЖК при д-р Ташков в б-ца Сердика

  • 7 718
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
И на мен не ми се спори, извинявам се за рязкото изказване. Болничният се плаща от социалните, не от здравните, т.е също излиза от заплатените данъци. Просто ми е изключително трудно да не защитя доктора в случая, когато е определян като тарикат, точещ касата за нещо, което дори не засяга лекарските му заслуги. Успех с новия Ви избор и лека бременност.

# 16
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 673
Последното нещо, което може да се каже за доктор Константин Ташков е, че е меркантилен.
Т.е. - въобще не може да се каже такова нещо за него.
Докато си следях бременността, нито веднъж не се опита да ме прехвърли в частния си кабинет - за меренето на тоновете аз сама исках да съм там.
Наложи ми се да ида заради едно недоразумение миналия месец при него пак в частния кабинет, не му беше удобно да ми вземе пари, аз настоях да ги вземе.
Много чист и добър Човек, щастие за мен е, че попаднах на него.

# 17
  • Сред обкръжението
  • Мнения: 45
Освен това, той знаеше, че се следя и при друг лекар (не е имал нищо против, те се познават и препоръчват един друг) и ме минаваше малко "по бързата процедура".

Здравейте!

А кой е лекарят с който взаимно се препоръчват.

Ташков проследи бременността ми през 2009-2010 година в Св.София. А после така се падна, че родих в неговата смяна. Много съм доволна. Сега отново съм бременна и се чудя дали отново да се следя при него. Но честно казано не ми се чака за ЖК. Чудех се дали да не отида в "Надежда", но нямам представа как стои въпросът там. Затова търся мнения Simple Smile Та, кой е този доктор. Варианта да се следя при него, а да водя ЖК при Ташков звучи примамливо.

# 18
  • Мнения: 361
Освен това, той знаеше, че се следя и при друг лекар (не е имал нищо против, те се познават и препоръчват един друг) и ме минаваше малко "по бързата процедура".

Здравейте!

А кой е лекарят с който взаимно се препоръчват.

Ташков проследи бременността ми през 2009-2010 година в Св.София. А после така се падна, че родих в неговата смяна. Много съм доволна. Сега отново съм бременна и се чудя дали отново да се следя при него. Но честно казано не ми се чака за ЖК. Чудех се дали да не отида в "Надежда", но нямам представа как стои въпросът там. Затова търся мнения Simple Smile Та, кой е този доктор. Варианта да се следя при него, а да водя ЖК при Ташков звучи примамливо.


Здравейте, става въпрос за д-р Сигридов в МЦ " Св. Петка"

# 19
  • Мнения: X
И при него се чака много повече, следи само рискови бременности.

# 20
  • София
  • Мнения: 5 477
На мен Сигридов ми проследи цялата бременност,Ташков ми беше лекарят,който водеше женска консултация.
 Сигридов е специалист по фетална морфология и Ташков доколкото знам го препоръчва.Моята бременност беше много рискова и при мен беше обратното.Сигридов ме насочи към Ташков.

# 21
  • Мнения: X
Avonita, аз се следих в частния кабинет на Ташков и ходех на изследвания, фетални, доплери и т.н в Надежда. Там и родих. Препоръчвам и този вариант, в кабинета му не съм чакала повече от 40 мин. Иначе той не води жк в Надежда, там дава дежурства и изражда.

# 22
  • Сред обкръжението
  • Мнения: 45
Много благодаря за информацията! Как мога да си запиша час в частния кабинет на Ташков. Търсих номер в телефона си, но явно не съм го запазила, а това което намирам в нета ми се струва много стара информация (разни телефони от 2007-а).

# 23
  • София
  • Мнения: 3 030
Не се запазва час, а се отива на място.

# 24
  • Мнения: 213
Здравейте, а за ЖК при д-р Ташков в болница Сердика също ли не се записва час, а се отива и се чака? Тоест как мога да си запиша час?

# 25
  • Мнения: 475
Queen, трябва да си вземете направление от личния лекар и с него ще ви регистрират на женска консултация при Ташков. Отивате в сряда или четвъртък в Сердика, преди да дойде доктора и акушерките ви правят картон. За ориентировъчен час ми е трудно да ви ориентирам - докторът е идвал както в 12:30-13 часа, така и след 14 часа. Понякога се чака безумно много, друг път няма мами.
Акушерките дават талонче за следващ преглед с дата и час, но часовете не се спазват, а е по реда на пристигане.

# 26
  • Мнения: 213
Queen, трябва да си вземете направление от личния лекар и с него ще ви регистрират на женска консултация при Ташков. Отивате в сряда или четвъртък в Сердика, преди да дойде доктора и акушерките ви правят картон. За ориентировъчен час ми е трудно да ви ориентирам - докторът е идвал както в 12:30-13 часа, така и след 14 часа. Понякога се чака безумно много, друг път няма мами.
Акушерките дават талонче за следващ преглед с дата и час, но часовете не се спазват, а е по реда на пристигане.
Ох, мислех че никой няма да ми отговори, защото въпроса ми е досаден. Благодаря Ви за вниманието и точния отговор, оценявам го много!  bouquet Аз съм в ранна седмица, но д-р Сигридов ме насочи към д-р Ташков за ЖК. Края на другия месец имам час при д-р Сигридов и идеята ми е наред с многото други изследвания да пусна и занеса и микробиология, поради което искам да посетя по-рано д-р Ташков.

# 27
  • Мнения: 475
Queen, аз като се записвах изрично ги питах в коя седмица трябва да съм, дали трябва да съм минала 12 г.с....Акушерките казаха, че след 9-10 г.с. може. Има бъдещи мами, които се прехвърлят при Ташков и в напреднала бременност.
Направлението не трябва да е просто за гинеколог, а за женска консултация, имаше някакъв номер, но не се сещам в момента.
Успех!!!

# 28
  • Мнения: 213
Queen, аз като се записвах изрично ги питах в коя седмица трябва да съм, дали трябва да съм минала 12 г.с....Акушерките казаха, че след 9-10 г.с. може. Има бъдещи мами, които се прехвърлят при Ташков и в напреднала бременност.
Направлението не трябва да е просто за гинеколог, а за женска консултация, имаше някакъв номер, но не се сещам в момента.
Успех!!!
Е, значи не е рано - аз влизам в 10-та г.с .утре. Значи следващата седмица съм там, за да се запиша. Благодаря! Simple Smile

# 29
  • Пловдив/София
  • Мнения: 2 739
Здравейте, в Сердика още ли приемат в сряда и четвъртък след 13 часа?
И до колко?
Не мога да се свържа с Ташков от няколко дни, а мисля утре да ида да запиша ЖК, че съм вече в 13та седмица...
И дали за регистрация трябва да чакам всички, или да се обадя за какво съм (не искам преглед, само да се запиша и талон за ПКК).

Общи условия

Активация на акаунт